ČasProŽeny  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  VipShow  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapkynacisti a ukrajina 26.02.2024 
Obrázek nacisti a ukrajina
genyus KlusPoklus brics chrani ruske tanky dezolatnim stav JezdimeNaKole SkodaDeformacniZony
Komentáře (66) Komentovat Nezobrazovat

nacisti_a_ukrajina.jpg (1337) (28.2.2024 9:06)
DenisFazekashi je len ďalší nevzdelaný nazi kokot. Čo keby si použil google, kým napíšeš kokotinu?

nacisti_a_ukrajina.jpg (DenisFazekashiRP (28.2.2024 8:42)
Asi že "krajně pravicový" není totéž co nacistický, to jen v hlavách libtardů..

nacisti_a_ukrajina.jpg (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 19:01)
A pořád jsi mi neodpověděl, kde jsem psal, že sprostý primitivismus považuji za argument. Pokud chceš diskutovat na úrovni, tak musíš vědět svá tvrzení dokládat. Anebo zopakuj to nedůstojné dětské divadýlko ze 16:47 a diskuse skončila. Stejně se s tebou pořád bavím jen kvůli tomu, jak ses zastal uprchlíků z Ukrajiny vedle v jiné diskusi. To bylo od tebe hezké - bez ironie. Tak možná ještě nejsi úplně ztracen, jen bys měl víc studovat fakta - a že všeho nejvíc výrokovou logiku.

nacisti_a_ukrajina.jpg (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 18:51)
K tomu "mám jiné názory než neomarxistická propaganda" - je to dvojitý klam. Jednak jde o kvalifikující jazyk, nálepkování, což je forma apelu na emoce. Po druhé jde o to, co jsem ti už vytkl - co se ti nehodí, smeteš ze stolu bez argumentů, pouze s nálepkou (a onálepkovat lze úplně všechno, i to, co je dobré a správné). Tak se žádná rozumná diskuse nevede. Vědecká metodika je právě o tom, aby se člověk vyvaroval podobného chování, které nevede k poznání, ale k demagogii. Pokud to odmítáš, jsi demagog.

nacisti_a_ukrajina.jpg (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 18:42)
Ale ano, to jsem psal já a trvám na tom. Předváděl si tam ukázkové kňourání. Když nemáš argumenty, začneš fňukat. K tomu vědeckému názoru - dám si k obědu řízek - dám si k obědu vepřoknedlo. Který z těchto názorů je vědecký? Žádný. Ty vůbec nevíš, o čem je věda. Tvůj daňový problém jakbysmet - není to vědecká otázka, je to technická otázka, výběr praktického řešení. Vědecká otázka by byla, jaký dopad má ten nebo jiný typ daně na veřejné finance, na HDP a pod. To, o čem píšeš, je jen arbitrární rozhodování.

nacisti_a_ukrajina.jpg (Dezοlát) (27.2.2024 17:26)
Co se týče té "oběti", tak pokud jsi příspěvek ve vedlejší diskusi v 16:24 nepsal ty ale nějaký fejkař, tak se ti samozřejmě omlouvám. Ale je tam pod tvým nickem text (cituji): "Vždyť tady právě předvádíš to stavení se do roly oběti." https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=ppb80_-_vyroci_specialni_operace.jpg

nacisti_a_ukrajina.jpg (Dezοlát) (27.2.2024 17:25)
Který z těchto názorů je "vědecký" a který "nevědecký"? Správně - žádný. Pochopil?

nacisti_a_ukrajina.jpg (Dezοlát) (27.2.2024 17:24)
Podstatné je to, že ve společenských vědách může na stejnou záležitost existovat více názorů. Neboli existence jednoho názoru na tutéž věc automaticky nevyvrací názory jiné. Jako příklad uvedu daň z příjmu. Levičák řekne, že spravedlivá daň je procentuální daň ze mzdy. Tedy že čím víc si vlastnoručně vyděláš, tím víc ti stát sebere. A pravičák řekne, že spravedlivá daň je daň z hlavy - tedy taková daň, kdy každý člověk odvádí stejnou částku nezávisle na výši výdělku.

nacisti_a_ukrajina.jpg (Dezοlát) (27.2.2024 17:24)
Junker von Tekwitz: Prosím tebe pěkně. To tvoje "Plácáš nesmysly, pak odmítáš fakta anebo celou vědeckou disciplinu" ve skutečnosti znamená "mám jiné názory než neomarxistická propaganda". Kdyby ses v politologii nebo obecně ve společenských vědách vyznal doopravdy, tak bys musel vědět minimálně ten prazáklad: že ve společenských vědách platí jiná pravidla než ve vědách exaktních a přírodních (i když snahy o politizaci zejména přírodních věd jsou Přírodažel běžné).

nacisti_a_ukrajina.jpg (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 17:02)
Dezoláte, opakovaně předvádíš ten samý repertoár. Plácáš nesmysly, pak odmítáš fakta anebo celou vědeckou disciplinu, když se ti nehodí, pak lžeš, podsouváš mi, co jsem neřekl, dupeš nožičkama jako malé děcko a hraješ si na oběť a nevíš doložit svá tvrzení. A pak se totálně urveš z řetězu a začneš blábolit něco o VUML a PŠM. Kdybys měl kousíček sebereflexe, styděl by ses nejenom vylézt z domu na ulici, ale i podívat do zrcadla. I když - ven asi moc nechodíš a tudíž se nemusíš holit a nepotřebuješ zrcadlo.

nacisti_a_ukrajina.jpg (Dezοlát) (27.2.2024 16:47)
Takže chlapče - to, co se ti jakože "zdá", je mi úplně ukradené. A čekej si na co chceš. Já zkrátka nebudu skákat tak, jak nějaký povýšenecký fracek píská, aby se tady mohl ukájet jeho představami o tom, jaká jsem jeho "oběť". ;-)

nacisti_a_ukrajina.jpg (Dezοlát) (27.2.2024 16:47)
Tu "liberálně demokratickou" představu "racionality" si dovedu živě představit: Libtard povýšeně povypráví, co mu nalili do dutiny lebeční na nějakém novodobém VUMLu. Podá to slovy "takhle to zkrátka je podle moderní politologie a hotovo". Dezolát má mlčky zírat s hubou otevřenou úžasem, žmoulat v ruce rádiovku a šoupat nohama. A na závěr poslušně odkývat všechny ty narativy neomarxistické propagandy. Zkrátka bolševické PŠM hadr.

nacisti_a_ukrajina.jpg (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 16:40)
Dezoláte, mícháš tady omáčku, ale neodpověděl si na mou otázku. Kde jsem napsal to, že sprostý primitivismus považuju za argument? Protože mně se zdá, že lhářem bez kousku sebareflexe jsi tady jedině ty. Čekám na odpověď.

nacisti_a_ukrajina.jpg (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 16:35)
klitorys ostrovid nevím, prošel jsem tady nejmíň tucet diskusí, ty dva, které jmenuješ, jsem si taky všiml. Přišli mi všichni stejně nechutní, ale Dezolát ze začátku projevil náznak racionality. Ale hned mě také vyvedl z omylu.

nacisti_a_ukrajina.jpg (Dezοlát) (27.2.2024 16:34)
Je to sotva den, co jsem s tím lhářem "klitorysem ostrovidem" vedl debatu přesně na toto téma. A co napíše teď? No samozřejmě zopakuje zas tu samou lež tak jako vždycky. A takhle je to s těmi sprostými primitivy neustále. Prostě neskutečná sranda, která mě fakt baví... ;-)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...