HobbyDeník  |  Pravda24  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MyMuži  |  MotorGurukorporatni noticky 08.02.2023 
Obrázek korporatni noticky
yellow    Albert Eninstein Genderizmus its saved somewhere pravda boli bad developer 
Komentáře (21) Komentovat Nezobrazovat

korporatni_noticky.jpg (MerlinR (8.2.2023 22:22)
@Rusáci se v krvi válí: Jasně že ne. Nikdo ani nepomyslí na všechny ty nerostné zdroje, kterými Rusko disponuje. Vždyť co by taky se vší tou ropou, plynem, barevnými kovy Západ asi tak dělal, že?

korporatni_noticky.jpg (Rusáci se v krvi válí, cope hajmars nezahálí) (8.2.2023 21:13)
Ty vado on se někdo pokouší dobýt Russko? Co by z toho měl? Muset se starat o všechny ty mužiky nachlastaný vodkou, to bych teda nechtěl >-O

korporatni_noticky.jpg (Najdi rozdíl mezi libtardem a lidtardem neboli mezi pseudodemokratem neliberálním a nelidovým) (8.2.2023 19:25)
Samozřejmě. Za všechny pokusy západu dobýt Rusko a další země vždycky můžou ty dobývané země. Západ přece exportuje demokracii...

korporatni_noticky.jpg (fantomas_) (8.2.2023 18:52)
za zapadne plany na rozbitie Ruska si moze Rusko samo svojou opakovano agresiou. A vacsina ludi je schopnych drzat v hlave aj viac nez len jednu vec, toleranciu voci LGBT, solidaritu s Ukajinou aj pomoc Turecku naraz.

korporatni_noticky.jpg (Najdi rozdíl mezi libtardem a lidtardem neboli mezi pseudodemokratem neliberálním a nelidovým) (8.2.2023 14:31)
Západní plány na rozbití Ruské federace jsou jenom dezinformace: https://ecrgroup.eu/event/the_imperial_russia_conquer_genocide_colonisation https://pravyprostor.net/?p=156005

korporatni_noticky.jpg (MerlinR (8.2.2023 14:11)
@Ne každý terorista je Rus: No, ve skutečnosti se netají Západ tím, že vede válku proti Rusku a ty se jen "strašně divíš", že se Rusko přizpůsobuje situaci. Mělo se přeci posrat a ne dělat ramena, že jo?

korporatni_noticky.jpg (Najdi rozdíl mezi libtardem a lidtardem neboli mezi pseudodemokratem neliberálním a nelidovým) (8.2.2023 13:44)
"Rus po nás střílí. Tak na něj nestřílejte, přece nebude stejní, jako je on" ... Takže když v Čechách budeme cenzurovat názory Čechů, tak Rusové přestanou střílet po vás Ukrajincích?

korporatni_noticky.jpg (summary) (8.2.2023 12:57)
A ty píšeš z fronty, nebo proč tam ještě nejsi? S váma komoušema je to furt stejný, pořád jenom manipulujete a přesvědčujete lidi, aby za vás udělali práci, ale sami děláte hovno.

korporatni_noticky.jpg (mikoR (8.2.2023 11:37)
no protoze bychom klesli na jejich uroven. mame zbrane hezky odlozit a vzdat se jim. a byl by klid a mir. to zevis? to ti rekne kdejaka ruska filcka.

korporatni_noticky.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (8.2.2023 11:31)
"Přebírat russké metody a povyšovat se nad russa se mi zdá býti podivným..." Rus po nás střílí. Tak na něj nestřílejte, přece nebude stejní, jako je on. Hm ... Je válka s Rusy. Ti se netají tím, ž evedou válku proti celému Západu, Proč se proti nim nebránit?

korporatni_noticky.jpg (vaše lokální tgirlR (8.2.2023 10:08)
Koroporace se v červnu převlékají do duhova, protože je to jednoduchý způsob jak přilákat pozornost - negativní a pozitivní. Víme, že jsou lidi, co je za to budou hejtit a naopak jsou lidi, co je za to budou hájit a ta reklama se pak dělá de facto sama. Jejich podpora je samozřejmě do značné míry neperformativní, kdy jim jde pouze o image a reálně se podporou LGBTI+ práv nezabývají.

korporatni_noticky.jpg (fuR (8.2.2023 9:43)
B-)

korporatni_noticky.jpg (tesakR (8.2.2023 9:30)
cenzorská snowflake! :-D

korporatni_noticky.jpg (Najdi rozdíl mezi libtardem a lidtardem neboli mezi pseudodemokratem neliberálním a nelidovým) (8.2.2023 9:14)
Filipes: Podstatou korporativismu je, že vlády a korporace táhnou za jeden provaz.

korporatni_noticky.jpg (Najdi rozdíl mezi libtardem a lidtardem neboli mezi pseudodemokratem neliberálním a nelidovým) (8.2.2023 9:11)
Přebírat russké metody a povyšovat se nad russa se mi zdá býti podivným...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...