ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapkynastal cas tricek
Obrázek nastal cas tricek
prochazi houseflies can multiply fast fotbal vikend to je kuze Anakin ministersky orloj
Komentáře (16) Komentovat Nezobrazovat

nastal_cas_tricek.png (tequilaR (22.2.2021 13:38)
Gott by možná zabral. Ale hlavně, on by se v té televizi neměl ukazovat premiér co nenastoupí karanténu když má, prý-mula na fotbale, v hospodě atd. Prostý občan se potom může vysrat na nějaká opatření když vidí jak se zase papaláši rozvalují ve sněmovně a na hradě. A Roman si ještě otvírá držku že prý mu národ zakazuje jet na dovolenou. Kudla, jednou je nahoře a tam fouká ze všech stran. Tak ať drží hubu! Jestli to s „bojem“ proti covidu myslí vážně, tak ti nahoře misí jít kurva příkladem! >-O

nastal_cas_tricek.png (The other guy) (22.2.2021 10:54)
Jestli si to budeš opakovat často, možná tomu uvěřiš :) Která vláda v jiné, normalní zemi dělá takhle nepruhledné kroky, snaží se umořit občany svou netransparetností a popírá sama sebe a své kroky, často ještě dřiv než začnou vůbec platit?

nastal_cas_tricek.png (Dr.Str.R (22.2.2021 10:53)
( . ) ( . ) Popravdě loni, když se vrazily prachy do reklamní kampaně (paradoxně), tak sice někteří kafrali, ale lidi tak nějak dodržovali, co se po nich chtělo. On je to právě ten efekt kampaně. Když všude slyšíš, jak všichni pičujou, tak budeš pičovat taky. Kdyby se v televizi ukázalo pár Gottů a Bohdalek, jak nosí roušky obětujou se, tak většina národa přestane pičovat a vydrží to. Ono to totiž není o tom, jestli to snesem nebo ne. Sneseme mnohem víc. Jde jen o to, jestli to děláme spolu.

nastal_cas_tricek.png ( . ) ( . ) (22.2.2021 10:37)
The other guy: Drž piču ty kundo. Tahle vláda to dělá špatně, stejně jako jakákoliv jiná v jiných zemích. Ve všech zemích se zavádí podobná opatření. O tom to tedy není. Je to čistě o businessu, o lobby a o penězích. Ta vláda, ať už v jakékoliv státu, která je u koryta, se z toho snaží vytřískat co nejvíc. Opozice v jakémkoliv jiném státu by nedělala nic jiného. Všem "běžným" občanům ve všech zemích nezbývá nic jiného, než sklopit ocas, tiše přihlížet a maximálně si z toho dělat legraci.

nastal_cas_tricek.png (The other guy) (22.2.2021 9:47)
( . ) ( . ): co maji ty kecy společné s protichudnými opatřenimi a nesmysly co takhle vláda dělá?

nastal_cas_tricek.png ( . ) ( . ) (22.2.2021 9:37)
a ani jsem kurva nezaznamenal, že bychom se všichni chytili za ruce :-/ Vždyť to vždy zabíralo a problém byl vyřešen; není možné, že by žádné z níže uvedených opatření nezabralo. Nebo nás Merekelová s Macronem vždy tahali za nos. Néééé, to není možné. Vždyť dle sluníčkářů a demožumpy to jsou ti správní Vůdci.

nastal_cas_tricek.png (rarePepe) (22.2.2021 9:35)
U nás už zabere jen všechny popírače, odmítače a nedodržovače každé ráno v přímém přenosu za trest popravovat, nic jiného na ty sebestředný zmrdy neplatí.

nastal_cas_tricek.png (TraaboshR (22.2.2021 9:29)
Neni to moc radikalni? Nemeli bychom nejdriv zkusit zmenit profilovky na fejsbucku?

nastal_cas_tricek.png (,,) (22.2.2021 9:23)
Dr.Str.: Ty už nasadili, sedí ve vládě.

nastal_cas_tricek.png (aslkdjas;lda;lskf;lasdasd) (22.2.2021 9:22)
Nejdůležitější otázka je, jak si budem' říkat. Nějaký nápad?

nastal_cas_tricek.png (Dr.Str.R (22.2.2021 9:21)
A pak nasadíme cirkusáky a alegorické vozy!

nastal_cas_tricek.png (tequilaR (22.2.2021 9:16)
Počkat, počkat! Nějak jsem nezaznamenal masivní, ale opravdu masivní letákovou kampaň! Vy někdo ano?

nastal_cas_tricek.png (.mmm) (22.2.2021 9:13)
a jestli ani tohle nezabere tak uz nevim...

nastal_cas_tricek.png (fidoR (22.2.2021 9:00)
nasadil bych alegoricke vozy a masivni letakovou kampan...

nastal_cas_tricek.png ( . ) ( . ) (22.2.2021 8:53)
...a nasvítili už Eiffelovku? Vždy to pomáhalo...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...