TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  VipShow  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽenymedicina je v haji 06.12.2023 
Obrázek medicina je v haji
DoKolikaDelas NoSlavery DoublingTheRent YeastLivesMatter Bill Freakin Gates potato masher
Komentáře (6) Komentovat Nezobrazovat

medicina_je_v_haji.jpg (:.) (6.12.2023 16:25)
To jak šlapou po medicích, budoucích zdravotních sestrách a lékařích, je šílené. Hromady neplacené praxe (2000 hodin ročně, ani marodit nemůžou), často vedle toho v těch nemocnicích mají i normální práci (protože nějak si vydělat musí), do toho šprtat, a pak po nich ještě různí staří páprdové šlapou. Nemají to lehký, a já se jim vůbec nedivím, že pak zdrhají za kopečky, protože na praxích dělají často stejné věci jako v práci, často na stejném oddělení, a v podstatě je to jen neplacená otročina.

medicina_je_v_haji.jpg (Sukalavyfukauta) (6.12.2023 15:07)
Pamatuju mou ex. Medička. KAZDY den se učila po skole, Karlovka, medicina. Uz nevim jaka fakulta.KAZDY. To my právníci jsme drtili jen zkouškové, sice mesic až dva v kuse, ale drtilli (jinak chlast a prace). Tak se tomu nedivte. Drtit celý semestr nebo jen zkouškové.

medicina_je_v_haji.jpg (hgdjgfd) (6.12.2023 13:36)
Kdybychom spoléhali na to, že se na lékařské fakulty bude hlásit a lékaři se stane dost mužů, tak je zdravotnictví personálně dávno v prdeli. (ještě víc, než je).

medicina_je_v_haji.jpg (eargaeg) (6.12.2023 12:23)
byl na piedestálu, slavý a znamy, milacek televiznich vykladacu z CT i Novy, duchodcu i mladych... a ted se ukazalo, ze je to radikalizovany bigot, rasista, fasista a dezinformator. Bohuzel bude muset odejit z ridicich funkci a mozna se ukaze, ze jeste za studii behem protektoratu i znasilnil - ozvou se dobove pametnice, o cemz nepochybuju. Jeho postoj ke globalnimu oteplovani tez neni znamy, coz o necem vypovida. Co rikal o Covidu si jeste dobre pamatujeme!

medicina_je_v_haji.jpg (ujoRP (6.12.2023 12:07)
tak tak, paní Peterková, odevzdejte lékařský diplom......ajó, sorry, nemáte co vracet.....

medicina_je_v_haji.jpg (MedicLukeRP (6.12.2023 11:49)
Pravdu má

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...