NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  MyMuži  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  Pravda24kdyz vsechen rozpocet das za trolli farmy 07.02.2024 
Obrázek kdyz vsechen rozpocet das za trolli farmy
MethaneProduction expansions no more brits wankpanzer spagety1718 HezkyMeVyfot
Komentáře (220) Komentovat Nezobrazovat

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (Dezоlát) (8.2.2024 19:07)
Kozičko, jak to, že jsi chyběl na posledním kouření nemytých ruských čůráků? Soudruzi Rusáci jsou rozzlobení, ty výborný ruský kuřbuřte. :-D

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (kmikalRP (8.2.2024 18:00)
já to znám takhle "komu se nelení, toho prcaj jeleni", tak pozor.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (kozička) (8.2.2024 8:45)
Jo to víš, troubo, komu se nelení, tomu se zelení. A tak máme prodloužené služby, no. Však na ústředí říkali, že rodina je na prvním místě. A vy chrníte na vavřínech už od dob Gorbačova. Jen Juraj má trochu té zodpovědnosti a neváhá přiložit ruku k obhajobě charitativní organizace NATO.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (BLM s Merlinem jsou kuraci ruskych curaku) (8.2.2024 8:21)
Vidím, že v Leningradu mají kremloboti službu až do noci. A už to tu teče na povrch, že NATO nemá význam. Je třeba ho zrušit. Vhkej sen Vládi Putlera. To by mu hrálo do karet, tak to je třeba šířit pres russboty a kolaboranty.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (:.) (8.2.2024 7:10)
blmblbe, ty nejsi užitečný, ty jsi jen idiot. Z těch sraček, co píšeš, je ale dobré pozorovat, kam se vrhá rusákův pařát - na pobaltské státy. Už si připravuje propagandu.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (Juraj) (8.2.2024 3:10)
blm: Ako som už písal Merlinovi, po Putinovom prejave v Mníchove už proste nebol konsenzus. Preto bolo na summite dané len všeobecné vyhlásenie s tým, že sa akčný plán prehodnotí v budúcnosti. Akčný plán im proste na summite neponúkli. Však si pozri, aký cirkus sa deje kvôli obyčajnému Švédsku, a to s Ruskom ani nehraničí. Pokiaľ ide o proxy vojnu Ruska s NATO, stále si nenapísal, prečo ju Rusko vlastne vedie. To sa cíti také silné, že chce zneužiť Ukrajinu, len aby mohlo bojovať s NATO?

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (blmblmblm+jiz+byl+2.74234161x+nevakcinovan+Roumenem) (8.2.2024 2:57)
Takze NATO lhalo, kdyz Ukrajine a Gruzii rikalo, ze se cleny stanou, ale nemelo to nikdy v planu? Tahalo je za nos? Veselo jim na nos buliky? Delalo si z nich srandu? Tak to jen potvrzuje, ze dnesni valka je proxy valka NATO proti Rusku a Ukrajina jen hraje roli uzitecnych idiotu, ktere nikdo vlastne neprestal vodit za nos, protoze se jim mava pred nosem clenstvim v NATO a EU jak oslovi mrkvi. To je vazne skvelej spolek, ve kterym chce kazdy rozumny clovek byt.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (Juraj) (8.2.2024 2:39)
blm: "Neprijmou, protoze to Rusko nepripusti, jak uz desitky let rika, ale bohuzel to nikdo nebral v potaz." To nie je pravda. Ako som špeciálne kedysi pre teba prekladal (lebo ti operátor blokoval prístup k danému článku) ešte v roku 2003 nemal Putin s prijatím Ukrajiny do NATO problém. Prvý raz vyslovil nesúhlas až v roku 2007 na spomínanej konferencii v Mníchove. Odvtedy desiatky rokov naozaj neuplynuli. A hoci mu Janokovyč vyšiel v ústrety neutrálnym statusom Ukrajiny, tak sa im odvďačil anexiou Krymu.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (Juraj) (8.2.2024 2:32)
Asi ti netreba vysvetľovať, že o vstupe do NATO sa rozhoduje úplným konsenzom a ratifikovať to musia následne všetky štáty. No a to v danej situácii už nehrozilo. Takže pokiaľ ide o summit v Bukurešti, tak Ukrajine nebol ponúknutý akčný plán členstva v NATO s tým, že sa to neskôr ešte prehodnotí. Vydalo sa len všeobecné vyhlásenie štýlu "niekedy v budúcnosti" s tým, že akčný plán členstva bude ďalším krokom.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (Juraj) (8.2.2024 2:31)
Merlin: Kedysi tu bol daný odkaz na slová Putina z roku 2003, kedy nemal nijaké problémy so vstupom Ukrajiny do NATO. Tá o to neskôr naozaj záujem prejavila a začalo sa to riešiť. No a do toho prišiel Putinov prejav na Mníchovskej konferencii o bezpečnostnej politike v roku 2007 (teda len rok pred summitom v Bukurešti), ktorý bol pre západ poriadnym šokom. To spôsobilo, že niektoré krajiny (napr. Nemecko) už nechceli prijímať Ukrajinu do NATO.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (blm v prestrojeni 3) (8.2.2024 2:06)
Treba co vyvadi Litva, drobna bezvyznamna zeme, povzbuzena silnymi USA za zady, to je daleko za hranici idiocie. Bez NATO by se chovala aspon trochu normalne a zdrzenlive, s NATO ale vysira, eskaluje a zahrava si s vecmi, na kterych stoji jeho samotna existence. Evrope by nejvic prospelo NATO zrusit, je prezite stejne jako Varsavska smlouva.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (blm v prestrojeni 3) (8.2.2024 2:04)
Neprijmou, protoze to Rusko nepripusti, jak uz desitky let rika, ale bohuzel to nikdo nebral v potaz. V 1994 Rusko nemelo silu resit rozsirovani NATO navzdory prislibum o nerozsirovani ani o pid smerem na vychod, tak prilis neprotestovalo, ale arogantni zapad si zdrzenlivost vylozil jako slabost. Az nakonec tech cervenych car prekrocil prilis, ze medved chnapnul a zapad nasadil surprised pikachu face. NATO neprineslo Evrope nic nez eskalaci napeti a odvazalo sve male cleny k sebedestruktivnimu jednani.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (:.) (8.2.2024 1:59)
Já věřím tomu, že NATO nelhalo, a Ukrajinu i Gruzii časem přijmou.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (kmikalRP (8.2.2024 1:49)
a teď si představte situaci, že je rok 1994 (ale Moskálie je stronk jako v 2014) a Česko chce vstoupit za pár let do NATO. To se Moskálii nelíbí, moc blízko, Česko přece ještě nedávno bylo moskalský protektorát, tak Moskálie na Česko zaútočí a postupně okupuje části území... Blmblbův a Merlinův otec by tomu tehdy tleskali.

kdyz_vsechen_rozpocet_das_za_trolli_farmy.jpg (MerlinRP (8.2.2024 1:26)
@Juraj: Takže NATO ve svých závěrech lhalo? Vydalo prohlášení, které vůbec nemělo v úmyslu dodržet, A můžem se na někoho takového spoléhat, kdy prohlašuje, že nás bude chránit?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...