ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapkyprilejeme olej do ohne
Obrázek prilejeme olej do ohne
prazdna tyc Bez vojaku s kulomety neni svoboda nejlepsi politik v CR mel zase jednou pravdu to je ta z roku 68 NordStream Zavreny Kaufland
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (FilipesR (8.8.2022 14:50)
(Těžko): A každý hlupák si umí zdůvodnit, že nenaletěl propagandě, ale že ve skutečnosti objevil tu "skutečnou pravdu". B-)

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Těžko) (5.8.2022 15:32)
Každý agresor si dokáže vlastní agresi zdůvodnit a cizí agresi odsoudit. A rozhodně nemám žádný důvod hádat se s lidmi, kteří nedokážou nic jiného než dávit primitivní sprosťárny a neomarxistické nálepky. Podobnost s nálepkovači marxistickými není vůbec náhodná: https://www.epshark.cz/clanek/5732/nepritel-socialismu

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (NN/A) (5.8.2022 9:56)
Těžko - a pak se tady hádej, že nejsi vypatlanej kokot :-D :-D

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Pyca_ZlaR (5.8.2022 8:39)
Občan Ruské Národnosti, zlámal někomu všechny kosti, za to že ten chudák mu recept na boršč nechtěl dát. Čečen s kudlou jinde zase, na chvíli podlehl ženský kráse - ženský podříznul krk - tomu já se nebudu smát

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Pyca_ZlaR (5.8.2022 8:38)
A ne, na Ukrajině žádá občanská válka od 2014 nebyla. Ti, co tam útočili na Ukrajinu, byli občané Ruské národnosti. Mužici - turisti, které tam poslal Putler. Už tenkrát šlo o válku Ruska proti Ukrajině, jen to Russáci nerozjeli tak jako teď. Takže stačilo by zabíjet ty, kteří by útočili na Ukrajinské ozbrojené složky, a na Ukrajinskou infrastrukturu a její města. Snadné. Prostě zabíjet agresivní Rusy B-) ;-)

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Pyca_ZlaR (5.8.2022 8:36)
V Jugoslávii bylo třeba zastavit válku v Evropě, a proto NATO jako SeveroAtlantická aliance, která se stará o bezpečnost v Evropě, zasáhla. NATO v Jugoslávii neválčilo, protože by chtělo nějakou zemi násilně připojit, a ani nšlo o nějaký "export demokracie", takže jakékoliv analogie s dnešní russkou imperální agresí je naprosto nesmyslná B-)

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (KaldaR (5.8.2022 8:21)
at se s nima zkusi dohodnout, treba kdyz jim necha nejaky elektrospotrebice nebo jestli jde o bezdaky, tak jim prenechat jeden pokoj nebo kousek zahrady, to by taky mohlo pomoci B-)

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Těžko) (5.8.2022 7:59)
A od čeho napadlo NATO třeba Jugoslávii než "samo od sebe"? Jak moc dobrovolný bývá ten válečný "export demokracie" alias instalování režimů kolaborujících se západem, budování amerických základen na dobytých územích atd.? Nějaká skupina by to samozřejmě být mohla. Otázka je, jaká. A hlavně čí zájmy by měla hájit například v občanské válce, která probíhá na Ukrajině už od roku 2014. Pomáhat ukrajinské armádě v boji proti ruskojazyčným civilistům, nebo ty civilisty chránit?

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Pyca_ZlaR (5.8.2022 7:05)
NATO napadá samo od sebe cizí země a násilně k sobě připojuje jejich území pod vylhanými zaminkami? Ale nemuselo by to být NATO. Mohla by to být skupina zemi, některé v NATO, jiné mimo B-)

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Těžko) (5.8.2022 4:50)
Pyca_Zla: Otázka je, proč by tím světovým policajtem mělo být právě NATO, když se samo chová stejně jako Rusko a taky vojensky napadá jiné země.

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Pyca_ZlaR (5.8.2022 0:04)
Ale Pyca_ZllIa Reloaded má recht. To co popsal je absurdní. Správně by přijela policie, agresory zatkla a pokud by kladli odpor tak ny je postřílela. Analogicky by napadená Ukrajina neměla dostávat zbraně, namísto toho by měla by zasáhnout skupina zemí, třeba NATO, ale to je asi jedno, jako pořádkové síly, a agresivní Rusy zatknout. A pokud by kladli odpor tak postřílet. Je super, že se na něčem shodneme B-)

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Kakamůra) (5.8.2022 0:00)
By me zajimalo jak volici SPD delaji "dohody" s nejakou smazkou co jim vleze v noci do baraku. To bych fakt chtel videt. :-D

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Pyca_ZlaR (4.8.2022 23:41)
Nechte je odnést si vaši pračku, a pak se jima nechte podřezat. Nebo utečte na ulici, ale tam vás možná napadne nějaký flastenec, co avšak bude považovat za bezdomovce vyživovaného dávkami. A hlavně nevolejte hasiče, až vám podpali barák. Ať to neeskalujete B-)

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (Pyca_ZllIa Reloaded) (4.8.2022 22:08)
Pane Okamuro hlavně se braňte všemi dostupnými prostředky. Klidně tam i chcípněte - hlavně, že se ten zlý zloděj nedostane k nám do domu.

prilejeme_olej_do_ohne.jpg (jjjxxx) (4.8.2022 21:25)
Nesmiete prijat ziadne dohody, nekomunikujte s nimi. Posleme vam zbrane, mate rodinu rozdajte zbrane rodine nech sa brania, ak je utocnikov viac a su silnejsi posleme dalsie zbrane. Hlavne to nevzdavajte, majetok je dolezity, obetujte zivoty, mrtvych pochovate. .... A tie zbrane co posleme su samozrejme pozicka.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...