Pravda24  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MyMuži  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  MotorGurupolymorf dnes 04.03.2024 
Obrázek polymorf dnes
MethaneProduction expansions wankpanzer spagety1718 HezkyMeVyfot TriSmenyNaPohodu
Komentáře (142) Komentovat Nezobrazovat

polymorf_dnes.jpg (Dezоlát) (8.3.2024 15:11)
KŇŮŮŮŮŮ, zlí oškliví libtardové, kňůůůůů, zase na mě vytahují "argument kňůůůů", kňůůůůů! Ruší mě to při kouření neumytých ruSSáckých kokotů, kňůůůůů!!

polymorf_dnes.jpg (Libtardovaný "argument" kňůůůůů) (8.3.2024 14:25)
Kdepak. praUdu vždycky "říká libtardek kňůůůůůů :-D :-D :-D

polymorf_dnes.jpg (Dezоlát) (8.3.2024 10:51)
Kňůůůůů, mejnstrím lže a já jediný říkám vždycky praUdu, kňůůůůůů! Věřte mně, ne prolhaným médiím, kňůůůůůů!

polymorf_dnes.jpg (Zarko) (8.3.2024 10:16)
Dezοlát: hodilo se to k čemu přesně? K vyloučeni Rosatomu nedošlo a vláda se to snažila všelijak tutlat. A o tom jací jsou rušti špionu tupci jsme se mohli přesvědčit během toho fiaska s invazi na ukrajině kdy se jim nepodařilo mnohdy obsarat ani spravodajské základy. Moc se koukáš na filmy s Jamesem Bondem

polymorf_dnes.jpg (Dezοlát) (8.3.2024 8:48)
Zarko: Pokud chceš věřit na nějaký "leak" jako na potvoru v době, kdy se to zrovna hodilo, tak samozřejmě můžeš. A teoretizovat o tom, jak skutečně fungují tajné služby, je podle mě úplně mimo. Podle mě jediné, co se dá vyloučit, je to, že by důležité zahraniční mise připravovali a prováděli tupci.

polymorf_dnes.jpg (Dezοlát) (8.3.2024 8:44)
mámo: Věř si komu a čemu chceš, anonymní Roumenisto. Třeba Rudému právu. A "přistižen při lži" jsem mohl být maximálně tehdy, pokud nějakou lež napsal pod mým nickem nějaký libtard. Třeba že moje "zcela dobrovolná Základní vojenská služba trvala 5 let". Vážně věříš tomu, že jsem například toto napsal já osobně? :-D

polymorf_dnes.jpg (Zarko) (8.3.2024 7:46)
Btw, v dnešni době je normalni posilat agenty s s tou samou (vymyšlenou) identitou na ruzné mise, dokud se neprofláknou. Biometrické udaje totiž neobalamutíš neni to tak jednoduché jako za studené války kdy mohli mit agenti několik pasů a střidat je.

polymorf_dnes.jpg (Zarko) (8.3.2024 7:43)
(Dezοlát) (7.3.2024 21:53) jestli naražiš na tom že za Vrbětice obvinila vláda Rusku aby vyšachovali Rosatom tak si z te udalosti nepamatuješ nic. Vláda to chtěla puvodně ututlat aby nepoškodili vztahy s Ruskem, až to někdo leaknul do medii tak museli narychlo svolat tiskovku. Rosatom nebyl ani poté vyloučen z tendru, to se stalo oficialně až po polnhodnotné Ruské invazi na Ukrajinu

polymorf_dnes.jpg (Tvoje máma) (8.3.2024 7:32)
Dezo: "Mediálním zprávám se absolutně nedá věřit, ale mě ano, anonymnímu roumenistovi co si plete chronologii udalostí o kterých tak zaujatě mluví a co byl několikrát přistižen při lži"

polymorf_dnes.jpg (Čobolák) (8.3.2024 0:53)
Vlastne pralidoxim nie, Novičok je v tomto podobný tabunu, na to pralidoxim nezaberá. Pralidoxim sa používa na iné organofosfáty (sarin...) a na thiofosfonáty (VX, VG, VR...). Namiesto neho sa na Novičok používa iný syntetický alkaloid, príbuzný pralidoximu, ale nespomeniem si teraz na názov a na googlenie som lenivý. ;-)

polymorf_dnes.jpg (Čobolák) (8.3.2024 0:44)
K tomu Novičoku: ide o fluorofosfonát, blokátor acetylcholínesterázy. Mechanizmus účinku je rovnaký, ako u iných nervovoparalytík. Na koncentrácii nezáleží - teda od koncentrácie, ktorá zaručene zabíja (niekoľkonásobok LD50) už ďalšie zvyšovanie dávky nemá vplyv na rýchlosť usmrtenia. To znamená, že je relatívne dosť času na podanie protijedov (atropín, pralidoxim...). Pokiaľ pomoc príde skôr, ako nastane poškodenie CNS hypoxiou, šanca na prežitie je vysoká aj pri veľmi silnej dávke.

polymorf_dnes.jpg (Vyjebany kokot) (7.3.2024 23:07)
Jednoduchej zivot jednoduchych picusu.

polymorf_dnes.jpg (Vyjebany kokot) (7.3.2024 23:06)
Zas za to muze CIA a NATO.

polymorf_dnes.jpg (Dezοlát) (7.3.2024 21:53)
Vygumovanej seš leda tak ty, že dokážeš věřit tomu, že se na nějaké "nové skutečnosti" přišlo po tolika letech. Po tolika letech pouze došlo ke zveřejnění proto, co zjistíš, když si dáš do gůglu 2 slova: Vrbětice a Rosatom. A znovu opakuju: pokud to s tím novičokem udělali blbě, tak to zkrátka udělali blbě. Měli vědět i to, že se "odpařuje", ne:? Premyslej, pouzij ten nador na krku.

polymorf_dnes.jpg (Vyjebany kokot) (7.3.2024 21:46)
Jako ze tu kliku namazes hovnem a do toho das ten novicok? Neodparuje se to nahodou? Nechteli to nahodou udelat tak, aby se na to neprislo? Aby nepadl hned na miste? Premyslej, pouzij ten nador na krku.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...