Webhosting  |  Domény  |  VPSti-maji-ale-chvilek
Obrázek ti-maji-ale-chvilek
Fronta jako krava how to improve office the hidden truth you have to understand art for this Putinuv komparz WFH
Komentáře (21) Komentovat Nezobrazovat

ti-maji-ale-chvilek.jpg (CajgonR (29.2.2020 18:22)
V4 spolupracuje jen ve věcech kdy se to hodí - prakticky jen zaležitost migrace, a to ještě bohužel dost povrchně, žadná společná dohoda o spolupráci nebo nějaká větší snaha k takové dohodě dojít. Jednotlivé státy mají dost rozdilné politiky v čele, trochu jinou zahraniční politiku a prakticky žádnou společnou historii nějaké spolupráce.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (bezmenný) (28.2.2020 17:31)
starý džeseves a kolegovia k V4 :[odkaz] a pokiaľ možno cele. A má pravdu.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (bhee) (27.2.2020 6:38)
:o) pobavilo, hned to tisku na naši politickou nástěnku, bude mít čestné místo hned vedle gagarinova bratra.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (mrkevR (26.2.2020 18:30)
@džezeves Ne, migranti jsou účelovka. A to, že prý existují země EU, kde jsou soudy mnohem víc pod palcem vlády, to je hoax. Stačí si to dohledat a srovnat...

ti-maji-ale-chvilek.jpg (CajgonR (26.2.2020 17:56)
starý džezeves: pochop, oddělení soudní, zákonodárné a výkonné moci je jedním z principů zachování našich svobod. A pokud se to snaží omezit kdokoliv, tak vždycky je to špatně

ti-maji-ale-chvilek.jpg (starý džezeves) (26.2.2020 17:34)
Mrkev: soudy jsou účelovka. Jsou země EU, kde jsou soudy mnohem víc pod palcem vlády a nikdo proti nim nepořádá demonstrace nenávisti.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (mrkevR (26.2.2020 17:06)
Soudy nevadili, dokud to nezačali nedávno prosazovat a dokud to neprotlačili sněmovnou. To si fakt myslíš, že legalizace politického nátlaku na soudy není sám osobě dostatečně zásadní problém a jde jen o zástěrku kvůli migraci. Tím spíš, když v posledních letech otočil celý zbytek EU? Vždyť i ta Merkelová v německu minimálně dva roky prosazuje podobný přístup, jako my nebo polsko.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (starý džezeves) (26.2.2020 16:04)
mrkev . jistě, že ještě kromě islámu slouží milion chvilek i Evropské komisi a ta si na Polsko vymyslela problém se soudy, aby ho mohla píčovat podobně jako Maďarsko. Ale soudy nevadily, dokud se neřešila migrační krize, kde Polsko řeklo ne.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (Zorbix) (26.2.2020 15:58)
Proč by Merkel konspirovala proto Babišovi? To nedává smysl. Navenek má Andrej sice kecy, ale s Německem čile spolupracuje a EU zobe z ruky, je v jeho vlastním zájmu, aby nic nebrzdilo cashflow.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (mrkevR (26.2.2020 15:53)
Úplně stejně, jako s migranty nesouvisí ovlivňování polské justice polskou vládou. V podstatě si tam teď udělali zákon, podle kterého můžou na základě politické objednávky trestat soudce a to je zásadní konflikt mezi mocí soudní a zákonodárnou. Mnohem jednodušší je ale lidem jako džezeves nakecat, že jde o migranty, které tady reálně nikdo už dva roky neřeší. A skutečnost, že Jakl v podstatě podporuje zkorumpovanou krajně levicovou vládu, to taky mluví za vše...

ti-maji-ale-chvilek.jpg (DD) (26.2.2020 15:34)
starý džezeves: je to proto že tam vládnou oligarchové, Orbán svým spřáteleným podnikatelům přihrává státní zakázky a dotace v míře taky nevídané. To že mají mají pro nás celkem pozitivní antiimigrační politiku na tom nic nemění, nesouvisí to spolu.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (starý džezeves) (26.2.2020 15:18)
DD: Maďarsko postavilo plot, čímž na podzim 2015 zrušilo největší migrační cestu muslimů. Polsko řeklo, že žádné muslimy nepřijme a nepřijalo. To tyto země spojuje a proto proti nim Chvilky štvou, vedlejším efektem je útok na V4. [odkaz]

ti-maji-ale-chvilek.jpg (DD) (26.2.2020 15:07)
starý džezeves: proti Madarsku to chápu, Orbán je Babiš nadruhou a s jeho přáteli oligarchy plně ovladají zemi. Polsko je něco jiného, sice silně konzervativni země (a i mnoho českých konzervativců by bylo překvapeno jak moc je v některých ohledech konzervativní) ale žadné takové excesy jako v Maďarsku tam asi nemají.

ti-maji-ale-chvilek.jpg (mrkevR (26.2.2020 15:05)
@džezeves To se stalo kdy přesně?

ti-maji-ale-chvilek.jpg (starý džezeves) (26.2.2020 14:56)
mrkev: kušuj, když chvilky změnili cíl z Babiše na organizovanou nenávist proti Polsku a Maďarsku, tak i debilovi dojde, co dělají.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...