MotorGuru  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  VipShowpohadka pro libtardy na roumingu 21.09.2022 
Obrázek pohadka pro libtardy na roumingu
zitkovci miliony mas zpozdeni loupak 100 bigger conspiracy zle-jadro
Komentáře (125) Komentovat Nezobrazovat

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (Dobrý Rusák nekrade) (24.9.2022 12:23)
Ty střídající nicky mě taky vysíraj, to by se pod dohledem RuSS-Kom-Nadzoru nestalo B-)

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (bohynRP (24.9.2022 2:32)
@Těžko Jsem rad, ze ti to docvaklo, i kdyz me to teda hodne prekvapilo.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (Těžko) (23.9.2022 15:23)
bohyn: Pil nebo fetoval jsem asi to samé co ty, protože jsem poznal přesně to samé co ty přesně tím samým způsobem jako ty. Cituji: "ty stridajici se nicky se poznaj podle analyzi textu". ;-)

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (bohynRP (23.9.2022 14:18)
@Těžko Co si poznal? Hele, ze ty uz si neco pil, nebo fetoval? :-D

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (Těžko) (23.9.2022 14:14)
bohyn: Však já jsem to taky poznal pomocí té "analyzi textu", ty pologramotný "génie". Například podle toho zmíněného naprosto typického dávení primitivních sprosťáren a obehraného dětinského žvatlání o "fňukání". :-D

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (bohynRP (23.9.2022 14:06)
@Těžko Ty blbe, ty stridajici se nicky se poznaj podle analyzi textu.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (Těžko) (23.9.2022 14:02)
prizrak.: No tak promiň - nevěděl jsem, že ti zmínění jsou tvoji kolegové. Michal Kraft vybízel k důsledné ochraně hranic proti jejich nelegálnímu přecházení. Použití střelby jako poslední možnosti proti těm, kdo nereagují na předchozí výzvy a pokračují ve snaze hranice nelegálně překročit, je (nebo spíš mělo by být) součástí zajišťování vnější bezpečnosti státu či svazu států. Neboli je poslední možnost, jak realizovat to tvoje "ty lopaty tu nechceme". Jinak bys mohl místo pohraničníků rozestavět maňásky.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (prizrak.) (23.9.2022 13:39)
Takže Tomio, Andrej, Vondráček nebo náš pan pussydent, jeho mluvčí nebo hovado Novotný, bývalý pussydent atp. jsou jako někdo z kolbenky? Případní italští (ex) premiéři, španělští poslanci, (ale i ti němečtí či rakouští) taky? Co to ty košťále meleš? Michal Kraft je hovado, co vybízelo k potápění člunů, kdyby řekl, že tu lopaty z Arábie nebo Afriky nechceme, případně že mají IQ tykve/šukaj s kozama, tak si maximálně lidi poklepou na čelo, ale demokracie fakt neznamená, že můžeš vybízet k zabíjení lidí.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (Těžko) (23.9.2022 13:37)
bohyn: Zato to tvoje používání tak provařených argumentačních klamů jakým je vydávání osobních názorů za názory všech je známkou geniality, že. :-D Navíc zdejší Pirátstvo rádo blekotá o tom, jak tu diskutéři střídají nicky. Takže by mě zajímalo, jak jsi přišel na to, že pod nickem prizrak. píše nějaký náhodný kolemjdoucí a ne nějaký zdejší sprostý primitiv pod novým nickem. Vždyť ty primitivní sprosťárny a obehrané bláboly o "fňukání", které ten nový nick dáví, jsou pro zdejší Pirátstvo naprosto typické.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (Těžko) (23.9.2022 13:29)
prizrak.: Zjevně jsi ty "génie" ještě nepochopil, že aplikace pokrokových/progresivních západních vymožeností mívá u nás zpoždění. Případně s některými progresivistickými vymoženostmi to u nás není tak horké proto, že se nás přímo netýkají. Třeba proto, že u nás žádná ghetta a no-go zóny obývané Afročechy zatím nemáme. Dále jsi zjevně nepochopil rozdíl mezi tím, když něco prohlásí řadový ovčan někde v šatně v kolbence a tím, když to veřejně prohlásí nějaká veřejně známá osoba jako třeba Michal Kraft.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (bohynRP (23.9.2022 13:26)
@Těžko Za ses debil, to uz vi vsichni, netreba to dokazovat. Prokouknul te i nahodne kolemjdouci @prizrak. B-)

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (prizrak.) (23.9.2022 13:16)
Jako námezdní IČAŘ jsem pár firem v ČR a po EU už vystřídal a potkal jsem hromadu lidí i celkem extrémními názory potkal, a víš co se po stížnostech na ně stalo? Nic. Nejhorší bylo tak možná tytyty, pls tohle už neříkej.Takže si, blbečku, blábol dál.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (prizrak.) (23.9.2022 13:14)
No a je to tady, už tu lítají vzduchem piráti, slova jako narativ a další bláboly. Případů v USA nebo GB je takových případů docela dost. Ale víceméně v médiích, školách a v případě USA v modrých státech, zejména Kalifornii. V ostatních státech, hlavně v zemích střední a východní Evropy se nic takového neděje. Kolega používá slova jako negr, femištětky nebo tě zapálim/bodnu do krku celkem běžně a nic se neděje.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (Těžko) (23.9.2022 12:55)
prizrak.: Jaká pořád "data", ty "génie"? Nějakou statistiku toho, kolik lidí bylo například vyhozeno z práce kvůli tomu, že si "dovolili" vyjádřit nějaký svůj názor odporující oficiálním narativům? Ty si snad myslíš, že režim někde tvoří nějakou pro tebe důvěryhodnou oficiální databázi trestů za ideozločiny? Bouchl ses do hlavy nebo co? To je jako kdybys například za minulé totality požadoval data třeba o skutečném počtu politických vězňů.

pohadka_pro_libtardy_na_roumingu.jpg (Těžko) (23.9.2022 12:48)
Kradák + prizrak.: S touto dětinskou pseudoargumentací, že názorový odpůrce "kňourá", jsem se setkal naposledy na základní škole. Reagovali tak méně bystří spolužáci v argumentační nouzi. Ve svém dospělém životě jsem se s tím setkal až na tomto webu, kde se členové zdejšího Pirátstva s oblibou ukájejí falešnou představou toho, že takovýmto dětinským blábolením a dávením primitivních vulgarit dokážou názorové oponenty donutit ke "kňourání". :-D

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...