Domény  |  VPSmod na ulici generuje hluk
Obrázek mod na ulici generuje hluk
pretahnete soubor mysi Zelena duchodova reforma FIirt ptak s holkou - pristup statnika - sata knitting
Komentáře (21) Komentovat Nezobrazovat

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (BobsikR (25.2.2020 18:33)
Nevidim jediny duvod to respektovat

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (stroppyR (25.2.2020 13:04)
Vsetky tie danove ulavy a statne prispevky spojene s manzelstvom maju jediny ucel. Generuju iluziu ze sa politici dobre staraju o poddanych, pretoze poddani maju v respekte manzelstvo dvojice rozneho pohlavia. Ked zacnu poddani respektovat aj manzelstva viacerych ludi alebo rovnakeho pohlavia tak to politici velmi radi rozsiria aj na nich

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (fatheroftwo) (22.2.2020 15:02)
V kulturách, kde maj lidi hovno, si právě pořizujou víc dětí, aby ty je potom živily. Nemluvě o tom, že když nemaj na jinou zábavu, tak se baví sexem (a nemaj ani na kondomy :-)). Příklad s kolegyní tvoje tvrzení nijak nepodporuje, ba právě naopak - daňová úleva jí snižuje tu pomyslnou laťku, kterou musí překonat, aby měla dle svých představ peněz pro dítě dost. Kdyby úleva nebyla, bude děti plánovat ještě ve vyšším věku, až více našetří, což také může skončit tak, že je nebude mít vůbec.

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (fatheroftwo) (22.2.2020 14:55)
Pivo: Nebo možná ty bys mohl pořádně psát. Když mluvíš o jedné věci a řekneš k ní, že dokonce ani cikáni, a pak začneš mluvit o Indii a první věc zopakuješ a přidáš druhou, tak jak mám vědět, že tu druhou vztahuješ ještě i k těm cikánům? Nicméně pokud jsi to myslel tak, tak v tom případě nejde o špatně zvolený nýbrž nepravdivě popsaný příklad, tedy tak jako tak nepodporující tvoje stanovisko. A srovnávat s jiným prostředím je sice zajímavé, ale v tomto případě ne příliš relevantní.

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (hlas bludu) (22.2.2020 10:24)
Pivo: ja netvrdim ze to dobre funguje. Ale ze to je ucel. Cize: viac menej suhlasim s tym, co pises. A to co pises nie je v rozpore s tym, co pisem ja.

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (x14R (22.2.2020 9:20)
dupla dupla dupla dupla dupla dupla dupla dupla

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (PivoR (22.2.2020 9:10)
fatheroftwo: aby byl jasný tok diskuze. hlas bludu řekl: “stát motivuje úlevami lidi k plození dětí”, já oponoval “neznám nikoho, koho by to namotivovalo” a tys uvedl příklad kolegyně, kterou to skutečně nenamotivovalo ;-)

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (PivoR (22.2.2020 8:55)
fatheroftwo: psal sem i o dávkách, čti pořádně. Pokud se množej jak králíci v prostředí, kde dostávají úplné hovno (což neplatí jen o Indii, ale třeba Rumunsku), tak je jejich motiv jiný, než finanční. Ta tvoje kolegyně má nárok na příspěvky a úlevy o kterých se většině světa ani nezdá - a přesto si místo dítěte pořídí čokla. Čímž moje tvrzení jen podporuje.

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (fatheroftwo) (22.2.2020 8:04)
Pivo: Tož cikáni počítaj dávky, daňovou úlevu jaksi nemaj mít z čeho, když nemaj vejplatu, takže uvádíš příklad trochy mimo. Nemluvě o tý Indii ... Každopádně já třeba mám jednu kolegyni, která nedávno řešila pořízení psa, a pak z ní vylezlo, že by chtěla dítě, ale že je to moc drahý - ne ve smyslu, že by se musela uskromnit, ale že by mu nemohla dát, co by chtěla[*] - takže u ní daňová úleva zcela určitě vstupuje do kalkulace pozitivně. [*] Nám škola vychází desítku měsíčně, juhů!

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (PivoR (22.2.2020 7:32)
hlas bludu: ještě sem nepotkal nikoho, koho daňová úleva namotivovala k plození dětí. Dokonce ani cikáni tak neuvažujou - v Indii žádné úlevy ani dávky nemaj a prcaj o stošest i tam.

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (Tfgffcgb) (22.2.2020 6:40)
Ja nechapu ze se buzny a lesby nedomluvi, nejake to oplodneni neprekousnou A navzajem si neudelaji mimina. obesli by soucasne problemy a nemuseli by kvicet.

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (Dr.Str.R (22.2.2020 1:22)
(zemedelec) Vždyť mají stejná práva. Taky si můžou vzít ženskou jako já. Kde je nerovnost?

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (s-hole) (22.2.2020 0:59)
Tak so ziadnym tatinkom je to medzi spoluziakmi z decaku lahke. Vlastne idealne.

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (JSBDR (22.2.2020 0:45)
No nejvic kvicej Kikiny a Krivodrzky...

mod_na_ulici_generuje_hluk.jpg (MerlinR (22.2.2020 0:23)
To nevím, jestli je na škodu. Protože třeba ve škole by to kluk se dvěma tatínkama měl mezi spolužáky asi dost těžký. Vlastně peklo.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...