neco jako vyhlaseni valky fixed 17.06.2024 
Obrázek neco jako vyhlaseni valky fixed
a naco mi to bude bures anofertizuje nejen CR only fans old memories vystava black with pink peach vzpominka na odvod
Komentáře (48) Komentovat Nezobrazovat

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (1337) (19.6.2024 13:02)
Kozička Mrdlin je kokot. Ten verí iba tomu, čo povie Solovjev, pričom mu je úplne jedno, že si serie do huby. A čo sa týka jjmr - s tým kokotom tu niekto seriózne diskutuje?? C'mon, veď je to na prvý pohľad jednobunkovec. Ako všetky russofilcky.

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (miklos-abdulRP (18.6.2024 19:59)
kozička_x: Do you not believe in the existence of paint? [odkaz]

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (kozička_x) (18.6.2024 12:49)
@cyklista: Ano, děkuji za docela dobrý důkaz toho, že na Donbas neposlali techniku Rusové, ale že ji povstalci zabavili Ukrajinské armádě v kasárnách. Protože, milý cyklisto, Rusové používají jednobarevnou kamufláž, zatímco Ukrajina používala v té době barevné skvrny, jak se docela dobře vidět na tom tvém videu. ;)

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (cyklistaRP (18.6.2024 12:13)
Tady je video, jak ti chudáci utlačovaní horníci sundali tanky z podstavců pomníků a brání se zoufale těm zlým Ukrajincům: [odkaz]

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (Izak mrdlin) (18.6.2024 11:01)
Girkin je taky obcan, tak pro by nemohl rozjet v sousednim state obcanskou valku? :-D

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (kozička_x) (18.6.2024 9:43)
@miko: A ty máš tušení, na koho se to obracel?

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (mikoRP (18.6.2024 9:36)
urcite nezapomnel, on o nich schvalne mlci (jak vsichni kremloboti)

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (neco si vynechal) (18.6.2024 9:28)
Nejak si zapomnel na vojaky co tam rusko poslalo aby se ty autonomni republiky chtely pridat k tomu rusku... a jak rusove sestrelili letadlo... a na Girkina kteryho si pak sami rusove zabasli...

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (kozička_x) (18.6.2024 8:47)
@miko: A to já tě za dementa naprosto klidně označím. Akorát to neberu jako urážení, protože to je prosté konstatování faktu. Jsi dement, miko. Opravdu jo. Možná je nějaký obor, kterému rozumíš a dokážeš se tím uživit. Tak se mu věnuj a přestaň se vyjadřovat k věcem, které jsou naprosto mimo tvoje rozlišovací schopnosti.

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (mikoRP (18.6.2024 8:22)
jmr, nebudu ti nadavat do ruskych filcek, urcite to pochopis i bez toho: hrajes si se slovickama presne podle noticek z moskvy.

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (18.6.2024 8:22)
Komunisti z lražskych kaváren, už jste trapní. Když se stane něco špatného tak za to může Rusko a když něco dobrého tak za to může Fijala, normalně jste totalně vydlabaní debilci ovládání mediama.

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (jjmr) (18.6.2024 8:17)
cyklista, nejdem ta urazat ze si dement, urcite pochopis. Fakty: Prevrat, krvavy prevrat, (prevrat robi mensina = demokrace), zabijali ludi aby ziskali vladu. Po prevrate boli na tribunach americania, chvalili sa kto ako prispel k prevratu. AUTONOMNE republiky s vazbami na Rusko, ci uz ekonomickymi aj rodinnymi chceli ostat s Ruskom. Ukrajinci a zoldnieri (mas mnozstvo aj z Ceska, ktori sa chvalia ze ZABIJAJU na Ukrajine uz od 2014) zabijali vsetkych ktori nesli s revolucionarmi. A ze PRECO je tam KONFLIKT.

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (cyklistaRP (18.6.2024 7:49)
Milý dementní Merline, to je od ruského kolaboranta pochvala. A když se budeš nudit, projdi si Putinovy projevy, ten kokot si ani nedal práci a zkopíroval Hitlerovy projevy o utlačování soukmenovců v Sudetech. Já chápu, že vás ruské ficlky dobře platí, ale ruská průměrná mzda je poloviční oproti ČR a důchody pětinové. 80 % Rusů se v životě dostalo nejdál do okresního města. Ten váš chudobinec tady opravdu nechceme.

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (MerlinRP (18.6.2024 7:28)
@cyklista: Ty ses zase dneska narval ukropropagandou k prasknutí, co? Není to sice pravda, ale když to budeš stále dokola zas a znova vykřikovat do světa, tak tomu lidé nakonec uvěří, že? Dobře si vás Goebbels vycvičil, opravdu dobře.

neco_jako_vyhlaseni_valky_fixed.jpg (cyklistaRP (18.6.2024 7:21)
A když Ukrajinci odpověděli, začali rusáci vyřvávat o vraždění civilistů. Rusáci používají civilisty jako živé štíty úplně stejně jako Hamás. A je jim naprosto jedno, kolik cizích nebo jejich lidí zařve. A je to vidět i teď v bojích okolo Charkova. Rusákům dochází obrněné transportéry a pěšáci útočí na motorkách nebo čínských bugynách.

další...