ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  Pravda24pismenkovi lide 08.02.2023 
Obrázek pismenkovi lide
yellow    Albert Eninstein Genderizmus its saved somewhere pravda boli bad developer 
Komentáře (33) Komentovat Nezobrazovat

pismenkovi_lide.jpg (BoomerR (9.2.2023 18:39)
Tohle směřování skrz nějakou strašnou agendu čtu už desítky let a furt nic, už mě to neba.

pismenkovi_lide.jpg (Progresivistické poruchy identity) (9.2.2023 18:02)
O povyk aktivistů a propagandou zpitomnělých jedinců samozřejmě nejde. Jde o tu agendu okolo. O konstrukci "ideozločinů" typu "předsudečná nenávist" apod. Tím totiž směřujeme zpět do totality, kdy bude opět trestná jakákoli kritika režimu.

pismenkovi_lide.jpg (BoomerR (9.2.2023 17:19)
Reálně - jakej vlastně povyk? Je to hrozně vyhajpovaný pár extrémisty z "obou" stran. Proč jim na to skákat?

pismenkovi_lide.jpg (Progresivistické poruchy identity) (9.2.2023 13:12)
Jasně - například divoká puberta se "léčila" lobotomií, za jejíž objev byla dokonce udělena Nobelova cena. A v "čemkoli jiní" to mají těžké vždycky. Stačí mít například "jiný" názor na vaxinaci proti covidu a je oheň na střeše. Takže mi není jasné, proč by mělo být tolik povyku zrovna kvůli lidem s poruchami identity atd. Nejsou jediní perzekvovaní...

pismenkovi_lide.jpg (BoomerR (9.2.2023 12:13)
To doposud je prakticky většina existence lidstva. Jiní, prakticky v čemkoli jiní, to měli skoro vždy špatný, ostatně i dnes ve velké části světa mají. ... Tak snad víš, jaké metody používala např. psychiatrie třeba ještě v polovině 20. ... S těmi zákroky ale souhlas, provádí se často nesmyslně uspěchaně.

pismenkovi_lide.jpg (Progresivistické poruchy identity) (9.2.2023 11:35)
To "doposud" znamená jaké období a jaké způsoby "léčby" máš na mysli? Podle mě je dobrý zamyslet se nad tím, že se dnes nabízejí "léčebná zastavování puberty" a další podobné progresivní způsoby mrzačení. Haleluja!

pismenkovi_lide.jpg (BoomerR (9.2.2023 9:34)
Masírka dětí? Tak ono je dobrý zamyslet se, co se jiným nabízelo doposud. "Léčby", které byly často na úrovni mzčení. Bůh to tak chtěl, přizpůsob se a trp. Nebo obligátní "Chcípni, úchyle!" - často doslova.

pismenkovi_lide.jpg (Progresivistické poruchy identity) (9.2.2023 7:33)
Jasně že většina "jinosexuálů" je v pohodě. Problémem je ta ideologická agenda okolo, kdy je tato "komunita" zneužívána k ideologickým cílům podobně, jako byla minulým režimem zneužívána "komunita" dělníků a rolníků alias proletariát. A otázkou je taky ta všeobjímající masírka malých dětí. Pokud je nějaké dítě "jiné", tak je samozřejmě v pořádku jít s ním k doktorovi. Ale takové to de facto podsouvání toho, aby každé dítě zvažovalo svůj "gender", je podle mě minimálně rizikové.

pismenkovi_lide.jpg (24) (9.2.2023 7:23)
já ti nevim, když v metru potkám sparťany co jedou na zápas, tak je to tam jeden skinhead vedle druhýho

pismenkovi_lide.jpg (BoomerR (8.2.2023 21:57)
No jo, taky je tam spousta hetero. A naprostá většina je v pohodě. Tyhle breky jsou na úrovni, když jsou fotbaloví fans obviňováni z rasismu, nacismu atp., prohože pár pičusů v tom davu zahajluje.

pismenkovi_lide.jpg (Progresivistické poruchy identity) (8.2.2023 20:29)
Boomer: Debatuje se sice o "homo" pochodech, ale těch se účastní desítky genderů - ne jen tenhle jeden. Duhová vlajka na obrázku taky není vlajkou jen homosexuálů, ale všech "jinosexuálů"...

pismenkovi_lide.jpg (BoomerR (8.2.2023 19:50)
Ppi: nerozumíš textu, nevidíš, že se bavíme o homosexualitě?

pismenkovi_lide.jpg (Gdfjfjj) (8.2.2023 18:16)
Proste chcou adoptovat decka a pridat na davkach/dotacich/kvotach. O nic jinyho jim nejde

pismenkovi_lide.jpg (Progresivistické poruchy identity) (8.2.2023 18:16)
Boomer: V přírodě je běžná transsexualita, fluidní gender a další desítky poruch identity?

pismenkovi_lide.jpg (77) (8.2.2023 18:06)
Ok, Silly. Ahoj Silly. Jsi dement, Silly. Měj se, Silly.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...