ByznysDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  HobbyDeníkpromovany inzenyr z ff 01.03.2024 
Obrázek promovany inzenyr z ff
genyus KlusPoklus dezolatnim stav brics chrani ruske tanky SkodaDeformacniZony predvolebni sliby vs povolebni realita
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (HonzaRezRP (4.3.2024 13:37)
Gambrinus je zatím povolen...

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 16:02)
A co přesně je tedy oficiální veřejné demagogické prohlášení oficiálního nutelliéra než oficiální propaganda? Nezávazná debata holubů ze šachového kroužku?

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (1337) (3.3.2024 15:56)
Akurát že to nie je žiadna "oficiálna propaganda". Ale ty si taký chuj, že pre teba je propaganda všetko, s čím nesúhlasíš.

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 6:21)
1337: Milý zlatý, sám úřadující nutteliér Fiala o "demonstraci proruSSkých traktorů" prohlásil kromě jiného toto: (cituji): "Demonstraci pořádají lidé, kteří se netají např. svou podporou Kremlu a sledují jiné cíle než zájmy zemědělců." Takže si můžeš hysterčit jak uznáš za vhodné, ale sám soudruh Fiala blábolí jak soudruh Jakeš o "imperialistických zaprodancích.

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (1337) (3.3.2024 0:19)
Oficiálna propaganda? Dezolát, bež už do prdele s tými chujovinami. Už nie si ani zábavný.

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Dezοlát) (2.3.2024 12:53)
Málem bych zapomněl! Dovolím si upozornit, že zdejší soudruh Sekora ostrovid vyhlásil na březen pokus o můj "deplatforming" s pracovním názvem "KVIKALŮV UKVIČENÝ BŘEZEN". Takže případné reakce na moje příspěvky jsou porušením pravidla "deplatformingu". Může být vyloženo jako schvalování ruSSkého vraždění Ukrajinců, šíření ruSSkého antivax šílenství, podpora vzpoury proruSSkých traktorů atd. atd.: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=ppb85_-_bezdezolatni_brezen.jpg

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Dezοlát) (2.3.2024 12:49)
///: Opravdu vtipné vyjádření od zastánce ideologie, jejíž oficiální propaganda je schopná například i nespokojenost zemědělců s dotační politikou označit za "vzpouru proruSSkých traktorů". ;-)

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (///) (2.3.2024 11:32)
Pavel: Jejich boj za finální sovětské socialistické vítězství nemá, stejně jako SSSR, hranic. Můžeš sem nahrát cokoliv a oni si tam najdou, co chtějí. Klidně to může být prázdná bílá plocha. Nejpozději do 3 minut ti jeden z nich začne vysvětlovat, že to je podle libtardů rasistické, že na to má EU kvóty a kvůli tomu rozvrátili Ukrajinu, kterou teď musí před židonacismem zachraňovat Putin. Je to analog k oslímu můstku, jen Dezolát edition. Platí to i na Crhu, jen jsou v tom procesu navíc mimozemšťani.

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Dezοlát) (2.3.2024 5:16)
Je až bizarní, že někdo nedokáže pochopit, že tohle politická agitka skutečně je. Původně ten vtip tak možná zamýšlen nebyl. Sem to ale bylo postnuto proto, že je to v souladu s neomarxistickým narativem "dezoláti s VŠŽ neumí sečíst 1 + 1. A víš proč tam je místo propagandou omílaného Braníku Gambrihnus? Protože Braník foneticky nesedí k sinu a kosinu. Takže až takhle jednoduché to je. Tak jednoduché, že to dokáže pochopit i dezolát s VŠŽ, který neumí sečíst 1 + 1 ani "správně volit".

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Pavel J.RP (1.3.2024 22:40)
Je až bizarní, z jak nevinného vtipu dokáže Merlin udělat politickou agitku.

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (MerlinRP (1.3.2024 21:24)
@ujo: Tím myslíš všechna ta témata, ke kterým se tu průběžně tak zasvěceně vyjadřuješ?

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (ujoRP (1.3.2024 20:28)
když vím, jací jsou u nás inkluzívní vysokoškoláci, jako Dezol, R. Fiala, J. Rajchl, I. David, K. Konečná, tak si říkám, jesli je s touto zemí vše v pořádku....a to nechci ani zmiňovat ty nejzasloužilejší studenty vysoké školy života a odborníky na všechny témata světa.....

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 20:05)
Sínus kosínus deskriptíva, kdo kouří nemytý ruský čůráky ať s námi zpívá... Ruskou hymnu samozřejmě.. :-D

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 15:49)
sínus kosínus deskrippíva, promovaní inženýři, kdo je tu inženýr, ať s námi zpívá...

promovany_inzenyr_z_ff.jpg (Brožík) (1.3.2024 15:10)
Matematika je patriarchální.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...