ČasProBydlení  |  MyMuži  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  Půjčka s odměnou  |  Pravda24  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapkyreseni inflace
Obrázek reseni inflace
Proxima Centauri vs chorizo uniklo z telegramu fakt nevedel ne nove CATy 01 snimky Marsu Zeme ma novou znamost
Komentáře (36) Komentovat Nezobrazovat

reseni_inflace.png (FoltysR (7.7.2022 9:29)
To mi pripomina casty vyjev z vymeny manzelek, kde rodice brecej, ze nemaj na hracky pro deti, a u toho palej jednu startku od druhy a nejlip jeste popijej nejakyho lahvacka... B-)

reseni_inflace.png (Newerer) (7.7.2022 6:53)
nekuřák:Ale máš klimu, a byls na dovolený, hej. Blbečku.

reseni_inflace.png (xx) (5.7.2022 2:12)
Dr.Str.: Životní úroveň si omezíš spíše tím, že začneš kouřit. Nevratně si poškodíš zdraví, každý tě bude mít za smradlavého, primitivního kuřáka a navíc přijdeš o spoustu peněz. ;-)

reseni_inflace.png (paralabuť) (3.7.2022 23:32)
Dr: mohu mít odměnu za práci navyšovanou o inflaci a stejně se kvůli ní omezit. Ale klidně jsem za trojnásobnýho debila, na ruském roumingu je to spíš odměna krédo.

reseni_inflace.png (Dr.Str.R (3.7.2022 23:27)
(paralabuť) Spíš bych řekl, že si nedokážeš domyslet ani základní jednoduchou poučku, že inflace ti snižuje reálnou mzdu, ale ty pracuješ stejně. To znamená, že někdo využívá tvou práci levněji, jinými slovy, jsi za debila. Za dvojnásobnýho, pokud se to snažíš řešit úsporama.

reseni_inflace.png (paralabuť) (3.7.2022 23:02)
" aby se někdo jiný měl lépe" - to je z nějaké komunistické příručky o omezeném množství prostředků nebo od náborčíků amway, že abys něco měl, musíš to někomu něco vzít? Pokud omezíš kouření, bude se mít hůře trafikant i stát skrze nižší vybranou daň.

reseni_inflace.png (Dr.Str.R (3.7.2022 22:03)
Omezit se kvůli inflaci znamená snížit si životní úroveň, aby se někdo jiný měl lépe. Jediný způsob, jak to správně řešit, je říct si o větší výplatu, nebo najít práci, kde dají víc.

reseni_inflace.png (bilanula) (3.7.2022 21:04)
Yntelygent: možná nevědomky, ale popisuješ důvod, proč se inflace nedá tak snadno změřit a i proč se proti ní těžko bojuje. Lidi totiž při inflaci začnou nakupovat jiný věci (a né že né), čemuž se uzpůsobí i spotřební koš, ze kterého se někdy počítá inflace. Ale ikdyž spotřební koš nezměníš, inflace pořád zkresluje inflaci už jen tím, že je větší poptávka po levnějších náhražkách a menší poptávka po dražších věcech (který předtím byly třeba přijatelně drahý ale teď už je chce málokdo).

reseni_inflace.png (paralabuť) (3.7.2022 20:45)
Taky mobilní klimatizace, na těch deset teplejších dní v roce? To už radši kouřit.

reseni_inflace.png (Yntelygent) (3.7.2022 20:42)
Dobrá náhražka nikotinu při přestávání kouření jsou takový ty strašně moderní pytlíky (vlastní zkušenost). Balíček stojí kilo jako cigára (dneska už míň něž), při akutních abstinenčních příznacích šup jeden za dásně a je klid.

reseni_inflace.png (Yntelygent) (3.7.2022 20:40)
Házet momentální problémy na vládu, co je tu půl roku, je vrchol stupidity. Já si na soudy počkám, až si alespoň navrhnou vlastní rozpočet. Nicméně princip, který uvádí pán z anekdoty je na místě. Prostě pokud nemám dost příjmu na to, abych žil dál stejně, musím udělat nějakou změnu. Já bych tedy ještě s dovolením poradil začít z těch ušetřených peněz dávat něco bokem a ne všechno hned rozmrdat za mobilní klímy a dovolený. Ale to už chce vyšší úroveň uvědomění.

reseni_inflace.png (/kr) (3.7.2022 20:10)
''...kdy se tělo odnaučí nikotin samo vyrábět '' :-D :-D :-D skap fajciar smradlay

reseni_inflace.png (MetzgermeisterR (3.7.2022 20:09)
Kde jsou všechny ty cool děcka, co mi na základce cpali cigáro? Správně, pod mostem B-) B-) B-)

reseni_inflace.png (nekuřák z principu) (3.7.2022 19:57)
Stejný nápad jsem se snažil protlačit u své ex-přítelkyně. Teď už nemám přítelkyni. A ona má dál svoje cigárka. :-/

reseni_inflace.png (paralabuť) (3.7.2022 19:19)
:. to není tak jednoduché, je to mnohem větší závislost než na trávě nebo alkoholu. Kouření kombinuje psychickou závislost, kdy je ti s cigárem pohoda plus fyzickou, kdy se tělo odnaučí nikotin samo vyrábět a potřebuje ho dodávat. 95 % lidí se k tomu vrátí i přes všechny zjevné nevýhody. Roky jsem hulil trávu s tabákem napůl, trávu už dávno nehulím, ale loni už jsem si prostě začal balit cigára bez ní. Nikdy jsem si nekoupil balíček cigaret, jen tabák, to je mnohem levnější, ale prostě o hubu no, vím to...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...