NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  VipShowkomunizmus - ocekavani a skutecnost 04.12.2023 
Obrázek komunizmus - ocekavani a skutecnost
Tak jsem tady zas jak se zbavit bradavic GaryPoterUndChatGPT 2Kostky create an account make russia western mongolia again
Komentáře (48) Komentovat Nezobrazovat

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (Dr.Str.RP (5.12.2023 7:54)
(Jan Zachrta) Je jednoduché pobít milion, když máš k dispozici miliardy, ale těžké pobít milion, když vládneš půlmilionu. Ty počty jsou jednoduché. S rostoucím počtem lidí na Zemi se prostě zvětšuje objem masakrů. Největší vrah všech dob je třeba Kublaj Chán, který vyhladil největší část lidské populace. A nesmíme zapomenout na to, že často nezáleží na tom, kdo sekne mečem, ale kdo to platí.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (MerlinRP (4.12.2023 20:01)
@cyklista: Máš na mysli tvé výroky o tom, co bys udělal s proruskými šváby?

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (cyklistaRP (4.12.2023 17:31)
Jo, je strašně nemorální postihovat lidi, co veřejně podporují terorismus a vyhrožují ostatním koncentráky nebo smrtí.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (Jan ZachrtaRP (4.12.2023 17:30)
Rád vám skočím do diskuze a vrátím se k obrázku. Žádná jiná ideologie nemá na triku 100 milionů mrtvých jako zvrácený komunismus. Ani nacismus ne. I když ten na to měl objektivně méně času.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (blm v prestrojeni 3) (4.12.2023 17:00)
No neni. Nekomu volnym vykladem krive prirkli nejake vyhrozovani a organizovani, ac se niceho takoveho nedopustil. Jineho frajera pravomocne odsoudili za nejakou blbou nasivku. O kriminalnim postihovani vydavani zakazanych knih, poradani koncertu se zakazanymi pisnemi atd ani nemluve. Tohle se ve svobodne spolecnosti nesmi dit. Tam, kde se to deje, si na svobodu slova jen hraji.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (psi chlup is blmblb) (4.12.2023 16:55)
a unas neni? To protoze zatkli nekoho, kdo nekomu vyhrozuje zabitim? Ty jsi zivym dukazem, ze se muzes vyjadrovat svobodne, pulka z tech tvejch sracek ja na pres hubu a stejne ti je nikdo nebrani rikat.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (blm v prestrojeni 3) (4.12.2023 15:06)
chlup: Ono to totiz jednoduche je. Bud svoboda slova v zemi existuje nebo ne. Holka taky nemuze bejt jen na pul tehotna. V zemi, kde soudy odsuzuji lidi na vyroky bez obeti, za nazory, za nasivky atd, svoboda slova proste neni. Mne to taky sere, nejspis jeste vice nez tebe, ale proste svobodu slova nemame, ac si hrozne moc hrajem na to, ze jo.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (Joker) (4.12.2023 14:56)
Ono to vlastně je úplně jednoduché: Socialismus i komunismus stojí na přerozdělování. No, a přerozdělování bez násilí fungovat nemůže. Jakýkoliv pokus o socialismus bez násilí okamžitě narazí na to, že bez násilí nedonutíte lidi aby dělali to, co chcete. A bez toho ten socialismus zavést nejde.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (psi chlup is blmblb) (4.12.2023 14:54)
problem s kokotama jako je blmblb je ten, ze oni to vidi cernobile. Zadne barvy mezitim neexistuji. Bud se smi rikat uplne vsechno, nebo je to totalita. Neda se kvuli tomu s nima vubec diskutovat. Vzdycky najdou nejaky kokotsky pripad a vydavaji to za dukaz toho, ze cervena barva neexistuje.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (miklos-abdulRP (4.12.2023 14:25)
blm v prestrojeni 3: To je pravda, ale u lidí, kteří takové věci čtou a šíří, může vzniknout podezření, že se taky chystají něco provést. Podobné je to třeba u radikálních muslimů a fanatiků obecně - prostě je potřeba na ně dávat pozor. I když by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby to naše policie používala jako záminku k buzeraci a šikaně.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (blm v prestrojeni 3) (4.12.2023 14:16)
I Hitlerovy projevy spadaji pod svobodu slova. 8-)

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (psi chlup is blmblb) (4.12.2023 13:36)
Potvurka to nezapomnel, on to nerekl naschval.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (Tak nevím ale..) (4.12.2023 13:03)
Potvurka u toho Kamase jsi "zapoměl" na fakt že v tom překladu šlo o Hitlerovy projevy, prezentuješ ho jako nějakého disidenta. A v ostatnich připadech ti taky chybi kontext nebo jsou to uplné blbosti

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (Potvurka) (4.12.2023 12:53)
Takze v Rakousku police u lidi, jenz vydvaji knihy, tedy nejsou to teroriste a zlocinci, delaji prohlidku tak, ze po odchodu mate vse v poradku zase tam, kde to bylo - nepotrebuji vam, vse doma rozhazet a odejit, nebot pokud je clovek vysetrovan, je porad nevinny a kazdy clovbek se pak ma pravo domahat odskedneho, pokud mu stat zpusobi skodu - coz v CR neexistuje, tam se nedovolate niceho.

komunizmus_-_ocekavani_a_skutecnost.jpg (Potvurka) (4.12.2023 12:51)
Dale doporucji Kamase - kdy CZ stat poslal proti teroristickou jednotku na prekladatele, ktery prekladal texty pro jeho nakladatelsvi - zaklekli na nej, zpoutali a lezel tam na zemi, delali mu domovni prohlicku a logicky nic nenasli - kdyha byla vydana, tak nevim, co jeste potrebovali a vse mu rozhazeli, u nej CR pozadal rakouskou styranu a domovni prohlidku, prilsi k nemu 2 policiste a 2 cesti grazlove, ti nesmeli na nic sahat, zadne ve 2 rano, prisli normalne a optarne mu vse otevirali, vyndali a uklidili

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...