VPS  |  Webhosting  |  Doményhuawei p30
Obrázek huawei p30
Fronta jako krava how to improve office the hidden truth spici zima you have to understand art for this Putinuv komparz
Komentáře (54) Komentovat Nezobrazovat

huawei_p30.jpg (Martuu) (20.2.2020 0:00)
Tak to by mě zajímalo o jaký výhody jsme za těch 30 let přišli. Sbal si batůžek a odjeď do Ruska, zkus si tam rozjet firmu a něco řešit na úřadech. Jestli ti to nebude stačit tak se zaleť podívat do Číny, žij tam chvilku s normálními lidmi, projdi se po čínský straně Mongolska a zeptej se jak se jim tam krásně žije.

huawei_p30.jpg (Věr Herajn ) (19.2.2020 21:53)
:-D co to zase je

huawei_p30.jpg (DzzD) (19.2.2020 6:00)
On může i za Zemana s Klausem na které ten tvůj popis jednoznačně sedí? No, když se to tak vezme tak svým způsobem ano. Ale hádám že nějaké konkrétnější věci jako co a jak se nedozvíme.

huawei_p30.jpg (MerlinR (19.2.2020 2:33)
Ano, nastavil nový morální kompas, s tím souhlasím. On reprezentuje začátek éry sobeckých kreténů, kteří se starají jen o svůj prospěch, za kterých jsou schopni jít přes mrtvoly méně agresivních. Ano, on je symbolem počátku doby bezcharakterních egoistů, lidí, jejichž slovo nemá žádnou hodnotu a morálních zmrdů, kteří se neštítí žádného podvodu, pokud jim to může přinést prospěch.

huawei_p30.jpg (omnomnom) (18.2.2020 19:52)
Lumpenkavarnik: naprosto souhlasim s kazdym slovem. Jeste bych rad dodal, ze to byl prvni a zdaleka jediny president, ktery representoval CR a nemuseli jsme se za nej stydet. Byl obliben mezi statniky po celem svete a tim oteviral cestu k mezinarodnim vztahum. Klaus byl sice jeste jakztakz reprezentativni, ale uz on byl z meho pohledu zlocinec. No a to co tam sedi/lezi ted... za to je skoda mluvit

huawei_p30.jpg (LumpenkavárníkR (18.2.2020 13:57)
(podkoní): Havel měl spousty vad. O tom nepochybuji. I když nevím o jasných důkazech, že svou ženu podváděl, tak by mě to ani nepřekvapovalo. Je mi to fuk. Každopádně on byl osobnost. Nastavil nový morální kompas po pádu komunismu. S ideály které prohlašoval se ztotožňuji. Havlovy názory byly tedy jakýsi symbol. Spíš mě fascinuje, že existují lidi, kterým stále leží v žaludku i tak dlouho po své smrti. Co je to za lidi? Komunisti? Jaký jeho názor/představa/ideál ti nejvíce vadí?

huawei_p30.jpg (DzzD) (18.2.2020 13:54)
Co si jako nejsem schopný připustit? Kdo jsme my? Co to sakra meleš? Já píšu jen za sebe. A kde sakra píšu že havel neměl žádné vady? Příště bych prosil aby jsi reagoval pouze na to co píšu, nehodlám tu číst tvé afektované komentáře na základě něčeho co sis sám dosadil ve své hlavě, díky.

huawei_p30.jpg (podkoní) (18.2.2020 13:37)
Ne DzzD nesvítil jsem jim u toho, tak aspon tohle přijmi, ale toho nejsi schopen. Jiste, ona ho poslala za Dagmar, měli dohodu. Ona ho taky podváděla !!??? Vytahni si hlavu z prdele ňoumo. A to je to o čem mluvim, vy nejste schopni ani připustit, že by měl nějaké vady, proto jste fanatici. Toto nesporné rozporujete, ty na debatu pak rovnou popíráte. Děkuji za potvrzení. Havlovi kakance, tak vás budu nazývat. Poplatek svaté Dáše pak zaplatte sami. Ale na otazku odpovedet neumite. Jednu prospěšnou věc.

huawei_p30.jpg (DzzD) (18.2.2020 13:07)
Nevím proč pořád predhazuješ tu nevěru, dobře víš, jestli jsi k němu měl skutečně tak blízko jak říkáš že to bylo oboustranné. Tak jak můžeš vědět jak to doma měli, jestli měli nějakou volnou dohodu nebo mu to tolerovala. Ty jsi jim u toho svítil?

huawei_p30.jpg (podkoní) (18.2.2020 13:05)
Chápu, že si svoji modlu nenecháte urážet. Takovej charakter to byl, věrněj (hlavně ženě, když umírala), splnil co slíbil (to jedno volební období například), celkově to byl takovej Ehmm, hmm, noo, titán.Porad čtu o tom, za co nemohl. Ale že mu máme být vděční. Prosim tedy o jednu věc, kterou udělal (dobrou). Bez ironie (jsem na Vas zvedavej, vykonal toho přeci tooooolik). Jednu konkretni věc. Už to vidim : pozvedl nás v očích západu, zlidštil společnost,,,bla bla bla

huawei_p30.jpg (nespimfurt) (18.2.2020 10:47)
Antihavlovska úderka? LOL :D zabloudí jsou opravdu úplně imbecilni :D

huawei_p30.jpg (DzzD) (18.2.2020 9:50)
Koukám že antihavlovská úderka hledá nové dno

huawei_p30.jpg (podkoní) (18.2.2020 8:33)
Nebudu se vnucovat do diskuze, ale do Havla jsem kopal už za jeho života. Opakování nemá cenu, taky jsem mu vyčítal něco neprávem, každopádně podvádět umírající ženu není moc charakterní, na tom se asi shodneme. O mnoha věcech můžeme polemizovat, ale todle mu nikdo neodpáře. A Havel tam asi "patří" jako narážka na stoličku VH. Zajimave je o i to, že sice mu mame byt vdecní za ledasco dobre, ale to spatne preci nemohl ovlivnit... zajimave. Asi jako Kocab....

huawei_p30.jpg (NE) (18.2.2020 8:23)
neměl tam bejt spíš bureš bo prasopes zemák ?

huawei_p30.jpg (mrkevR (17.2.2020 19:44)
@Merlin Když mi to píšou kokoti jako ty, tak mě to fakt nežere...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...