NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  HobbyDeníkptam se naposled kdo to zmackl
Obrázek ptam se naposled kdo to zmackl
vedel to Wrong impression malovaja naucny ctvrtek na roumingu jameswebb CV gap
Komentáře (9) Komentovat Nezobrazovat

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (miklos-abdulR (22.9.2022 13:08)
Tak samozřejmě, že je Rusko od porážky daleko. Ale protiútok u Charkova změnil dosavadní ruské "pomalu, ale jistě" na "pomalu a nejistě" a tím ukázal, že by to taky mohlo dopadnout jako invaze do Finska nebo Afghánistánu.

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (jardaj) (22.9.2022 11:46)
Co kdyz castecna mobilizace a referendum spolu souvisi? Tedy, ze nazenou 300k lidi do oblasti referenda a tim i pri dohledu (napr. OSN) nad regulernosti referenda, toto probehne bez falsovani vysledku a dopadne jak si Rusko preje...

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (Ten Ruský svět, to je jen špína, všude jen zmar a Ruská bída) (22.9.2022 10:38)
Přesně, nuzáky nepodceňovat. Snad než proběhne nábor dostane Ukrajina další zásobu zbraní na přivítání nově příchozích - jak by řekl blm, cope západní techniky, kterou Ukrajinci stejně neumí obsluhovat.

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (Kuba363926) (22.9.2022 9:24)
Ještě rusaky neodepisujte. Sice se jim hrube nedaří, ale dokud jsou jakžtakž funkční tak budou ještě hodně škodit. Hlavně po úspěchu Ukrajiny nic nezakriknout, bude to ještě na dlouho

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (bohynR (22.9.2022 1:34)
Plus, nuzacka logistika je uz ted v hajzlu, takze az prijde 300k kanonenfuteru, tak se o vyzbroj budou muset regulerni jednotky delit s muzikama, co s tim ani neumi zachazet. To bude fiasko.

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (bohynR (22.9.2022 1:29)
Az nazenou novou varku "potravy pro kanony", tak by se, treba u Donbasu, nebo Luhansku, mohla otevrit druha sance na prolomeni linie a dalsi zmatenej uprk orku. Proste jedou styl "nas mnogo" ale nevidi, ze si ublizujou sami sobe. V aktivnich zalohach bylo cca 5-6k kteri meli pravidelnej vycvik. Ti uz davno pochodujou na fronte, nebo sazi slunecnice. Zbytek jsou jen dalsi nevycviceni muzici. Je to dalsi voda na mejn Ukrajincum.

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (skepticR (22.9.2022 1:00)
Nuda někdy není tak špatná :-) Honit si nad Charkovem asi není na místě, RF vítězí 10:1 (jo, lepší než 10:0, ale na oslavu to není). Jsem zvědav, kolik zemí uzná to referendum. Nuda nejspíš nebude. Jen aby někdo nezmáčknul to červený tlačítko.

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (miklos-abdulR (21.9.2022 22:37)
Skoro bych řekl, že dlouhodobě to bude to druhé. Současné Rusko nemá narozdíl od velkých říší historie silnou jednotící ideologii, takže žádný vzestup k nesmrtelné slávě se asi konat nebude. Což je sice dobře, ale bude to nuda :-( .

ptam_se_naposled_kdo_to_zmackl.jpg (miklos-abdulR (21.9.2022 22:34)
Já se těším na to, až uvidím, jak to skončí, protože v realitě není narrative imperative. Poslední sezóna skončila zvratem po brilantním protiútoku u Charkova. Přinese mobilisace vyhlášená carem Vladimírem I. ve scéně po kreditech konečně rozhodující vítězství, které Ruské federaci zmizelo před nosem v bitvě u Kyjeva? Nebo jsou Putin&co blázni vymytí vodkou a posedlí vidinami moci, neschopní přiznat si, že jejich impérium je obr na hliněných nohou? Uvidíte v příští sezóně!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...