VipShow  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  ČasProŽenyrusko je teroristicky stat
Obrázek rusko je teroristicky stat
stonks prezidentske podpisy otocka o 360 stupnu kemel Bud ja nebo pivo popelka remake
Komentáře (53) Komentovat Nezobrazovat

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (24.11.2022 14:43)
Peskov dnes prohlásil, že utrpení Ukrajinců skončí, pokud přistoupí na Russké požadavky (ale neřekl, jaké). Takže nejde o žádné vojenské cíle, jde jen o týrání lidí. Přesně jak dělají teroristé. Budou páchat teroristické útoky, dokud nebude po jejich. Nebo je někdo nezlikviduje, případně nepozabíjí dostatečné množství. Ruský svět

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Rusko je teroristický stát) (24.11.2022 10:45)
Bude blm blít sračky o tom jak Rusko chtělo desítky let řešit problém s Kazachstánem, ale bylo arogantně západními politiky odmítáno? Bude Merlin nadávat na Kazacho-nacisty? Rus když někoho okrade a zavraždí v parku, tak pak tvrdí, že oběť byla nacistická? Tohle je ten Ruský svět, kerý chcete šířit od Vladivostoku po Lisabon?

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Rusko je teroristický stát) (24.11.2022 10:42)
„Měli bychom věnovat pozornost faktu, že dalším problémem je Kazachstán. Mohou tam nastat stejné nacistické procesy jako na Ukrajině. Máme s ním nejdelší hranici a žije tam spousta Rusů. A máme tam všechno nukleární palivo Rosatomu!“ hřímá moderátor večerního programu v ruské státní televizi Rossija 1 a hosté přitakávají. --- Tak co, ruský zmrdi, začnetě blít sračky o nacistickém Kazachstánu, abyste ospravedlnili útok na dalšího souseda Rusů?

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Méďa Rusík) (24.11.2022 10:29)
Rusáci, který sem na začátku invaze postvali obrázky o tom, jak rusáckej medvěd "učí" obyvatele okupovaných území, jak mají mluvit se svými novými Ruskými pány a prosit je aby po nich nestříleli, se najednou ohánějí morálkou a obviňují státy EU, které podle vjádření Rusáků mají být další na řadě co se týká ruského běsnění, z pokrytectví? Odporná Ruská svoloč! >-O

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Vkusné olovo udělá za zlodějskou kariérou Rusa točku) (24.11.2022 7:50)
U Chersonu se bojuje za Lisabon, jestli zůstane Portugalský a nebo se v něm rozleze nuzota a špína Ruského světa. Nějaký ruský žvásty o EU a nulové morálce jsou irelevantní. Navíc lze pochybovat, že Rus ví co taková morálka je. Rus se spíše zajímá o tzv. Historické právo (krást, lhat a vraždit), a to kde mají na zvráceném dekadentním Západě plným smilstva automatické pračky B-). Pobít tyhle násilnický zloděje!

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Bij Merlin-bolszewika!) (24.11.2022 7:14)
Takže Russ může vraždit, krást, znásilňovat a loupit území a nikdo nemůže říct ani popel, protože v historii má možná nějaký ten škraloup? Funguje takhle morálka a spravedlnost v Ruském světě? To mnohé vysvětluje, třeba Ruské soudnictví :). Národ otroků a otrokářů. "Probuďte mě za 100 let a zeptejte se, co se děje v Rusku, a já okamžitě odpovím - pijí a kradou." Ale třeba se to teď díky chcípajícímu taxikáři změní, a Rusi za 100 let krást už nebudou B-)

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Ruská Federace je vřed na tváři lidstva) (24.11.2022 7:00)
Lol, tak Ukrajinci jsou nejen nacisti, ale i fašisti? Jde to vlastně být současné nacista a fašista? V Ruském světě je možné cokoliv, když to ospravedlní krádež alespoň jedné automatické pračky B-)

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Na rohu ulice Merlin o morálce káže) (24.11.2022 6:58)
EU manipuluje obyvatelstvo? Jak? Jsou Evropani tak hloupí, že se nechají EU manipulovat? To máš od politruka že školení? A EU odsuzuje vraždění Ukrajinců Rusy a kradeni jejich území. Takže podle tebe EU provedla invazi do jiného státu, vyvraždila tam desítky tisíc lidí a násilně připojuje území toho statu k EU? O jaký stát jde? Nějak se v tom ztrácím, v příspěvku Gemblera, na který reagueš, jde o II světovou, to ještě žádná EU ani nebyla. Ty jsi fakt srandovní Rusák. Doufám že z té zle EU brzy vypadneš

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (MerlinR (23.11.2022 23:25)
@Na rohu ulice Rus o morálce káže: Paradoxy doby, lhář Na rohu, vymýšlející si nepravdivé argumenty, vyčítá někomu jinému, že poukazuje na něčí chyby. Wow. Víš, i kdybych kradl, vraždil a žral malé děti, nic by to neměnilo na skutečnosti, že EU je pokrytecká organizace, která zcela účelově manipuluje vlastní obyvatelstvo a cynicky odsuzuje jiné za činy, které ona sama páchá.

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (ukros-bandera) (23.11.2022 21:21)
A eu je sponzor banderovcov. Este ze fasizmus sa neradi medzi terorizmus

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (dfhgfdghdfghfdg) (23.11.2022 21:05)
svet bez ruska by byl lepsi, oni se nezmeni

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Na rohu ulice Rus o morálce káže) (23.11.2022 21:01)
Paradox doby, Rusák Merlin schvalující vraždění Ukrajinců bude někomu kázat o morálce, a zhora se dívat na Západní státy. Upřímě řečeno, kdyby se Západ vysral na svojí morálku (na kterou s ruskou nadřazeností pliveš), poslechl Churchilla, a provedl jeho návrh - operaci Unthinkable, tak dneska tyhle sračky s Rusákama nemusíme vůbec řešit.

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (Bij blm-bolszewika!) (23.11.2022 20:55)
To víš, blm-bolševiku, nikdo na Západě nechce VelkoRuSSko od Vladivostoku po Lisabon, jak pravil soudruh Medvěděv. Je tedy logické, že podporují Ukrajinu, aby rozlézající se ruský šváby zastavila, a přeživší ruský švábi ty dobré ruské šváby spálili jak je Ruským zvykem na skládce. Ruský svět v Evropě chtějí jen dezoláti.

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (MerlinR (23.11.2022 19:00)
@.:Gembler:. Dle tvého komentáře je tedy naprosto OK spolupracovat nebo bojovat s teroristickým státem podle toho, jestli se to zrovna hodí do krámu a nebo ne? Jako v zásadě máš pravdu, takhle svět funguje, ale svědčí to o nulové morálce a cynickém přístupu západních zemí k mezinárodní politice.

rusko_je_teroristicky_stat.jfif (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (23.11.2022 18:23)
Nezamenuj EU a zeme EU. EU podporuje Ukrajinu pouze financne a mozna nejakou drobnou humanitarni pomoci. Zeme EU pomahaji Ukrajine ruzne, nektere zbranemi, nektere jinak, ne vsak vsechny stejne. Takze prodluzovani valky je ten efekt sily EU? To jsme se od udajneho miru na kontinentu (coz neni pravda) dostali vskutku docela daleko.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...