VPS  |  Webhosting  |  Domény


tax return
Obrázek tax return
Awe-yeee Vymena oleje se precenuje jan zizka king007 Offended Genocida bileho muze
Komentáře (7) Komentovat Nezobrazovat

tax_return.jpg (MerlinR (14.2.2019 18:33)
Tak DPH už je v dnešní době něco, co ti stát půjčí a nikoliv o co tě navíc obere? :-D

tax_return.jpg (jo ho hoo) (14.2.2019 17:59)
Dr.Str: To je blbost. Ackoliv v idealnim pripade skveli a spravedlivi politici prerozdeli dane dokonale tak aby se profofrovalo mnohem vic HDP, ve skutecnosti tyhle socialisticke systemy zpravidla dorazi sve obyvatelstvo, predani, rozkradou, a ve vysledku Sovetsky Svaz zkrachoval, Rim zkrachoval hned nekolikrat, Byzanc taky, vzdycky je to docela masakr. Radeji zit na divokem zapade, odvazny, ale svobodny, nez jako otrok systemu dani a poplatku ktere ti neumozni odpocivat...

tax_return.jpg (jdsulin2) (14.2.2019 13:23)
Jeste k tomu pridejte DPH, kde si stat take pujci treba na 3 mesice poradny ranec - jasne da se to resit.zapoctenim, ale ne vzdy.

tax_return.jpg (Dr.Str.R (14.2.2019 11:45)
402: To je blbost. Kdybys platil daně jednou za rok, brutálně zpomalíš ekonomiku. Dostal by ses výkonově někde na úroveň Českého království v době Karla IV. Čím častěji peníze projdou koloběhem daní, tím je ekonomika výkonnější a můžeš zároveň použít menší objem peněz, takže se to líp zpravuje a kontroluje.

tax_return.jpg (402) (14.2.2019 11:00)
...Tak jsou poplatníci ochotni tolerovat daleko vyšší daňovou zátěž než v dobách, kdy placení daní probíhalo postaru, zpětným odvodem peněz z vlastního účtu jednou ročně.

tax_return.jpg (402) (14.2.2019 10:59)
Musíte-li odvést státu peníze, které už jste předtím několik měsíců drželi, a to ještě navíc velkou částku za celý rok naráz, uplatňuje se mechanismus takzvané averze ke ztrátě (loss aversion). Lidé se zkrátka svého majetku, když už si na něj jednou zvykli, vzdávají neradi. Průběžné každoměsíční strhávání peněz z výplaty ještě dřív, než nám dorazí na účet, však tento účinek nemá. Miliony lidí si navykly na to, že „čistá mzda“ a „hrubá mzda“ jsou dva různé pojmy, a počítají už jen s tou čistou.

tax_return.jpg (Ježiš NemanželskýR (14.2.2019 10:54)
Bez governmentu by mali drevené domy, nepitnú vodu a rabujúcich černochov. Oh wait.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...