Domény  |  Webhosting  |  VPS


programatori jsou potvory
Obrázek programatori jsou potvory
Vymena oleje se precenuje jan zizka Genocida bileho muze matematicka olympiada Only-when-hes-drunk Hamy rohozka
Komentáře (6) Komentovat Nezobrazovat

programatori_jsou_potvory.jpg (JMR (14.2.2019 16:02)
Ja01. ... ale veď ja netvrdím, že nie. To isté mi hovoril elektrikár, účtovníčka a aj právnička.

programatori_jsou_potvory.jpg (Wut?) (14.2.2019 12:42)
my jedeme taky špagety, ale je to z toho důvodu, že kód je pro nás jen prostředek ke splnění cílů. Nikoliv cíl samotný. "Funguje to? - Funguje; Rozumíš tomu? - Rozumím;" Tak co řešit... Dodání bude stát tolik a tolik, servisní smlouva pak tolik a tolik... zbytek se dodělá na imprůvmentu… Good to better...

programatori_jsou_potvory.jpg (Ja01.) (14.2.2019 12:23)
JM, ale toto funguje prakticky pri vsetkych povolaniach/remeslach (pokial sa dotycny bavi s clovekom, ktory o danej veci nema ani paru) :o)

programatori_jsou_potvory.jpg (JMR (14.2.2019 11:43)
Žial, veľa krát som sa presvedčil, že keď človek urobí svoju prácu dobre a rýchlo, málokto je ochotný zaplatiť adekvátnu sumu. Keď človek naťahuje čas, obkeciava "zložitosť" problému a dodáva postupne, tak oveľa ľahšie presvedčí zákazníka, že to stojí toľko peňazí. Nebodaj ešte človek odovzdá prehľadný a zdokumentovaný kód ... to je hneď "Ďakujem za spoluprácu, my si už nejak poradíme." Preto sa ani nečuduje Organic.ovi, že odovzdáva spaghetti kód. Keď nie je motivácia, prečo by sa človek snažil ?

programatori_jsou_potvory.jpg (heheheblik) (14.2.2019 11:29)
aby jsi se jednou nedivil :-D

programatori_jsou_potvory.jpg (Organic.R (14.2.2019 11:03)
Taky dobry, osobne pisu bud naprostej spaghetti kod bez dokumentace nebo komentu, pripadne ho overengineernu a idealne v java projektu pisu v kotlinu. Ceka me dalsi zvyseni platu, nemuzou si dovolit me vyhodit i kdyz jsem jen medior hehe.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...