ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  Pravda24  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  MyMužimapa okresu - kam smime a kam nesmime
Obrázek mapa okresu - kam smime a kam nesmime
Anakin prochazi houseflies can multiply fast every javascript developer now vsecko je kopirajt AZ hnis
Komentáře (28) Komentovat Nezobrazovat

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (DonNight) (2.3.2021 20:45)
Pavel J.: Jo, NUTS2. Když si tady rozparcelovali nově kraje, tak pak zjistili, že na pobírání dotací musí mít příslušné oblasti nějaký minimum lidí (nebo to ještě šlo nahnat rozlohou, to nevím), tak to zase nějak pospojovali a vzniklo tohle.

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (Nerrg) (1.3.2021 23:11)
Dadam: objednej rodičům holínky, po hraniční polňačce budou chodit na vlak: https://en.mapy.cz/s/pelugafege :-) Nechápu, že to i s Koryčanami nepatří pod Vyškov. Je to do každého okresního města daleko, ale na severozápad je to po rovině a se železnicí.

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (DadamR (1.3.2021 13:04)
Jedna ze života. Vidíte ten malý kousek mezi Vyškovem a Kroměřížem blízko Hodonína? Tam je vesnice, ze které pocházím. Aby to bylo blíž do okresního města, tak to přiřadili k Hodonínu. A do sousedních okresů se "nesmí", Akorát že z té dědiny nikam jinam nevede silnice.... :o)

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (BigPjotrR (1.3.2021 7:59)
Není to mapa krajů z 90. let. Dřív byl například západočeský kraj, kde byla Plzeň i Vary

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (Pavel J.R (1.3.2021 7:07)
Ne, to určitě není mapa krajů z 90. let. Spíš mi to připadá, že je to mapka nějakých oblastí pro účely dotací z EU, kde jsou kraje pospojované, protože jednotlivé kraje nějak byly moc malé nebo co.

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg ((?)) (28.2.2021 14:43)
Budu si jezdit kdy a kam budu chtít a žádnej socanskej ksindl mi to nebude zakazovat. Nikam zbytečně mezi lidi nelezu, slinták ve smysluplných případech nosím, tak neexistuje důvod, abych nemohl jet třeba za zbytkem rodiny nebo na procházku do lesa. Je to uhozený a doufám, že se jim lidi na dodržování takových ubohostí z vysoka vykašlou.

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (izakR (28.2.2021 14:43)
Mam nemovitosti napric 3 okresy ... a bydlim mimo CR ... yo bude orisek ... asi se na jejich opatreni jako vzdy syseru ;-)) Kdyz jsme se vratil, tak jsme se lidi ptal, co to nosi za smesne masky, zda je nejake maskarni nebo co ... vse jsem ignoroval a stalo se co ... uplne hovno

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (cas2v) (28.2.2021 12:50)
to je mapka kraju z 90.let?

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (randywuzhere) (28.2.2021 12:06)
Presne, jestli mi nekdo bude buzerovat strelim ho do xichtu. Uz toho mam vazne dost.

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (karel (neprihlaseny)) (28.2.2021 11:50)
pokud mi nekdo bude branit prekrocit hranici neexistujiciho okresu, tak je to fasista, a s fasistou se nebavime, fasisty strilime

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (pepanR (28.2.2021 11:43)
Co je to za komunistickou mapu? Odkdy jsou Karlovy Vary s Ústím v jednom kraji?

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (Reinhard Tristan Eugen Heydrich) (28.2.2021 10:08)
Prave sem se vratil z Berlina, Vudce muj navrh prijal, smejici se bestie zavreme do domaciho vezeni a kdo bude protestovat toho postavime ke zdi. Die Vakzine macht frei!

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (Uf) (28.2.2021 10:01)
snipeg: To jako vážně? Já oficiální média nesleduji, ale tomu, že by si Bureš zavřel svou síť květinářství, se mi věřit nechce.

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (Uf) (28.2.2021 9:58)
autokrator: Které funkční řešení máš na mysli? Na půl roku úplně všem zazdít vchodové dveře?

mapa_okresu_-_kam_smime_a_kam_nesmime.jpg (snipegR (28.2.2021 9:36)
Bohuzel... montovny se nechaj jet at se to tam vesele siri ale zavreme kvetinarstvi. Bohuzel je pred volbami tak se nikdo nebude poustet do vetsich akci. Dokud nezanou poradne resit ockovani tak se v tom budem placat porad dokola.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...