ByznysDeník  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapkymoudro karel capek 18.02.2016 
Obrázek moudro karel capek
zivy traktor vaclav novak - jezedak cecec kdo si byl prihrat polivcicku BigFish Tak jsem tady zas
Komentáře (19) Komentovat Nezobrazovat

moudro_karel_capek.jpg (brnonymousRP (25.4.2019 18:01)
Capek to napsal hezky. Kdo neni narodne uvedomely, je naruseny.

moudro_karel_capek.jpg (Ja001) (19.2.2016 16:08)
ano kkti, mame sa vyborne, na stavebne povolenie na vlastnom pozemku sa cakalo 10 rokov (ine to bolo v pripade, ak si clovek kupil jeden z pozemkov od starostu) , za nedoplatky sa vyhrazaju exekutorom uz o 2-3 mesiace a pritom tam maju preplatok od toho isteho cloveka, viac jak pol roka, niet boha dna aby nevyplavala na povrch nejaka statna zlodejina, hromada zbytocnej byrokracie, policajtov vsade jak nasrato ale na pokuty, ked nas otravovala tlupa degesov tak nezrobili NIC

moudro_karel_capek.jpg (Dežon) (19.2.2016 15:21)
BookBurner: ano, máme se dobře a stát tak nějak funguje, a musíme být za to rádi, souhlas (až na ty soudy, tam mám naprosti jiný názor, ale to je fuk). Tím spíš ale nesmíme z obláčku našeho blahobytu zapomínat na to, odkud se vzal - z (opravdové = tvořivé) práce, a že hodnotou je svoboda - i říkat jiný než mainstreamový (mediální a politický) a v současnosti přizdisráčský názory s rizikem okamžitého onálepkování extrémistou a přirovnávání ke Konvičkům atp.

moudro_karel_capek.jpg (x1) (19.2.2016 14:34)
Bookburner, dík za normální názor

moudro_karel_capek.jpg (Freez) (19.2.2016 9:52)
Neni problém v tom jak to teď funguje ale v tom co může nastat, až se sem naserou tisíce černejch prdelí. A zkušenosti z okolnich států napovídaj že se nestane nic dobrého, takže bych jakou koli pomoc negrum omezil na naprosté minimum. Oni si nic nezasloužej.

moudro_karel_capek.jpg (BookBurnerRP (19.2.2016 4:50)
Ja001: Máme tu stále ještě prularitní demokracii s možností angažovat se v politice dle osobní libovůle a až na pár magorů a pár radikálních hnutí tu nejsou silné autokratické tendence jako např v Rusku. Naše zdravotnictví je považováno za západní kvalitu, potraviny seženeš bez problému kvalitní (pokud nejdeš po nejnižší ceně), můžeš cestovat za zábavou, prací i vzděláním. A takhle bych mohl pokračovat. Máme fungující stát, až na poslední rok velmi stabilní společnost. Řekni co ti na tom vadí? :D.

moudro_karel_capek.jpg (BookBurnerRP (19.2.2016 4:47)
Ja001: Na úřadech jsem vyřídil vždy vše co jsem vyřídit potřeboval, na policii po ohlášení trestného činu danou věc evidovali a část zdárně vyřešili, když nevyřešili, tak vystavili potvrzení a pojišťovna vyřešila. Základní, střední, vysokou školu jsem navštěvoval s minimálním nákladem, společnost máme stabilní (až na poslední rok a vzestup fašistických a nacionalistických nálad) ekonomika našeho státu funguje, což je pro mě jako podnikajícího člověka důležité.

moudro_karel_capek.jpg (BookBurnerRP (19.2.2016 4:44)
Ja001: To je názor tvůj a pár dalších. Parlament mi nevadí, vadí mi jen zvolení komunisté (což je problém lidí ne parlamentu), institut vlády mi nevadí, vadí mi pouze ANO ve vládě (problém lidí co volí, ne vlády), soudy mi už vůbec nevadí, protože jsou stále nezávislé (až na pár případů podplacených soudců a na občasnou pomalost, což je problém přijímané legislativy, ne problém institutu soudu).

moudro_karel_capek.jpg (Ja001) (19.2.2016 1:31)
ty si vytiahni hlavu z prdele, skorumpovane verejne institucie, ktore sluzia par vyvolenym a beznych ludi si robia trhaci kalendar si podla teba co zasluzia? =)

moudro_karel_capek.jpg (BookBurnerRP (18.2.2016 22:00)
ixo: Ten pořád hledá Peroutku ne? :D Ja001: tak to bys nebyl vlastenec, protože bys tím minimu lidí pomohl a ještě páchal násilí. Pokud chceš společnost, ve které lidi odpalují veřejné instituce protože s nimi nesouhlasí, tak to rozhodně není vlastenectví :).

moudro_karel_capek.jpg (Ja001) (18.2.2016 21:58)
bookburner, keby som bol skutocny vlastenec (vazba k zemi) tak je zo mna "terorista" pretoze by som musel vyhodit do luftu nasu vladu, parlament a sudy >-O

moudro_karel_capek.jpg (Ixo) (18.2.2016 21:57)
Nenasiel to nahodou Ovcacek?

moudro_karel_capek.jpg (BookBurnerRP (18.2.2016 21:52)
Já souhlasím, že se vlastenectví musí vyzdvihovat. Vlastenectví je vazba člověka k zemi ve které žije, a vlastenecký je zájem o blaho země a o lepší společnost lidí v ní. Proto je potřeba se důrazně postavit proti těm, kteří vyřvávají Čechy Čechům a ohání se nezdravým nacionalismem jako vlastenectvím. Člověk, který se snaží pomáhat lidem kolem sebe, přistupovat k nim otevřeně a snaží se o svobodnou společnost je ten pravý vlastenec. Protože chce Český stát s otevřenou a svobodnou společností.

moudro_karel_capek.jpg (nevim) (18.2.2016 21:34)
rozdil? oboji je ze je zminujes. kdy je spravne to tedy pouzit a kdy ne?

moudro_karel_capek.jpg (BookBurnerRP (18.2.2016 21:27)
Vyzdvihovat, ano. Ohánět se jimi, ne :).

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...