VipShow  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  VPS  |  TechSvět  |  Domény  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapkymy facebook feed ever since the paris attack happened 
Obrázek my facebook feed ever since the paris attack happened 
DrevenaNoha ty chranis me ja chranim tebe what you find only in white people houses zijeme v dobe bude lip The afterlife Dopis Buresovi
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (theGBR (27.11.2015 10:29)
Cesti politici jsou tragedie jeden vedle druhyho, takze tam bych neveril skoro nikomu. To Svedsko takhle dopadlo, protoze curaci z V4 se chovaji jak curaci. "Nemci uznali" je taky blbost, to uznal jako kdo?

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (sana) (27.11.2015 0:32)
theGB: Politika je z velké části o teatrálnosti. A také platí, že špatné řešení je lepší než žádné. Lidé jsou bezradní, protože jejich "vládci" nevládnou. Politik nemusí nic dělat (ono je mnohdy vyčkávání či nic nedělání [například při hrozící válce ji nerozpoutat] ta nejlepší možnost), ale musí alespoň vypadat, že ví, co dělá a má věci pod kontrolou.

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (no-XR (26.11.2015 21:34)
theGB: Který z našich politiků se celý život věnuje problematice sebevražedných atentátníků přimíchaných mezi válečné a ekonomické uprchlíky? Němci uznali, že díky dosavadní politice teď mají v zemi 8 tisíc islámských extremistů. Francouzi 129 mrtvých. Jsem jen laik, ale svým selským rozumem docházím k závěru, že to těm profesionálním politikům s celoživotní praxí nějak nevychází a naopak země, které se řídily selským rozumem jako Maďarsko, mají vyřešeno.

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (EllrohirR (26.11.2015 20:06)
protože politici se tomu věnují celý život a jsou neomylní B-) [odkaz]

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (Dr.Str.R (26.11.2015 17:40)
no-X: Otrávím třetí a nechám to být.

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (theGBR (26.11.2015 15:55)
no-X to je prave ten argument tech idiotu co mudrujou doma, lidi si mysli, ze politika jde resit selskym rozumem, a nikoho nenapadne, ze lidi co se te problematice venujou celej zivot by o tom mohli vedet vic nez kdejakej jarda cobol ze slovakistanu.

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (LenTak) (26.11.2015 12:25)
No prospesnejsie ako tie dva otravene. :)

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (honeyR (26.11.2015 11:50)
Protože sníst 98 zákusků je zdraví superprospěšné :o)

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (LenTak) (26.11.2015 11:17)
Samozrejme ze zjem 98 a tie dva otravene necham.

my_facebook_feed_ever_since_the_paris_attack_happened_.jpg (no-XR (26.11.2015 10:18)
Jednoduchá odpověď. Když lidé vidí, že volení politici nepřijímají ani taková protiopatření, která zvládne vymyslet BFU za použití selského rozumu, mají oprávněný dojem, že by situaci dokázali řešit líp. Jak řekl Kuras: Pokud před Vás položím tác se stovkou krásných zákusků a řeknu vám, že pouze dva z nich jsou otrávené - kolik si jich vezmete? :-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...