Domény  |  VPSproc nemuze byt prezidentem
Obrázek proc nemuze byt prezidentem
The-struggle-is-real Sdilejte  nez  to  smazou Cut-your-hair A tohle ma taky volebni pravo Not today 710 4veci ktere si nemuzes vybrat
Komentáře (20) Komentovat Nezobrazovat

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (Sharkey) (27.5.2020 13:47)
Koukněte na poslední díl Kapitána Řípa na Mall.tv, tak Venca vystupuje ;-)

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (Prasohyjeník) (27.5.2020 12:52)
XYX: Je to tak, máš recht, to bych mohl podepsat. Potíž je v tom, že abys v politice uspěl, tak nepotřebuješ rozum, ideály a vůbec nějaké pozitivní vlastnosti. Potřebuješ voliče. A ti zjevně po lobotomii jsou. A tak mladý Klaus sáhl na jistotu - debilního voliče, co miluje co nejostřejší fráze. Bohužel pro něj, potenciál idiotů není úplně bezedný, i když se to po "úspěchu SPD" zdálo. Mnohem jistější je beztvarý blob plný nejasných slibů a koblih, jak nás vyučil agent Bureš. Teď může nerušené léta krást.

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (Baator) (27.5.2020 11:34)
bhee: souhlasim, proto bych Klause který přesně tohle dělá už znovu nevolil

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (ten druhej) (27.5.2020 11:01)
Jde asi o to, že mladej je takovej kokot, že tím, jak sám vystupuje a všem nadává, dal prostor, aby si z něj ostatní dělali legraci. Jestli si myslel, že může do ostatních kopat, ale kvůli křivé hubě je nedotknutelný, tak se dost zmýlil. Jen do něj.

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (bhee) (27.5.2020 10:21)
Nj prostě jste si u vysmívaného subjektu domysleli něco, aby jste si svůj spravedlivý hněv mohli nějak morálně zdůvodnit -jak typické. Nevadí, je to především vaše vizitka. Mě doma učili, že se to prostě nedělá a snižovat se na takovou úroveň odmítám, byť by to byl můj politický oponent.

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (hatefree) (27.5.2020 10:19)
(Q.Q) R Feri vypadá jako zasranej negr ;-)

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (XYX) (27.5.2020 10:16)
Prasohyjenik: nějaká liberálně konzervativní strana v našich končinách docela chybí (myslím sociálně konzervativní, ekonomicky liberální), nějaké frakce ODS a KDU to nezachranují a svobodní nikdy nebyli konzervativní. Bohužel po odchodu z ODS měl Klaus asi pocit že nejvíc voličů nasbírá od Okamury, tak přešel na jeho vypjatou populistickou ackonfrontační rétoriku čímž se stal nevolitelném pro každého konzervativce který neprodělal lobotomii

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (Q.QR (27.5.2020 9:25)
bhee: Mlaus se posmíval Schwarzenbergovi za jeho výslovnost, Ferimu, že vypadá jak mikrofon, Krásovi, že je na vozíku (když spolupracoval s Unií svobody, teď už jsou zase kamarádi), Mlynářovi, že mu našli nádor v hlavě, ... tak proč bychom na něj měli být KURVA hodní a ohleduplní? Je to čurák, chová se jako čurák, tak se k němu jako k čurákovi chováme.

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (Jan ZachrtaR (27.5.2020 9:23)
„Na zrcadlo se zlobí ten, kdo má křivou hubu.“ Nikolaj Vasiljevič Gogol

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (Prasohyjenik) (27.5.2020 9:17)
XYX: Takze vlastne ta programove nejsympatictejsi strana stoji za uplny enono...

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (XYX) (27.5.2020 9:01)
Trikolóra by byla programove nejsympatičtější strana, nebýt toho že za nimi stojí silně Kellner a tedy i jeho zájmy, další Kellnerovu kliku v politice fakt nepotřebujeme. Navíc navíc Klaus taky přehlíží Babišovy skandály a chce s ním do vlády i tak, ale podržet ve vládě trestně stíhaného oligarchu není zrovna dobrá vizitka pro znovuzvolitelnost.

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (Ale jistě) (27.5.2020 8:55)
bhee: takže podle tvé logiky je junior taky levičák když se vysmíval za Schwarzenbergovu vyslovnost a podobe věci?

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (Prudič) (27.5.2020 8:24)
Jakože se internet posmívá jen čorákům (dobrý slovo btw), a ty hodný nechá bejt?

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (maximus) (27.5.2020 8:16)
Kdyby to nebyl čorák, nikdo by se mu na "internetu" neposmíval. V reálu tomu nejde zabránit, protože jsme všichni kokoti... Nebo chcete říct, že kdybyste ho viděli na vlastní oči, tak byste se pod rouškou nepousmáli?

proc_nemuze_byt_prezidentem.jpg (neser) (27.5.2020 7:10)
Nesmerujeme. Vede nas slovenskej stbak a ovar, co víc chtít? Už tam jsme...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...