MotorGuru  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  Linh ART foto  |  ČasProŽenypodminky pro OSVC 04.04.2020 
Obrázek podminky pro OSVC
tie me up fixed Ustav stopy elektromobilu chudak opusteny sto tisic jsou tu ted s nama
Komentáře (14) Komentovat Nezobrazovat

podminky_pro_OSVC.jpg (japan_zero) (15.11.2021 8:19)
Andrej Bureš: "Když mě zvolíte, budu podporovat malé a střední podnikání!" :-D :-D :-D :-D :-D

podminky_pro_OSVC.jpg (Štrejchal) (5.4.2020 20:00)
Mít rezervu na horší časy je jedna věc. Mít zavřeno, když je válka a kolem padají bomby je taky asi OK, ale když stát zavře pro jistotu a nehodlá nahradit škodu, tak to je dle mého skromného názoru zvůle, která se kdykoli může obrátit proti komukoli.

podminky_pro_OSVC.jpg (Prawda . . . ) (5.4.2020 9:29)
@,, : https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=rezervace_vyhynulych.jpeg

podminky_pro_OSVC.jpg (402) (5.4.2020 9:20)
Zákony a vyhlášky v Česku jsou psané tak, aby si odporovaly a bylo možné TRESTAT KAŽDÉHO. To je cílem právního bordelu cíleně vytvářeného úřednictvem (které sepisuje 95% zákonů).

podminky_pro_OSVC.jpg (nF) (5.4.2020 9:14)
Neznalost zákona neomlouvá. To může napsat jen chuj co nikdy nejednal se státem. Už jen u blbého parkování jsem od dvou různých lidí na stejném úřadě dostal dva různé výklady...

podminky_pro_OSVC.jpg (,,) (5.4.2020 8:19)
A znovu připomínám: Nebavíme se o výslužce. Bavíme se o náhradě škody, kterou stát prokazatelně způsobil násilným přerušením / znemožněním činnosti těchto osob. Bavit se tedy o tom, kolik kdo komu "přispívá", zde nemá smysl.

podminky_pro_OSVC.jpg (,,) (5.4.2020 8:13)
"Neznalost zákona neomlouvá" je ta největší chujovina, co se dá vymyslet. Zákon je jednostranně vyhlašovaný cár papíru. Není na něm z jeho podstaty nic, co by vyžadovalo odsouhlasení jakoukoliv druhou stranou (a ne, demokratické "zastoupení" není druhá strana, ale nechutné divadlo). Jenom z tohoto hlediska není druhá strana zákonem nijak vázána, není to prostě její smlouva, kterou by uzavřela. Zákon se dodržuje pouze pod hrozbou pokut a jiného násilí ze strany státu. Logického či morálního na nich není nic.

podminky_pro_OSVC.jpg (Prawda . . . ) (5.4.2020 0:39)
Čistě náhodou ano, a souhlasím, že neznalost zákona neomlouvá. Kdo na ty zaměstnance sere? Zaměstnavatelé, mezi nimiž jsou i OSVČ. ;-) Nebo narážíš na to, že stát zaměstnancům nedá výslužku, v souvislosti s korona virem? O tom bububu ti řeknu asi tolik, že je to o tom, kdo si jak nechá srát na hlavu. Zákoník práce dává zaměstnanci zvláštní (ochranné) postavení, a hromadu práv. Navíc, když je šéf debil, nikdo tě nenutí pod ním dělat.

podminky_pro_OSVC.jpg (Ke) (5.4.2020 0:03)
Hele, a ty, jako občan víš, jaké jsou skutkové podstaty trestných činu a kolik jich vůbec je? Neznalost neomlouva.. právní povědomí občana je obecně nulové, takže když ho někdo udá... . Akorát na zaměstnance se sere, z podstaty, zaměstnání, jsou to ovce. OSVČ je někdo kdo může mít páteř, tak po nich stát dupe, aby lidí s páteří, názorem vyhladil... . Zaměstnanci uděláš by bu bu, já tě vyrážím, jsem nadřízený! OSVČ? Je zvyklý se o sebe postarat, státu navzdory...

podminky_pro_OSVC.jpg (Prawda . . . ) (4.4.2020 23:27)
Právní povědomí průměrné OSVČ je nulové, podniká tak, jak to cítí. Pak na takovou OSVČ přijde udání, úřad tam zajde na kontrolu, a to víš že se potvrdí to anonymní udání, zpravidla zaměstnance nebo konkurenta, nasraného zákazníka apod. Proč se potvrdí to udání? Protože OSVČ neví o svých povinnostech, ale ani právech, v podstatě nic. Daně řeší skrz externí účetní, zbytek tak nějak co google vyhodí nebo ani to ne.

podminky_pro_OSVC.jpg (nF) (4.4.2020 21:49)
Souhlas ze kazdy by mel mit nejakou rezervu. Na druhou stranu se furt mluvi o pojisteni a danich, ale mam zname a pribuzne OSVC tak daleko vetsi problem je pro ne neskutecna buzerace ze strany uradu, kdy vyklad zakona se lisi urad od uradu a tyden od tydne, pokuty rozdavaji na potkani a kdyz nahodou vyhrajes a nadrizeny organ pokutu zrusi, tak te odmeni dalsi hloubkovou kontrolou... A tech 25k co nabizi Babisova kredenc povazujou za urazku, stacilo by jim kdyby je urady nechaly pracovat...

podminky_pro_OSVC.jpg (temperRP (4.4.2020 21:46)
Platila, ale v naprosto minimální výši. Zbytek si klidně mohli šetřit na horší časy. Které právě nastaly.

podminky_pro_OSVC.jpg (456) (4.4.2020 21:32)
Protože ta nezodpovědná banda samozřejmě Zdrav + Soc neplatila. A ikdyby platila, tak z toho _pojistění_ nemají mít nárok na _plněni_ hejtuje zmrd.

podminky_pro_OSVC.jpg (Johnz) (4.4.2020 21:05)
Tohle uz je dost otrepany. Kdyz mi byla nabizena pozice na IC, za hodne slusny penize tak jsem rekl, ze o ni nestojim, protoze mam radsocialni jistoty, ktery plynou ze zamestnaneckyho pomeru na HPP. Holt, kdyz clovek dela na sebe, tak proste musi mit backup aspon na sest mesicu. Ted bohuzel nastala (nezbytna) situace, kdy chudaci, kteri odvadi tretinu platu na soc zdrav a dane musi tahnout nahoru tuhle nezodpovednou bandu, ktera ted najendou jeci, ze se stat nepostara.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...