ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  Linh ART fotostare no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme 27.05.2023 
Obrázek stare no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme
tie me up fixed Ustav stopy elektromobilu chudak opusteny sto tisic jsou tu ted s nama
Komentáře (8) Komentovat Nezobrazovat

stare_no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme.jpg (tdc_unreg) (27.5.2023 18:53)
photoshop tech poslednich 2 radek se moc nepovedl, ale autorovi aspon pul bodu za pokus.

stare_no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme.jpg (FilipesRP (27.5.2023 12:21)
Rozhodně by se neměla bát - měla by vědět, že pokud syn šel vykrást obchod, tak už ho nikdy neuvidí, pokud tedy funebráci neodvedou dobrou práci a ona si nezaplatí otevřenou rakev. Ale nechat někoho v obavách a nejistotě, že to třeba přežije, je nehumánní. B-)

stare_no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme.jpg (ifififiiiffifi) (27.5.2023 11:43)
hele, a jak vykrada ten obchod, ze po nem strileji? asi se zbrani v ruce, ze? :D

stare_no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme.jpg (ojiRP (27.5.2023 11:33)
odstraněním příčiny je právě ta střelba

stare_no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme.jpg (Bob420Brno) (27.5.2023 9:51)
honey: to znamena ze zijeme v lepsi spolecnosti a tak ten nastroj neni potreba

stare_no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme.jpg (miklos-abdulRP (27.5.2023 9:08)
honey_: A to znamená, že je špatné na zloděje střílet? Samozřejmě je lepší odstranit rovnou příčiny kriminality, než chytat pachatele až po činu, ale to je neomlouvá.

stare_no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme.jpg (honey_) (27.5.2023 8:52)
Tak u nás se stane velmi výjimečně, že po zloději někdo vystřelí, tím méně že fatálně zasáhne, a krade se tu míň jak v USA, o rabování nemluvě. Takže to asi zas tak kvalitní nástroj kontroly kriminality nebude, co?

stare_no-mother-should-have-to-fear-for-her-sons-life-every-time-he-robs-a-store-black-protester-meme.jpg (user) (27.5.2023 8:45)
BLM?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...