VPS  |  Webhosting  |  Doményno smoking - no dogs
Obrázek no smoking - no dogs
IMG-20200602-WA0012 tusimzetotunebolo this is media - zazit nudu jo to vadi - exercise looks legit dalsi pozvanka z USA
Komentáře (9) Komentovat Nezobrazovat

no_smoking_-_no_dogs.jpg (JT) (11.10.2016 9:07)
Já třeba psy v restauračce nemusím ač by byli jako andílci, prostě nemám dobrý pocit když jím a tahle věc tam někde poblíž je.. není to o tom jak se pes chová ale prostě do restaurace nepatří, pokud bude čokloidní restaurace choďte s tím psiskem tam..

no_smoking_-_no_dogs.jpg (SatrifR (11.10.2016 0:27)
sdafewrh: v rodině jsme vždycky měli psa. Moc dobře vím, že se dá vychovat hezky. To nic nemění na tom že široká pejskařská veřejnost má těžce v píči. Drtivá většina ty psy vychované nemá, polovina ani nedodržuje městské vyhlášky ohledně vodítka, náhubku a sraní. "Vždyť on je hodnééj"

no_smoking_-_no_dogs.jpg (sdafewrh) (10.10.2016 20:54)
@satrif jsem pejskař, a musim říct, že takhle generalizovat se to vůbec nedá. Strašně záleží na výchově, plemeni a tom, s kým pes jde. Někteří psi slintají když očekávají jídlo - tzn. že když jdou s někým kdo jim dává kousky od oběda, tak poslintaj celou podlahu. Někteří psi se furt ke všem lísají, ale jiní (ti dobře vychovaní) si třeba lehnou pod páníčkovy nohy a dokud neodcházej, tak nevíš že tam nějakej pes je... ...A pak jsou ti nevychovaní... Všechno má dvě strany (nejméně).

no_smoking_-_no_dogs.jpg (far) (10.10.2016 20:23)
pen pineapple apple pen :o)

no_smoking_-_no_dogs.jpg (SatrifR (10.10.2016 18:11)
nereg: Drtivá většina psů slintá, leze a špiní lidi kolem tím že se o ně otírá, strká do všech čumák a smrdí psinou. Ječicí děcka jsou taky na hovno, ale děcka alespoň odrostou a začnou platit daně. Pes prostě jen chcípne.

no_smoking_-_no_dogs.jpg () (10.10.2016 17:34)
Mimochodem, jednu TP s jejím nevychovaným fakanem takhle před lety vyhodil majitel z nějaké restaurace. Dodnes se s ním za to ta TP soudí. (Byl o tom článek na idnes.)

no_smoking_-_no_dogs.jpg () (10.10.2016 17:28)
Satrif: "Pokud budeš mít leguána podobně rušivého, štěkajícího, chlupatého a hygienu narušujícího stejně jako pes, tak tam určitě nepatří." - Nevím, kolik psů jsi za svůj život potkal, ale většina z nich je poměrně tichá a čistotná. Na rozdíl od ukřičených, nevychovaných a smradlavých děcek. ;-)

no_smoking_-_no_dogs.jpg (SatrifR (10.10.2016 16:18)
Ikaros: vyhodit tě mohou nezávisle na psovi nebo leguánovi. Pokud budeš mít leguána podobně rušivého, štěkajícího, chlupatého a hygienu narušujícího stejně jako pes, tak tam určitě nepatří. Kouření nezastupuje drogy, kouření zakazuje proces kouření. Čehokoli. Můžeš si tam heroin přinést, ale nesmíš ho kouřit. Ještě nějaké otázky ke každodennímu životu?

no_smoking_-_no_dogs.jpg (IkarosR (10.10.2016 16:02)
Tohle mne vždycky mátlo...psa si tam vzít nemohu, ale co kdybych dones leguána? No jelikož leguán není na cedulce, nikdo by mne vyhodit nemohl. Či je to ošetřeno nějakým zákonem, že pes zde zastupuje všechna zvířata? A kouření zastupuje všechny drogy? Samozřejmě heroin ne, ale co třeba chlast?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...