ČasProBydlení  |  TechSvět  |  Pravda24  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapkyto zase bude na UV KSC nablito 28.01.2023 
Obrázek to zase bude na UV KSC nablito
Tak jsem tady zas GaryPoterUndChatGPT cecec zivy traktor 2Kostky create an account
Komentáře (91) Komentovat Nezobrazovat

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 18:20)
miko: Tvrdil jsi, že jako zloděj křičím chyťte zloděje. Já jsem byl záklaďák a Pávek gumák. Mně z toho logicky vyplývá, že podle tebe je záklaďák totéž co gumák.

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (XYXRP (30.1.2023 18:18)
(miko) jseš hnusnej přisluhovačskej zmrd. Klidně si opěvuj tobě podbné morální kreatury vono na tebe ty svině jednou dojde.

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (mikoRP (30.1.2023 18:18)
nj, vy dva jste se nasli. stejna skola?

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (XYXRP (30.1.2023 18:16)
(Řád a klid alias rozkazy a cenzura) miko je naprosto vylízaný hovado, které by klidně bonzovalo STB jen aby se mělo dobře. Holt když se pak vše otočí tak rychle zapomene co bylo případně to omluví nějakou bajkou o tom co se muselo atd. Prostě typicky křivácký hajzl který úspěsně pomáhal straně a vládě. Hnus.

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (mikoRP (30.1.2023 18:16)
cenzuro -zas mi podsouvas neco, co netvrdim. dobra estebacka skola. :-D

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (mikoRP (30.1.2023 18:15)
xyz - zil jsem tak, jak zilo 90% lidi. nedelam s tim problem. a nedelam tady vlny. na rozdil od tebe, co zil uplne stejne, ale ted bude cosi kazat o moralce. ubulenej zmetku :-)

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 18:13)
Jo zloděj křičí chyťte zloděje? Takže ono se "muselo" vstoupit do armády jako voják z povolání pod hrozbou kriminálu? Takže to bylo to samé jako být záklaďák? A ty tu píšeš o mletí píčovin? :-D :-D :-D

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (XYXRP (30.1.2023 18:12)
ty blbej jak ... Právě ty jsi typický příklad hovna, který drželo hubu a krok, vstoupilo do ROH, aby měl pohodičku, do KSČ abych mohl mít funkci, jasně ty hnusný oporný hovado. Jinak totiž nejdeš nazvat, protože takový dementi držely režim nad vodou. Je mi jasné že když se podívaš do zrcadla vidíš co jsi za morálního kripla a když na ty někdo ukáže se můžeš podělat. Píčoviny ty primitive plkáš ty. Taková přisluhovačská prasata jako jsi ty se měli v 89 inhumovat. Víc není k takovému odpadu co řict - hovado

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (mikoRP (30.1.2023 18:03)
a cenzuro: vis co je tento znak: ? jsmenuje se to otaznik. tim ookladame otazku. anebo kdyz se necemu divime. nebo nevericne cumime jak puk, kdyz nekdo placa jednu picovinu za druhou. takovou, co by clovek v pricetnym stavu, za strizliva, nebo vubec msylisi clovek nikdy nerekl.

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (mikoRP (30.1.2023 17:55)
hele, mne to vykladat nemusis. ja znam to rceni: zlodej krici chytte zlodeje! jak rikam, tehdy jsi drzel hubu a krok, soudruhum jsi odkejval co chteli, abys mel svuj klidecek. mne vadi jenom to, ze to same jinemu vycitas. chtel delat vojaka? chtel. vojak byla politicka profese? nebyla. muselo se vstupovat do ksc, kdyz nekdo chtel delat nektere funkce? muselo. a byl tam kratce, neangazoval se. tak co tady kurva furt meles za picoviny?

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 17:52)
miko: Jak si přišel na tu debilitu, že Pávek byl v StB? Ten byl jako voják samozřejmě u vojenské obdoby StB zvané rozvědka.

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (XYXRP (30.1.2023 17:47)
Stejným způsobem by mi vadil i šmejd Bureš což ti několikrát jaksi uniklo. Jenže to je stejně zbytečné vysvětlovat pablbovi který vidí v soudružském gumákovi mílem pánoboha.

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (XYXRP (30.1.2023 17:45)
miko ty jsi uplně retatdované hovno. Já nedělám ramena jak si ve svém ptačím mozečku představuješ jen konstatuji že se dalo jíst cestou sice méně pohodlnou bez zaplétání se se šmejdy.. Ale proč ne , jdi udělat třeba kuřbuřta soudruhu Pávkovi a jemu podobným ty totální nulo Já se nad nikoho nepovyšuji jen upozorňuji na přizdisráčství převlékačů kabátu. V takovéhle funci jako je Pávek má být mimo jiné někdo kdo je morálně na výši, což kripl s účastí v KSč nesplňuije.

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (mikoRP (30.1.2023 17:28)
PAvel byl v STB? hm ... clovicku, jsi jasny

to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 17:22)
Jo - jasně. Nechat se donutit ke vstupu do Pionýra kvůli šanci na studium na střední škole je to samé jako vstoupit do StB. A nechat se donutit jít na dva roky do pakárky kvůli kriminálu je to samé jako stát se dobrovolně kontrášem. Prostě mezi muklem a bachařem není vůbec žádný rozdíl... :-D

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...