HobbyDeník  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  MyMužijsme schopny narod jen nas ridi nemehla 2020
Obrázek jsme schopny narod jen nas ridi nemehla 2020
IMG-20210119-WA0006 Jermanova Citron Redpiller irl what would cimmrman do Classic-dad-joke mrkev je
Komentáře (31) Komentovat Nezobrazovat

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (,,) (4.4.2020 1:01)
maximus: Jenže ti lidi, co jsou hloupí a dost zmrdi, mají moc. Ty to nevidíš? Právě protože jsou lidi hloupí a dost zmrdi, tak svěřovat jim jakoukoliv moc nad ostatními lidmi je přesně to, co nechceš. A jediná alternativa je nesvěřovat random hezkým tvářičkám moc. Protože moc je prostě zneužitelná, a jakmile nemáš rozumný opt-out a rozumnou zpětnou vazbu (ne, volit jednou za čtyři roky opravdu není zpětná vazba), tak je přesně tohle průšvih. V anarchokapitalismu svině nemají tolik moci, jako ve státě.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (maximus) (3.4.2020 22:09)
,,: Však říkám od začátku že pseudodemokratický a pseudokapitalistický stát je nahovno, ale pořád lepší jak cokoli jiného co znám a protože jsou lidi dost hloupí a dost zmrdi, akapitalismus by byl cesta do pekel, a to úplně ve všem. Jediné co mi přijde v budoucnu reálné je utopistická vize budoucnosti ála late star trek, kdy každej dělá co chce a v čem je dobrej a nepotřebuje peníze, protože životní úroveň je tak vysoko, že prostě nemají smysl... Jenže kvůli tomu bude muset 90% populace chcípnout...

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (Eriček Cartman) (3.4.2020 16:55)
Nevím, stačí se podívat na Itálii, Rakousko, Francii, Španělsko, Británii, Švédsko, Holandsko, Belgii, USA, celou Asii :)

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (,,) (3.4.2020 16:44)
Ale jako živnostník se staráš právě proto, že stát se o tě nepostará, ba naopak ti háže klacky pod nohy. Co upřímně nechápu, a to mi fakt vysvětli, za co mu jseš tak vděčný, že ti ty klacky pod nohy nevadí. V druhém vlákně píšeš, jak na tebe stát posílá všelijaký kontroly s hrozbami značných pokut, zatímco když udělá průšvih stát, tak se často ani neomluví. Co ti ten stát dává, co nikdo jiný dát nemůže, aby to ospravedlnilo to, aby třeba mně stát bral? Co proti mě osobně máš, že chceš, abych platil daně?

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (maximus) (3.4.2020 16:10)
,,: Naprostej nesmysl, z mé zkušenosti vůli pomoc měli zpravidla právě děti z úplnejch "normálních" rodin o které bylo postaráno a probíhala u nich nějaká výchová, naopak borci z rozvedenejch, problémovejch, atd. rodinek byli právě ti se kterejma sem do tý vopice chodil. A kdepak, já jako živnostník se starám stále, a vím že toho minimálně polovina populace není schopná a pokud by tu možnost dostala, ani by jí nechtěla. Anarchokapitalismus je zcela utopická záležitost, v praxi by to fungovalo hrůzostrašně.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (,,) (3.4.2020 13:50)
maximus: No, tak si to vem. O nic se nestaráš, všechno zařídí rodiče... no tak jasně že nemáš motivaci pomáhat. A teď si to posuň na situaci státu. Ty jako občan se o nic nestaráš, prostě jako debil platíš daně jednou za uherák hodíš toaleťák s jménem nějakýho debila do piksly, a jinak se nestaráš. V čem se tohle liší od toho puberťáka? V ničem. Akorát s těmi puberťáky je větší zábava a mají zajímavější nápady.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (maximus) (3.4.2020 13:39)
,,: Tak já teda nevim, ale z dob na střední, kdy jsme každou volnou chvíli trávili v modrý vopici, sem nikdy nezaznamenal, že by někdo někde zadarmo pomáhal, ba naopak zničit co se dá, počínaje rejpáním do folií/skla v socce, komoušský manýry typu našel jsem kilčo a borci ihned, tak co s tim kilčem uděláme, atp. Ne že bych to chtěl hodit na punkery, ale vzhledem k tomu že skoro všichni měli připínáčky, trička, mikiny, kšiltovky, apd. a ikonickým A v kroužku, tak...

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (,,) (3.4.2020 13:22)
maximus: Naopak, lidé se starají, protože vidí, že stát jim je v dané situaci naprd. A kdyby vyrůstali v anarchismu, starali by se ještě víc. Bohužel existence státu spoustu lidí otupila. Upřímně si myslím, že nejchytřejší jsou lidi v pubertě, pak dospějou a ze spousty z nich to udělá poslušný ovce.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (maximus) (3.4.2020 12:32)
,,: A to právě z toho důvodu že nevyrůstali v anarchismu!!! Ale ono neboj, ony státy časem existovat nebudou, v budoucnu budou lidi "majetkem" megakorporací, u nás už to ten co to tady řídí jako firmu vklidu a za potlesku pacientů začal.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (,,) (3.4.2020 12:18)
bartllll: Co třeba nikdo? Podívej se sám: lidi se starají sami, a daleko líp než stát. Šijí roušky, vynalézají různé věci... nic z toho stát neřídí. Jsou zkrátka věci, které není potřeba řídit, protože lidi mají dost rozumu, a společnost je jednou z těch věcí. Státy nemají existovat, patří do minulosti.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (maximus) (3.4.2020 12:14)
kuřecí: Tak to jsou pěkný kecy, ale je fajn, že v dnešní době je vše dohledatelné, některé firmy nabízely výrobu roušek a respirátorů ještě před tím než je babištajn objednal ze země medvídka pů a to ještě k tomu za levnější cenu.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (bartllll) (3.4.2020 12:00)
zajimalo by me, kdo jiny by to misto techto lidi mel byt? vzdycky se najde nekdo, kdo s dotycnym nebude spokojeny. a souhlasim s nadclovekem, nejvice nadavaji ti co nikdy nikoho neridili, nemaji zkusenosti a umi jen brblat, nadavat a remcat

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (ten druhej) (3.4.2020 11:57)
On ten Bureš ale úplný nemehlo není. Zkuste si sami během všeho toho hrabání ještě občas řídit stát, to není jen tak.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (,,) (3.4.2020 11:14)
Nadclovek: Však já to taky nikomu necpu, Prcale.

jsme_schopny_narod_jen_nas_ridi_nemehla_2020.jpg (NadclovekR (3.4.2020 10:39)
2,, :: to ze jsou tvoji rodice sourozenci taky nikoho nezajima, ty mamrde

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...