TechSvět  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  VipShow  |  ByznysDeníkjak to funguje 30.05.2023 
Obrázek jak to funguje
pani motyla proc nejsoi takove tramvaje farmar hleda agatka proc se rozesla s dopitou pomaly
Komentáře (51) Komentovat Nezobrazovat

jak_to_funguje.jpg (nichalRP (10.6.2023 7:45)
phepe: a na stranky minsterstva zdravotnictvi se spolehnout mohu?

jak_to_funguje.jpg (DC pozorovatel) (3.6.2023 22:51)
Ať už konečně Rusové tu atomovku použijí, konečně bude klid a pokoj. Dostanou po tlamě jednou provždy. To jejich nekonečný brečení mě už půl roku unavuje.

jak_to_funguje.jpg (Pavel J.RP (3.6.2023 11:12)
Kalda: Domnívám se, že se mýlíte. Ve skutečnosti je tady asi tak 90 % obrázků v angličtině, a to vůbec nikomu nevadí, ale když se tady občas tu a tam objeví nějaký ve slovenštině, hned je oheň na střeše a kdekdo se může zbláznit, že se objevil slovenský text a českém webu. No a to, že se tady občas objeví něco v ruštině, ukrajinštině nebo polštině, to je takové drobné zpestření, které tolik nevadí, když toho není 90 %.

jak_to_funguje.jpg (KaldaRP (2.6.2023 13:31)
Pavel J.: jestli nejses povinovanej cist cizi texty na cesky strance tak to tady radsi ani necti, protoze vetsina obrazkovych vtipu je slovensky, posledni rok asi druhy misto zaujima nejaka ta azbuka (ruska, ukrajinska) a pak nejaky ty polsky howna a pak az mozna nejaky ty cesky popisy B-)

jak_to_funguje.jpg (Dezolát) (1.6.2023 12:17)
Pavel J. Tu definici splňuje každý, kdo na kritiku vaxinace pod nátlakem reaguje stylem "pořád lepší vaxinace než pití sava". A takových příspěvků jsou na Roumingu minimálně stovky - ne-li tisíce. Ovšem najít na Roumingu nějaké skutečné dopručení skutečného antivaxera k pití sava, podle mě nelze. Ale hlavně: "vtip" je v tom, že protipólem vaxinace pod nátlakem není pití sava. Protipólem vaxinace pod nátlakem je zcela dobrovolná vaxinace.

jak_to_funguje.jpg (Pavel J.RP (1.6.2023 11:30)
Myslel jsem tu vaši definici "kdy zásadně vylučují možnost, že by někdo mohl mít u prdele současně Ukravince i ruSSáky. Nebo že by mohl odmítat současně vaxíny i Savo. Fet i Bráník. Atd. atd.".

jak_to_funguje.jpg (Dezolát) (31.5.2023 23:02)
Žádnou z těch definic samozřejmě nesplňuje nikdo. Všechny ty definice totiž nerozlišují skutečné liberály a liberální demokraty. Reálně se libtardem myslí liberální demokrat. Skuteční liberálové totiž prakticky vymřeli.

jak_to_funguje.jpg (Pavel J.RP (31.5.2023 22:55)
Dezolát: Děkuji. V tom případě musím konstatovat, že vaši definici z 30.5.2023 19:55 nesplňuji. A ani jsem si nevšiml, že by ji někdo z přítomných splňoval; můžete někoho takového jmenovat?

jak_to_funguje.jpg (Dezolát) (31.5.2023 20:06)
Pavel J.: Ten odkaz jsem dal záměrně, abys pochopil, že nálepka "libtard" je "globální". Na rozdíl od čistě českých nálepek dezolát, zkrachovalec apod. Pokud neumíš anglicky a navíc ani nejsi schopen do Gůglu zadat frázi "co znamená libtard", tak to udělám za tebe a hned první nalezený odkaz ti sem vložím. Dokážeš si ho alespoň sám vložit do řádku adresa v prohlížeči a otevřít ho? Pokud ne, popros o to maminku: https://cestina20.cz/slovnik/libtard/

jak_to_funguje.jpg (doublethink detector) (31.5.2023 19:27)
Pavel J.: V skutocnosti nie si vobec povinny to tu citat... Som myslel, ze to citas, pretoze chces. Ak Ta k tomu niekto nuti, daj vediet a upovedomime policiu. Alebo si povinny to tu citat, lebo to mas v zmluve ako plateny trol?

jak_to_funguje.jpg (Pavel J.RP (31.5.2023 19:09)
Rouming je český web na české internetové doméně, a já nejsem povinen při jeho čtení anglicky studovat anglicky psané podklady na anglickém webu.

jak_to_funguje.jpg (doublethink detector) (31.5.2023 13:13)
Pavel J.: Diky za podrobne vysvetlenie. Teraz uz vsetci chapeme, ze nerozumies pisanemu slovu, ako to uz libtardi casto maju ;)

jak_to_funguje.jpg (kremes) (31.5.2023 11:22)
tak pouzi slovo bambilion, ten v anglicekm slovniku nikdo nenajde, tudiz musi odkazat na cesky :-D jinak nechapu potrebu nechat trolla zdrojovat jeho tvrzeni.

jak_to_funguje.jpg (Pavel J.RP (31.5.2023 11:16)
Nebo kdyby byla řeč o tom, že něco stálo bilión korun, a já bych se zeptal, co je to bilión, a vy byste mi dal odkaz na [odkaz] .

jak_to_funguje.jpg (Pavel J.RP (31.5.2023 10:23)
Dezolát: Váš odkaz vede na jakýsi anglický slovník, kde je anglicky vysvětlen význam nějakého anglického slova. O tom, co znamená slovo "libtard" v českém textu na českém serveru, tam není ani zmínka. To je jako by někdo na dotaz, co znamená slovo "šukat", dal odkaz na polský výkladový slovník. (např. [odkaz] ).

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...