VPS  |  Webhosting  |  Doménykozel zahradnikem
Obrázek kozel zahradnikem
uvolnujeme opatreni fn7gpCs Doctorate-in-Googling na-pivo paint it Ryc te pic
Komentáře (19) Komentovat Nezobrazovat

kozel_zahradnikem.jpeg (maris68R (15.2.2020 17:00)
Krecek je z tých na obrázku najhoršia voľba za ombudsmana, prví dvaja sú vymyslení, tretí je mŕtvy, krecek je bohužiaľ skutočný, aj keď vyzerá ako vymyslený.

kozel_zahradnikem.jpeg (Tim) (15.2.2020 11:45)
(MSA2nr): Ano ombudsman mel chranit lidska prava, kdyz na tebe zaklekli. Krecek ted prohlasil, ze ombudsman neni o ochrane lidskych prav.

kozel_zahradnikem.jpeg (MildaX_) (15.2.2020 9:08)
celej ten úřad ombudsmana je napiču, kdyby soudy a soudci nevymejšleli každej svůj pičovskej výklad každýho zákona, tak by tenhle ouřada vůbec nebyl potřeba ...

kozel_zahradnikem.jpeg (pamětník) (15.2.2020 8:12)
JSBD: Jestli ti přijde jako skvělá ombudsmanka Šabatová, která místo toho, aby se věnovala tomu, kvůli čemu byl úřad založen, tak poškozovala podnikatele a vytvářela pseudoproblémy pomocí agentů provokatérů, hm, tož to máš dosti bizarní vnímání reality. Motejl se v hrobě obrací.

kozel_zahradnikem.jpeg (Reflex je pičovina) (15.2.2020 5:27)
Reflex je pičovina. Ti co používají škatulky, jako např nepřizpůsoviví, jsou pičovina. Ropik je natruc pičovina. Strašně mě sere, že nemáš koule Ropiku, ufikni si natruc i ten svůj pahýlek, hodně mě tím nasereš.

kozel_zahradnikem.jpeg (MSA2nr) (15.2.2020 2:29)
Ale na případu/názorech JSBD je vidět, jak jsme zdegenerovali tím "vývojem" funkce ombudsmana. Měl to být ochránce lidských práv (tedy ses na něj měl obracet, když na tebe např. "zaklekli naši" nebo soused ti zrušil přístupovou cestu k domu a soud tě vyfakoval), ale ve finále se z toho stal obří moloch sloužící nepřizpůsobivým v prosazování jejich životního stylu.

kozel_zahradnikem.jpeg (karel (neprihlaseny)) (15.2.2020 1:33)
tak uz jen to ze se nelibi JSBD je dost slusna kvalifikace

kozel_zahradnikem.jpeg (ropikac) (14.2.2020 23:31)
A to počkejte až JSBD najde, co řekl Křeček o muslimech, to mu teprv praskne rudá.

kozel_zahradnikem.jpeg (Human.) (14.2.2020 23:28)
A to video jsem viděl a nic strašného tam neřekl, patrně se provinil názorem že romové by se měli sami snažit a o svá práva se hlásit a bojovat taky sami a nečekat pasivně co z toho kápne bez jakékoliv snahy cokoliv na sobě změnit. Je sice vládní komise pro romskou otázku ale co ta dělá a dokázala kromě své existence? Vietnamci žádnou komisi nemají a jsou kvůli tomu snad méně úspěšní? A kádrovat souznění bez uvedení čeho s nehodnými osobami to je tak krásně stalinistické až by z toho mohlo být nařízení EK.

kozel_zahradnikem.jpeg (Human.) (14.2.2020 23:14)
S tím titulem se to má tak že ho v 90. letech opravdu nezákonně používal, patrně byl jen koncipient bez velké zkoušky. Ale když to na něj prasklo tak si v 65 letech vystudoval práva podruhé ve standardní době a ten titul získal takže dnes je opravdu JUDr. Myslím že se to moc nerozmazává jednak protože ho už 15 let má a možná by ti řvouni hodně neradi probírali zisk případných titulů vlastních, obvykle si to podobné sorty řešily značně obskurními školami a velice nestandardními studijními plány...

kozel_zahradnikem.jpeg (JSBDR (14.2.2020 23:12)
Tak ja tu nejsem od toho, abych doplnoval vzdelani kretenskym nackum. Staci dat do vyhledavace krecek romove a vyheda spousta veci, prvni hned: [odkaz] ale i ty falsi jsou maso. A to jste vypichli jednu jedinou vec. Co to "opravnene" strileni do lidi vladou? Co to, ze nazorove souzni Okamurou, Vandasem a podobnou stokou?, Co to lhani a podvod s titulem? Et Cetera.

kozel_zahradnikem.jpeg (402) (14.2.2020 23:07)
Křeček hlavně stál občany ČR dvě miliardy za regulaci nájemného v přímých platbách majitelům bytů a dalších 20 miliard co museli vypláznout ti bydlící "bez dekretu".

kozel_zahradnikem.jpeg (ropikac) (14.2.2020 22:49)
Pokud se Křeček příčí JSBD, tak to byla skvělá volba.

kozel_zahradnikem.jpeg (MSA2R (14.2.2020 22:43)
Nějaký konkrétní příklad údajného rasismu a xenofobie, prosím, jinak jsi, JSBD, pouze obyčejný lhář. Pokud tím myslíš to, že řekl, že chce být nikoli ochráncem menšin, ale ochráncem všech, tak chápu, že to někoho může rozhodit..

kozel_zahradnikem.jpeg (JSBDR (14.2.2020 22:40)
Nazory rozumne?! Tak mozna pro tvou socialni skupinu. Pro me byla Sabatova a Varvarovsky skvelymi ombudsmany. A proti Kreckovi rozhodne nestoji jen vek. Lzive uzival titul JUDr., obhajce strileni do lidi Janukovycem, rasista, xenofob, chvalen Vandasem a Okamurou. Tohle rozhodne neni clovek, ktery z pozice uradu se ma zastavat slabsich proti statni masinerii. To uz i ta (Ur)Valkova byka mensi pohromou.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...