TechSvět  |  Pravda24  |  MyMuži  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeníkpozval si bejvalku z SSSR 20.02.2024 
Obrázek pozval si bejvalku z SSSR
genyus KlusPoklus brics chrani ruske tanky dezolatnim stav JezdimeNaKole SkodaDeformacniZony
Komentáře (113) Komentovat Nezobrazovat

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Dezοlát) (23.2.2024 10:33)
Toto jsou věci, které většina (nejen) zdejších "odborníků na ruSSko" absolutně netuší. Jenže ruSSáci tuto "historickou zkušenost" se západem mají. A není to první taková zkušenost. Jenže proč by se měl nějaký povýšenecký sociopat z německé montovny pokoušet podívat se na to z úhlu pohledu toho ruSSáka a zamyslel se nad tím, odkud se vzala ta nedůvěra a podezřívavost ruSSáků vůči západu, že. To je vše. Libtardí shitstorm nechť započne. ;-)

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Dezοlát) (23.2.2024 10:32)
Na nějaké hlady chcípající mužiky seroucí do díry defekoval bílý tesák. Jenže pak se k moci dostal Putin a jeho klika a tu skvěle rozběhnutou kolonizaci Ruska stopnul. A od tohoto okamžiku se rozjela sveřepá nenávist vůči Rusku. Nebyla v tom žádná válka. Nebylo v tom žádné "bezpečnostní riziko". Bylo v tom jen a pouze obrovské zklamání a nasranost ze ztráty "investiční příležitosti" epochálních rozměrů.

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Dezοlát) (23.2.2024 10:31)
Takže tam ta "transformace" probíhala tak, že se původní státní podniky na doporučení amerických "poradců" zlikvidovaly bez náhrady. Takže se obrovské množství lidí ocitlo bez práce a vypukl v podstatě hladomor. Tato kolonizace Ruska "běžela jako po drátkách" za Gorbačova a za Jelcina. V této době bylo Rusko západem velebeno jako "spolehlivý partner". Ruští pohlaváři se s těmi západními běžně scházeli a rokovali o všem možném. Všechno vypadalo "sluníčkově". Z pohledu západu.

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Dezοlát) (23.2.2024 10:30)
A i ten přechod mezi likvidací původního státního - pravda zastaralého a neefektivního - na západem vlastněný průmysl moderní - prošel celkem hladce bez nějakých zásadních sociálních otřesů. Takže u nás pohoda jazz, takže běžný vohrndíra nechápe, v čem je problém. Jenže z Ruskem se nepočítalo jako se západní montovnou. Rusko mělo mít úlohu "západní čerpací stanice, lomů a dolů atd."

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Dezοlát) (23.2.2024 10:29)
Milý chlapče. Neznáš ani poměrně nedávnou historii. Takže v kostce: po dopředu naplánovaných pučích ve všech zemích bývalého bloku (u nás po "sametové revoluci") se západní "poradci" a "investoři" vrhli na země východního bloku, aby místním "pomáhali" s takzvanou "transformací". My a okolní země jsme dopadli ještě celkem dobře. Fungujeme pro západ jako "lepší Bangladéš". A hlavně - západní "investoři" nás potřebují jako levnou pracovní sílu do těch jejich "montoven".

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (cyklistaRP (23.2.2024 7:17)
Ano demence ruských imperialistů je neskutečná. Místo aby prodávali západní Evropě předražený plyn a ropu a neskutečně bohatli, pustili se do války, která je vrací o dvě století zpátky. Viz třeba rozhovor s nějakými lidmi v Rusku, nechtěli použít atomové zbraně na západní Evropu, ne z nějaké mírumilovnosti, ale aby to neměli rozbité, až to tam obsadí.

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (kozička) (22.2.2024 14:26)
@cyklista: Ano, z trosek toho na sračky rozstříleného města, tedy vlastně bezvýznamné vesnice, jak říkáte, kde nezůstal ani jeden nepoškozený barák, vytahují "Rusové" krásnou nepoškrábanou pračku, natáčí se u toho na video a pak to postnou někam na sociální sítě, aby to věděl celý svět. Seems legit.

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (cyklistaRP (22.2.2024 14:02)
Až tady zase budou ruští kolaboranti vykládat o osvobození Ukrajiny, čerstvě z Avdijivky: [odkaz] Kdyby to chtěly ruské filcky zpochybňovat, ať si poslechnou tu téměř spisovnou ruštinu dokonce skoro bez nadávek.

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Dezοlát) (22.2.2024 11:39)
S debatami o tom, kdo má kulky atd., bych byl raději opatrný: https://9gag.com/gag/anzp4Oq

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Pooh) (22.2.2024 11:37)
Kulky ma pes:/

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Suuure) (22.2.2024 11:00)
blmblmblm: no jo, je jasné že rusové zase rozbombí nějakou školu nebo panelák jak maji ve zvyku, to ani nemusíš psát

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Dezοlát) (22.2.2024 10:54)
Sanitol: To o té relevantnosti zdrojů a reakcích "všech" je dobrá hra na vlastní bránu. Například takový tvůj soudruh from/kmikal/klitorys/ovcoun/atd atd. automaticky znevěrohodňuje jakýkoli zdroj kromě anglické mutace Wikipedie.

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Sanitol) (22.2.2024 10:26)
Zrádce nemá nikdo rád. Ani Čurda není jednotka oblíbenosti.

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Sanitol) (22.2.2024 10:24)
Jan Zachrta - No jestli je to zpravodajská hra, tak Rusové vědí, že ho oni nezabili a teď ho můžou v klidu najít a zabít. Podruhé je z jeho smrti už nikdo obviňovat nemůže.

pozval_si_bejvalku_z_SSSR.jpg (Sanitol) (22.2.2024 10:23)
Chlm, na co si tu hraješ? - Když se ti dodá zdroj, řekneš, že není relevantní a že chceš jinej. Tahle reagujete všichni.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...