| Mailhosting Business | Domény | Webhosting | Tesla se slevou | Portrétní focení | Stavební rozpočty |
Komentáře (10)
Komentovat
Nezobrazovat
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (Filipes) RP (13.5.2025 0:59) | ||
Jako že fotka, fotka, plynulé video, hnusná fotka? |
||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (MSG) RP (12.5.2025 8:41) | ||
| PC bude posledné, lebo bude najkrajšie, hlavne by som konečne mohol dohrať GTA V | ||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (Dejvid Dj) R (11.5.2025 23:38) | ||
| Mám děti a se Switchem je doma hromada srandy. | ||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (lmao) RP (11.5.2025 21:48) | ||
| udelejte si deti a tyhle trable budou minulosti | ||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (Sarge) (11.5.2025 20:31) | ||
| Rockstar to většinou dělá tak, že PC-master-race přijde na řadu o rok později. Počkáte, no co? | ||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (Xenofob) (11.5.2025 18:40) | ||
20 FPS / 30 FPS / 240 FPS / 10 FPS |
||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (Hnidopich ORIGINAL!) (11.5.2025 15:11) | ||
| wc? | ||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (tdkb) R (11.5.2025 13:05) | ||
| wtf? | ||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (al5249) RP (11.5.2025 12:17) | ||
| Ten Switch je myslim dost nejisty, minimalne po nejakou dobu se da cekat, ze na tom bude podobne jako PC (pokud na Switchi funguje Youtube). | ||
|
|
||
| jak_si_zahraji_GTA.jpg (m3X neprihlaseny ) (11.5.2025 12:07) | ||
Jednoznačně poslední |
||
|
|
||