NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  MotorGurujogurtik
Obrázek jogurtik
fakt nevedel ne babis na hrad2 teple leto na krymu thats not fair mini-jerab jemne skratit prosim
Komentáře (8) Komentovat Nezobrazovat

jogurtik.jpg (KaldaR (27.6.2022 14:40)
bohyn: a jak mu presne prdlo? Taky prekecavam kamose at s tim hulenim sekne ale oduvodnuje to tim, ze to je asi jediny antidepresivum co pouziva, jinak by se prave zblaznil z prace, deti a tak podobne. B-)

jogurtik.jpg (převozník Helmut) (25.6.2022 9:04)
Vystřídal jsem centrum, kde to maj zpravidla vietnamci v turistických čtvrtích, i okraj prahy, kde to mají běžně v albertu. Nikdy jsem se nad tím nezamyslel, ale vždycky byly ty prázdné kelímkly součástí malebného zátiší za zrušenou trafikou.

jogurtik.jpg (bohynR (24.6.2022 18:45)
@17274576 Taky dobrej pripad. Ja mel zase podrineho, ktereho sem ucil, jak se stravovat, jako normalni clovek. Kdyz nastoupil, tak jeho strava byly susenky, gumovy medvidci, chipsy, bonpari a ~ 3 g/den travy. Napred sem ho naucil zrat normalni jidlo a pak sem ho i prekecal, aby prestal hulit. A to sem asi posral a nemel sem to delat, protoze mu pak mrdlo v hlave. Nevim, jestli sem udelal dobre, nebo spatne. :-/

jogurtik.jpg (17274576) (24.6.2022 17:36)
Nyní je mu 62, pořád pracuje, denně jezdí brzo ráno 50 kilometrů do práce autem, snad se těší na důchod a snad si ho užije. Bohužel syn se velmi zadlužil, tak mu pomáhají ještě navíc splácet dluhy, něco okolo milionu. Snad to do důchodu zaplatí, společně. Už to splácí skoro deset let. Taky má ještě dvě dcery. Milionáře si žádná nevzala, takže podporuje i je. Snad to s Mílou nesekne a snad konečně přestal kouřit.

jogurtik.jpg (17274576) (24.6.2022 17:32)
Kolega z práce- ráno kafe a cigareta. Prý kdysi, když dělal dve zaměstnání, přes den údržbář a seřizovač v Litesu a v noci topit v tě samé firmě, tak pil až 15 káv za den. Před deset lety kolaps, extremne vysoky tlak, odvoz sanitkaou z práce, pobyt v nemocnici. Příčina- pokoušel se vysadit prášky na svůj velmi vysoký tlak. Začal se učit snídat- sušenky Mila a kafe v osm ráno. V padesáti se učil snídat. Ve třiceti si hrál na ocelového může, co všechno zvládne a v padesáti velmi nemocný člověk.

jogurtik.jpg (bohynR (24.6.2022 15:19)
@převozník Vyskytoval sem se na Spojovaci, Karlaku, Andelu, Letny, Pankraci, 4D centru, Karline, ale az v Libni sem si vsimnul tehle presnidavky. Kde bydlis/pracujes ty, tak pro zajimavost?

jogurtik.jpg (převozník Helmut) (24.6.2022 15:09)
vždyť to maj v každym druhym krámě.. to asi chodíš nakupovat do M&S a Delmartu

jogurtik.jpg (bohynR (24.6.2022 14:30)
Ty jogurty sem dováží různí, azbukou mluvící, přidavači na stavbách. B-) Já si téhle pochoutky všimnul, až sem pracoval na Balabence a kolega mě na to upozornil. Tam se to prodává normálně v trafikách a místní to snídaji a kelínky hází na ulici. Dobytek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...