NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  ČasProBydleníkdyz mizi odbornici kteri ujistovali ze to funguje 18.01.2022 
Obrázek kdyz mizi odbornici kteri ujistovali ze to funguje
Zebrik orsk MethaneProduction Generational thirst spagety1718 HezkyMeVyfot
Komentáře (25) Komentovat Nezobrazovat

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (náhodný kolemčtoucí) (20.1.2022 0:08)
cyklista: Zdárně konkuruješ mrkvovi v tom, jakej seš kokot. Tak_určitě napsal "a já mám věřit Babišovi" v kontextu, ze kterého je nad slunce jasné, že jej nepovažuje za o nic lepšího než předchozí politiky (kam patří i ten Zeman, btw), a ty na to napíšeš "nikdy nejmenuje Bureše"? Buď je to level trollingu, kterýmu nerozumím, nebo by tě měli zbavit svéprávnosti s doživotním zákazem používání Internetu ...

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (cyklista) (19.1.2022 15:17)
Tak určitě, Parkanové nic neprokázali, ani když zfalšovali kdeco, na Kalouska taky nic nenašli, i když Bureš nařídil noční směny na ministerstvu financí a jeho poskoci se nedostali 14 dní domů. Zajímavé ovšem je, že Tak určitě a jeho část Gaussovy křivky nikdy nejmenuje Bureše, který rozkrádá naprosto nejvíc a Zemana, kvůli kterému jsme přišli o 60 miliard korun ruského dluhu, když to věnoval nějakým mafiánům.

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (Tak_určitě) (19.1.2022 7:50)
Za 30 let demokratické vlády se tu jen rozkrádali a na lidi se stalo. Čtyrpruha dálnice? Městské okruhy? Platy jako v německu.? Nic z toho nikdy nebylo ale přitom jsme četli nejen o privatizačních zlidějinách jako třeba Kalouskovy padáky, CASA letouny Parkanové, Gross, Pitr ... A najednou BUM, najednou se slunce rozári a já mám věřit Babišovi, že povinná vakcína je tu najednou pro moje dobro ? Jdi se zahrabat do hrobu na kterej se vychčiju, když najednou politikům věříš. Jsi vygunlmovaná guma.

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (KaldaRP (19.1.2022 7:09)
na tuhle diskuzi uz lze rict jenom tohle co rika o corone Sidlo [odkaz]

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (sebestředná_píča_se_spasitelským_komplexem) (19.1.2022 6:43)
Jéé to je dobrý norníku, já taky nahodím pár trefných přirovnání ať se pobavíme: A v autě taky jezdíte bez řidičáku he?!? policajtovi neukážete občanku? do práce chodíte nazí? prostě všechno má svá pravidla a MY strana zastupující běžný lid jsme rozhodli, že pravidla boje s covidem jsou totálně rozesrat imunitu jedince častým vyšukáváním s jeho imunitním systémem pomocí experimentálních vakcín! sestímsmiřte! Zabijíte nevinné matky a děti!! máte krev na rukou! jak můžete v noci vlastně klidně spát?!? reeeee

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (KaldaRP (19.1.2022 6:36)
polyprasan: Za desítky let dělání vakcín na koronaviry pro zvířata nikdo nevyrobil vakcínu, po které to nechytí a nešíří. Pockej ty chces rict ze se timhle ockujou i zvirata? Oni pichaji do lidi vakciny pro zvirata??? :-O Jak je tohle mozny?

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (nornikRP (18.1.2022 23:56)
Jo, tak mít opakovaně nehodu to už je člověk fakt asi kreten...takže se asi dá jít tím směrem, dát si na začátek nějakou lehčí s vědomím, že víc jich statistiky není zase tolik.

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (polyprasan) (18.1.2022 23:52)
nornik: antivax mají světici, která se něco jako radši vybourala, aby nemusela mít pás. Hana Horká.

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (nornikRP (18.1.2022 23:51)
Jezdí antivax aspoň v autě bez pasu? Šance na nehodu taky nejsou zrovna vysoké... My mohli argumentovat poctem cest, kdy se jim jako vůbec nic nestane.

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (polyprasan) (18.1.2022 23:06)
předpokládám, že nemohli být tak dementní a slibovat, že po jedné dávce je konec na celý život. U koronaviru. Jestli byli nebo dokonce jsou tak dementní, tak jedině dobře, že to nesleduju.

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (svědek anticovidův) (18.1.2022 23:04)
polyprasan: Když nevíš, co kdo sliboval, tak jak můžeš tvrdit, že "to ti nikdo nesliboval"? Jenom dementně trolíš, anebo se snažíš zdiskreditovat oficiální propagandu tím, že budeš hrát ještě většího blbce než se oni snaží udělat z kohokoliv, kdo s vládní politikou nesouhlasí?

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (polyprasan) (18.1.2022 23:03)
stát vám pořád nic nevnucuje, poprvé v životě se skutečně můžete rozhodnou o něčem, co vás přesahuje - jak se ochránit před pandemií a zároveň co nejlépe ochránit ostatní - očkovat se. A jako antivax jste selhali. Úplně nejlepší jsou ti, co se neočkují na truc, že prej jim někdo něco slíbil beee beeee, poor little thing. Zhebnout na truc je super.

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (miklos-abdulRP (18.1.2022 22:53)
Azere, my bychom pokoj rádi, ale když stát nám pořád něco vnucuje...

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (tdkbRP (18.1.2022 22:46)
Azer: ked to bude dobrovolne a stat ta nebude obmedzovat kokotinami by si mal pravdu. ale teraz si to zasluzi odpor, hoci aj ozbrojeny

kdyz_mizi_odbornici_kteri_ujistovali_ze_to_funguje.JPG (M.) (18.1.2022 22:38)
Stupidni agitka nikoho nezajima. Kos.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...