ČasProBydlení  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  VipShowpolsko 10.02.2024 
Obrázek polsko
To je proste Konecna opozice z principu instrukce nejasne samoodber min budes mluvit hajzle vistupat z eu
Komentáře (27) Komentovat Nezobrazovat

polsko.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (12.2.2024 9:53)
Cyklisto ty zmrde, že ty nic neviš o švýcarské ústavě?

polsko.jpg (MerlinRP (11.2.2024 22:35)
Jeden výjezd? ... Kam na to info chodíte? Jsou zablokované všechny hraniční přechody.

polsko.jpg (KING_OF_OKENARP (11.2.2024 22:16)
zablokovali jeden výjezd a? Tohle má položil celej stát? V ČR budou ještě větší tragédi. Pod taktovkou dezolé z Václaváku traktory ani netrefí do Prahy

polsko.jpg (MerlinRP (11.2.2024 17:40)
@aseww3: Hele, překrucuj si slova, jak se ti líbí a jak to vy ukronáckové máte vy zvyku, ale jsou to protesty Poláků proti dovozu z Ukrajiny, nic na tom nezměníš. "Protest rolników. Wyjechali dziś na drogi w ponad 260 miejscach, protestując przeciw importowi z Ukrainy." [odkaz]

polsko.jpg (cyklistaRP (11.2.2024 16:52)
Tvl, dementní MAP není schopná sama poznat idiota a chce lepší systém, který je vyřadí. To je síla. Hele, zaveď si dotazník. Každý politik ti bude muset slíbit, že není svině a nikdy se nebude chovat jako svině. To určitě zabere. A pak už jen normální diktatura. Ta se s ničím nepáře.

polsko.jpg (blm je king) (11.2.2024 14:09)
MAP: dementní NPC to stejně nepochopí

polsko.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (11.2.2024 12:51)
Babiš je čůrak, a Okamura ještě nedostal šanci ze sebe čůraka udělat. Tady je jediné vychodisko, udělat transparentní stát, transparentní financování státu s možností kontroly a veta občany. A zavést švýcarský systém. Tečka. Hádat se o politikách nemá smysl, vsici jsou zmrdi. My potřebujeme systém, který bude zmrdy trestat. Pak přijdou lide, kteří budou mít zájem o skutečnou politiku státu a ne zmrdi kteří mají zájem jen se všema vyjebat. I ten slavnej Fijalenko posral všechno co mohl a otočil kabát.

polsko.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (11.2.2024 12:47)
Kdo ty? Ani vlastní přezdívku si neumíš zvolit. Kdybych byl hajzl jako ty, tak si zaregistrují jinou přezdívku a tvoje báchorka o ČEZu by ztratila smysl, protože by jsi ji nemohl použít. Ty naopak se skováváš jak malé ditě za přezdívku, kterou si furt menis jak schizofrenik. Menis nazory, jak se ti zrovna hodí a když se.neco nepovede tak si zase změníš přezdívku. Jedině jak tě jde poznat, je báchorka o ČEZu, která tě tak sere že ji vytahuješ vždy když ti dojdou argumenty. Ubožák nejvetsí seš ty.

polsko.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (11.2.2024 12:43)
Jde vidět jak hluboko vám ležím v žaludku když mě tady napadate a sledujete a fakt chekujete. Já jsem mimo a přitom průmysl Německa jde do hajzlu, dokonce o tom psala sama česká televize, ale já jsem prej lhář a podle vás jde všechno skvěle a svítí sluníčko a na světě je nádherné že? Jste totalně vymleti idioti kteří žijí v imaginarnim světě. Žijete v bublině inzerentů ale realita, kterou máte plnou hubu vám totálně uniká. posílám klíčenku.

polsko.jpg (Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel) (11.2.2024 11:48)
Teď zrovna o ČEZu nesmysly nešíříš, včera to bylo jinak, zítra až si zase něco přečteš na SPD facebooku ne o blogu od Vidláka to zase bude jinak. Jinak já s Green Dealem nesouhlasím, tak se těžko rozpadá "mně". Strčil jsi mě do špatného šuplíku. Ale to je u dezolátů ten naprosto nejmenší problém, vy si žijete ve své vlastní realitě, každý máte svoji pravdu takže je to vlastně jedno. Ty jeden energetickej experte :)

polsko.jpg (cyklistaRP (11.2.2024 11:29)
Hele, milá blbá MAP, nám to neříkej. To musíš napsat Babišovi, který Green Deal, EURO 7 a připevněná víčka k lahvím podepsal za ČR, a jak se chlubil, GD dokonce dvakrát.

polsko.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (11.2.2024 11:22)
Dezolate, tak teď ses netrefil, takže ty kurvo z neziskovky chcípni. Vystavěl jsi falešného slaměnyho panáka lží za které mě napadaš. Tudiž tvoje slova už nemají žadbou váhu. Jahaha pravda je takova, že se vám green deal rozpadá jak jsme vám všichni celou dobu říkali.

polsko.jpg (bhhgsnn) (11.2.2024 10:32)
Hmm, co tak robit protesty okolo skol? By hned vodici spomalili.

polsko.jpg (aseww3) (11.2.2024 10:24)
Merlin: Protesty proti prilis levnym potravinam. To je realita a zdrazeni jidla je jediny dusledek jejich akci, at uz si to v kebuli zduvodnis jakkoliv. Ale to ouskum dezolata uz tak lahodne nezni jako Fiala nebo Ukrajina :o) :o) :o)

polsko.jpg (maris68RP (11.2.2024 10:14)
V poľsku neplatí, že na moste sa nesmie stáť?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...