TechSvět  |  VipShow  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  Půjčka s odměnou  |  Domény  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeníksnazej se zabit blmblmblm
Obrázek snazej se zabit blmblmblm
nikdo nevi co to s vami udela What is there to celebrate poradny cosplay czech and slovak history books V deze nasli nove vypuste ale nikdo nic nevi konec  
Komentáře (26) Komentovat Nezobrazovat

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (GeorgethebestR (1.8.2021 22:31)
Další kokot :-) Gratuluji.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (大村 智) (31.7.2021 10:44)
Georgethebest: Svůj k svému, když seš dement, tak se nediv, že máš známý dementy, co chtějí žrát pastu pro koně. (Představ si, že na VFU se už někdy v prváku děckám cituje - zadokumentovanej, ne urban legend - jako odstrašující případ veterináře, kterej zhebnul, protože si dal odčervení pro psa.) Ale na obrázku je normálně humánní balení, takže kecama o léku pro koně (bez doplnění dalších souvislostí o tvém dementím okolí) ze sebe děláš akorát dementního analfabeta.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (GeorgethebestR (31.7.2021 9:38)
Merlin : Tys mi to zase nandal :-) Bravo mamka na tebe určitě bude pyšná :-)

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (MerlinR (31.7.2021 9:32)
Georgethebest: Ale mně je úplně u prdele, kdo ti v komentech šlápnul na bebíčko. Když meleš hovna, tak meleš hovna. Zbytečné to okecávat. Tady nejsi na firemní poradě. B-)

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (GeorgethebestR (31.7.2021 9:16)
(Merlin) R mířil jsem tímhle směrem - kromě toho všeho co tady vypsal Hodina pravdy máme taky pár zvířat a mimo jiné i koně. A dost dlouho mi volají známí i méně známí lidé a chtějí po mne abych jim sehnal odčervovací pastu pro koně ( třeba Noromectin nebo Equest ) protože je to zaručené nejlepší lék na covid. Takže ne, kravinu jsem neplácl to jen ty máš tendenci se tady povyšovat protože sis na idnes přečetl nějaký článek.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (MerlinR (31.7.2021 8:55)
mrkev: Nepřekvapuje mě, že se najdou lidé, o kterých píšeš. Existují lidé, schopní brát čípky orálně. To ovšem neznamená, že jsou čípky k ničemu.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (MerlinR (31.7.2021 8:53)
Georgethebest: Ivermektin se používá pro léčbu lidí už asi padesát let, takže označit ho jako lék pro koně je totální kravina, i když se koním podává také. To bys mohl prohlásit rovnou, který blb by jedl jablka, když je to žrádlo pro koně. Takže ano, plácnul jsi totální kravinu.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (GeorgethebestR (31.7.2021 8:28)
(Merlin) R Ty vole.....radši drž hubu než se tady začneš vytahovat svými znalostmi. Radši si najdi na Facebooku Hodinu pravdy a můžete si spolu chatovat jak jste chytří a jak jste mi to " nandali "

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenkavarnikem) (31.7.2021 7:15)
Blm ma nakoupeno po vlastni ose, protoze neni dement, aby se spolehal na statni zdravotnictvi. Oznacovat IVM jako "lek pro kone" je nesmysl, to je jen jedno z mnoha jeho uziti, ale zdaleka ne jedine nebo primarni. Tak si dal uzivejte vase efektivni vakciny, blbecci, zatimco svet jde dal a zameruje se na lecbu, nez na meme vakciny, co nic neresi.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (smajl2R (31.7.2021 1:40)
Kde su casi stareho dobreho Sava.... B-)

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (woe) (31.7.2021 0:27)
a dezolati budu mat viac cervov :o)

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (mrkevR (30.7.2021 23:49)
@Merlin To není plácnutí. U nás nosili lidi do nemocnic pastu pro koně. Je to ale jedno, ani u jednoho nebyl prokázán pozitivní účinnek v boji proti COVIDu. Akorát to dlouhodobě tlačí pár lidí z dost pochybných míst.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (Hodina pravdy) (30.7.2021 23:37)
Von je Jirka trošku jednodušší. Má učňák, elektro, firmu, velké SUV a je NEJLEPŠÍ.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (MerlinR (30.7.2021 23:27)
(Georgethebest): Ty vole, aspoň nějaké základní info by sis na netu mohl zjistit, než do diskuze plácneš totální kravinu.

snazej_se_zabit_blmblmblm.jpg (GeorgethebestR (30.7.2021 22:43)
Hele......který blb se nechá léčit lékem pro koně ??? Lidem jebe.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...