MyMuži  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  Linh ART foto  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  ČasProŽenymimovladky 15.08.2022 
Obrázek mimovladky
rozhovor VK Socialist suicide nejlepsi moment v historii Why-do-the-molecular-structures-in-this-endless... samice hrabace fact check babisova vyroku
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

mimovladky.jpg (Loleček) (16.8.2022 12:38)
Švabach: to je pro blbce jako ty kteři čtou jen nadpisy, ale moc to nefunguje

mimovladky.jpg (Švabach orig.) (15.8.2022 13:44)
U Informací nehodících se do aktuálního "mediálního narativu" se samozřejmě systém snaží dělat, že neexistují a pokud už nejdou dál utajovat a jsou často předmětem diskuze běžného lidu dole, jsou použita vždy s tunou omáčky a relativizace.

mimovladky.jpg (ifiiiifiifiifff) (15.8.2022 11:52)
coz mi pripomnelo, byla o tom vubec nejaka zminka v ČT? nejak sem nikde nic nezaznamenal 8-)

mimovladky.jpg (rroumenRP (15.8.2022 11:46)
tedy ze massemdia reknou lez, ale reknou ji vsechna a navzajem se na sebe odkazi a to je udajny zdroj a udajne verohodny - a az kdyz uz to vi uplne kazdy a je to mega pruser, tak to proznaji, neprionaji ze ucelove lhali, ale snazi se pak mega pruser bagatelizovat jako no to se stalo, ale nic to neni vite jak, ale kdyz neco nepatrneho udela protistrana tak to nafouknou a z komara udelaji velblouda a jedou hnojomety 24/7 nekolik dni az mesicu.

mimovladky.jpg (rroumenRP (15.8.2022 11:45)
Takze diky tomu, ze clovek pouzije media kterym dany clovek veri, ma slusnou munici v nem zasit seminko nejistoty, pomateny clovek nejdrive vse odmitne, pak to v nem, ale hloda a seminko zakoreni a vyroste a pak za vami prijde a rekne, ze si to prostudoval a ze prozrel, jak byl klaman - a tim uz se nikdy nevrati do naruce sorosovsko-bakalovskeho seznamu, CT24 a kydum EU levicackcyh medii - ale zacne delat to, co po nem chteli overovat si zdroje a zjisti ze massmedia si zdroje overuji v kruhu.

mimovladky.jpg (rroumenRP (15.8.2022 11:42)
Ve skutecnosti tento obrazek vznikl, ze vsem levicackym filckam tahle zprava od AI extremne vadi - proc ? Clovek muze argumenovat zaslepenemu cloveku, ze koukni, tvoje a tebou uznavane medium tvrdi tohle, ale koukni tebou opovrhovane media presne to same tvrdila mnohem drive a koukni, svoje media dokonce lhala a tohle vehjementne popirala, kde vidis omluvu? Oni pak nekdy reknou ze se to teda deje, ale uz nikdy neprinaji, zde jsme jasne lhali ac jsme meli dukazy, nebo aspon aby rekli, ze se sepletli, NE

mimovladky.jpg (afrineizra) (15.8.2022 11:41)
@Těžko myslím tím prasárny vojenského typu jako vybombardovat civilní čtvrť, pokropit z letadla osobní vlak atd. Jinak armáda je asi všude stejná, záleží jak to má místní velitel pod kontrolou. Z hlediska hezké slečny bude asi lepší zůstat ve sklepě i když ji osvobodí armáda vlastní.

mimovladky.jpg (cyklistaRP (15.8.2022 11:38)
Nejvíc Rusů vždycky povraždili rusáci, na Ukrajině to probíhá úplně stejně, separatisti se těšili na osvobození a zatím je rusáci použili na frontě jako kanonenfutr.

mimovladky.jpg (Trt) (15.8.2022 11:38)
Tak i čobolstán má tyhle nedokrvený dementy :D

mimovladky.jpg (Těžko) (15.8.2022 11:32)
afrineizra: OK. Asi jsem si špatně vyložil tvoje tvrzení "prasárny vůči civilům z principu provádí ten, kdo je na cizím území".

mimovladky.jpg (afrineizra) (15.8.2022 11:22)
@Těžko Netroufám si odhadnout jak ukrajinský rusák v donbasu vnímá invazi moskevského rusáka nebo jak moc místní podporují separatisty, případně jak se mezi sebou ti různí rusáci poznávají. Odhaduji, že to bude o několik levelů složitější než třeba s našimi sudeťáky. Když si vezmu jak moc velkou podporu obyvatel má naše vláda vzešlá z voleb, tak jak to asi bude u party, co to vzala vojenským pučem..

mimovladky.jpg (Těžko) (15.8.2022 11:09)
afrineizra: K tomu tvému kdo komu dává "pokouřit": jak známo, boje probíhají převážně v té části Ukrajiny, kterou obývají převážně ti "neloyální spoluobčané" alias "proruští separatisté".

mimovladky.jpg (afrineizra) (15.8.2022 10:36)
@rroumen "Amnesty international se nepodili na politice v CR/SK" To je odvážné tvrzení, jelikož na své stránce v sekci Co děláme je jedno politické téma vedle druhého a hlas AI rezonuje našimi i světovými médii.

mimovladky.jpg (ifiiiifiifiifff) (15.8.2022 10:30)
pepee, ja ten clanek AI cetl. puvodni v anglictine. a pisou tam, ze UA armada rozmistuje sve jednotky v blizkosti civilnich budov (skol, nemocnic, bytovek,...) ikdyz maji v blizkosti alternativni mista mimo civilni zony, dokonce i vojensky zakladny. takze to delaji naprosto umyslne. spis si myslim, ze si ten clanek necetl ty.

mimovladky.jpg (rroumenRP (15.8.2022 10:22)
Amnesty international se nepodili na politice v CR/SK, rekli to co uz rekli rusove a vsichni nezavisli porovatele dokonce i takovy aeronet to rekl drive nez amnesty - takze je nekolik mesicu pozadu, jen museli priznat to, co uz kazdy vedel.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...