ByznysDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  TechSvětrussia in one picture 06.02.2024 
Obrázek russia in one picture
vlada zaviazala vladu uplne vsechny gendery jsou si rovny Institute of Philosophy remote control toy Panzers wisdom Alphabetical Order of Numbers BETWEEN ten and o...
Komentáře (50) Komentovat Nezobrazovat

russia_in_one_picture.jpg (cyklistaRP (7.2.2024 13:27)
Milý kozatý Merline. Dávám sem spolehlivé odkazy k údajům pravidelně. Naopak ty jsi známý tím, že sem dáváš odkazy, které zpravidla nečteš a tak v 90 % případů si tím odkazem vyvrátíš tvoje vlastní tvrzení, ty chytráku.

russia_in_one_picture.jpg (exit_US) (7.2.2024 12:07)
nechápem, prečo ešte nezačali skutočnú vojnu

russia_in_one_picture.jpg (Dezοlát) (7.2.2024 8:56)
Třeba to jsou jen projekce nějakého elfa, který "doufá", že i oponenti jsou na tom stejně jako on...

russia_in_one_picture.jpg (kozička) (7.2.2024 8:49)
@cyklista: Víš, zajímavé je, že vy vždy mluvíte o ruské ulhané propagandě, kterou jsem dávají ruské filcky. Ale až na výjimky nikdy nejste konkrétní. Pokud vůbec kdy jste nějak schopni podpořit své výkřiky nějakým zdrojem, obvykle se ukáže, že je to něčí blábol, nemající se skutečností nic společného. Takže jediné, co se o vás dá říct, je to, že jste skupina mentálních degenerátů, která věří bludům a odmítá fakta. Ty se od magorů s alobalovou čepičkou lišíš jen tím, že se věnuješ jiné zájmové oblasti.

russia_in_one_picture.jpg (cyklistaRP (7.2.2024 7:45)
Já třeba doufám, že místní proruské filcky sem dávají ruskou ulhanou propagandu za peníze. Dávat to sem z přesvědčení, to si fakt nedovedu takového vymatlance představit třeba za souseda nebo za kolegu v práci.

russia_in_one_picture.jpg (MerlinRP (7.2.2024 7:42)
Jo, ale to bych viděl na angažovaného idiota v důchodu, který cítí, že konec je blízko a on nic v životě nedokázal, takže je těžce frustrovaný a snaží se posrat život i jiným lidem. Nějak si neumím představit, že by někdo dal cent podobně tupému hovadu. I když pravda je, že jeho rozlezlost napříč různými platformami je poněkud zarážející.

russia_in_one_picture.jpg (Dezοlát) (7.2.2024 7:24)
Merlin: Je samozřejmě pravda, že Rouming z hlediska návštěvnosti a zaměření nevypadá jako lákadlo pro sponzory různých elfů a trollů. U jednoho zdejšího multiúčťáka je ale minimálně podezřelé to, že tenhle elf "jede" tu samou agitku i na jiných - skutečně "zájmových" - webech. A ještě k tomu i na "sociálních" sítích. A ty už jsou pro sponzory převelice zajímavé. Vlastně úplně nejzajímavější.

russia_in_one_picture.jpg (MerlinRP (7.2.2024 7:09)
@:. A řekni, skutečně vážně věříš tomu, že tady na roumingu je někdo, kdo má nějaké opravdové ideologické zadání?

russia_in_one_picture.jpg (klitorys ostrovidRP (7.2.2024 1:54)
Pořád se řeší odlesňování v Africe, Jižní Americe, ale víte, že největší odlesňovací zmrdi jsou Moskalové? Chovají se k přírodě jako k lidstvu. [odkaz] , [odkaz]

russia_in_one_picture.jpg (:.) (7.2.2024 1:38)
Samozřejmě místní rusáci mají v zadání do green dealu kopat, protože rusák potřebuje Evropě prodávat svoje zdroje.

russia_in_one_picture.jpg (:.) (7.2.2024 1:36)
Green deal na nějaký způsob je nutnost. Resp. je nutnost odpoutat se od závislosti na nespolehlivých a morálně pochybných dodavatelích zdrojů energií, a druhá věc je neodpálit si planetu, kterou máme jen jednu. Šetřit zdroje je naprosto v pořádku. Co nemusí úplně vonět, je direktivní nařizování tohoto směru, ale vzhledem k tomu, že státy surovinovou politiku často různě dotují nebo přizpůsobují pravidla (vyvlastňování kvůli těžbě apod.), je rovnání trhu v pořádku a řešení externalit je též nutné.

russia_in_one_picture.jpg (blm v prestrojeni 3) (7.2.2024 0:22)
Tohle neni o motivaci, ale o schopnosti. A ty zjevne nedokazes pochopit hypotetickou situaci, podminovaci zpusob ani budouci cas. Jsi klasicke NPC.

russia_in_one_picture.jpg (Rama) (7.2.2024 0:19)
Jo. je to asi tím, že to pro mě taky nemá žádný význam, to se pak jednomu nechce tomu věnovat čas. Chybí motivace. Nicméně díky za hodnotnou diskusi, jdu spát. Dobrou noc!

russia_in_one_picture.jpg (blm v prestrojeni 3) (7.2.2024 0:12)
Vidis, a uz zase pises, jako kdyz absolutne nechapes, co to je hypoteticka situace. Ty ji proste nedokazes rozvinout v ramci nejake myslenky a musis reagovat tim, ze neexistuje. Typicky projev NPC.

russia_in_one_picture.jpg (Rama) (7.2.2024 0:03)
No jo, ale to už pleteš hypotézu a realitu. Jelikož většina ten vyhranený názor nemá, tak logicky taky není poptávka po takových stranách a tudíž asi nabídka. Demokracie není, že bude snad uměle založena strana na kdejakou píčovinu. Demokracie je o kompromisech, které se často rodí dost těžko a hnusně a nelze čekat, že bude splněno každému každé jeho i nevyřčené přání jako vzteklému dítěti. Notabene mě udivuje tento požadavek zrovna od lidí, kteří se ze všech si snaží (byť možná nevědomky) demokracii zničit

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...