MyMuži  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvěttokyo konimura 21.04.2024 
Obrázek tokyo konimura
octup xyz-koliktije ukol z geometrie zase dalsi trefa Dough manzelcin reset
Komentáře (168) Komentovat Nezobrazovat

tokyo_konimura.jpg (Libtardí projekce a exhibice ) (26.4.2024 20:59)
Lol. A ty s těmi tvými stupidními projekcemi o "strachu" a "hněvu" patříš do "silnější" části společnosti, jo? :-D

tokyo_konimura.jpg (rawen12345) (26.4.2024 20:53)
Lol. Tento cesky dezolat nedosahuje ani z polovice kvalit Fica stvrteho. Este sa musi vela ucit ako nahnat slabsej casti spolocnosti strach, pripadne vyvolat hnev :)

tokyo_konimura.jpg (Liberální demokrat není ani liberální ani demokratický) (23.4.2024 13:31)
Děcko - tohle tvoje tupé papouškování propagandistických debilit o nějakém "narativu" má být důkazem tvého stupidního lhaní o nějaké "podpoře" nějakých "zločinů"? Nebo dokonce toho tvého obsedantního dětinského žvatlání o "zaměstnání" ty ulhaný ubožáku? :-D

tokyo_konimura.jpg (NN/A) (23.4.2024 13:10)
Tezko - ja lzu v tom, ze jsi tady otevre a to mnohokrat podporoval rusky narativ ? Se pak nediv ze je lidem z tebe na zvraceni. Ulhanej ubozak....

tokyo_konimura.jpg (Liberální demokrat není ani liberální ani demokratický) (23.4.2024 12:35)
NN/A: Na tvém obehraném lhaní o nějaké "podpoře" nějakých "zločinů" nic drsného není. A na těch tvých dětinských fantaziích taky ne. Je to naopak roztomile směšné. ;-)

tokyo_konimura.jpg (NN/A) (23.4.2024 12:30)
Blm / Těžko - drsné jak se ohánějí demokracií a v jiném vláknu tu podporují zločiny v dnešním Rusku. Jsou tak dementní, že jím to nedochází ani tohle ? nebo jsou to jen ulhané mrdky co neustále musí fnukat nad svojím posraným životem ? oboje :) se pak nedivte, že vás nikdo nechce zaměstnat.

tokyo_konimura.jpg (blm v prestrojeni 4) (22.4.2024 18:38)
Teoreticky system takovou zmenu umoznuje. V praxi ale "liberalni" "demokrate" u vlady takovou snahu oznaci za extremismus a pouziji statni prostredky, tedy z casti i moje, k dehonestaci a diskreditaci takovych nazorovych proudu. Ja se proste neztotoznuju s tim, ze kdyz je neco dle zakona, tak je to spravne, coz je jadro tve argumentacni linky. Cenzura a kriminalizace lidi za ideozlociny bez obeti spravne proste nejsou, i kdyby na to bylo tisic paragrafu. Konec koncu komuniste taky soudili lidi dle zakonu.

tokyo_konimura.jpg (Těžký život pochcaného Dezoláta) (22.4.2024 18:33)
"Treba v USA za to stat nikoho stihat nemuze, taky tam zijou a co vim je jejich demokracie davana napric svetem za vzor. Tak proc ne u nas?" Nic ti nebrání si založit svojí stranu, nebo se stárt členem stávající, a příslušné zákony zavést nebo změnit. Tento systém který tady máme to umožňuje. Pokud dostatečný počet občanů bude mít pocit že je to potřeba, pak tě zvolí a můžeš to pak prosadit. Paragrafy jsou gumové v každé společnosti. Lidé tak chtějí fungovat, zavedli si to od dob Chamurapiho sami

tokyo_konimura.jpg (blm v prestrojeni 4) (22.4.2024 18:31)
A jsme u toho. Vsechny tyhle gumove paragrafy o podpore toho ci onoho jsou proste na picu a do demokracie nepatri, natoz do te, ktera se oznacuje za svobodnou (liberalni). Mne vadi, ze stat prostrednictvim svych represivnich slozek a justicniho aparatu kriminalizuje lidi za noseni nejakych symboliu, vcetne hakovych krizu, kdyz to potrebujes mit receno takhle natvrdo. Treba v USA za to stat nikoho stihat nemuze, taky tam zijou a co vim je jejich demokracie davana napric svetem za vzor. Tak proc ne u nas?

tokyo_konimura.jpg (Těžký život pochcaného Dezoláta) (22.4.2024 18:29)
"Ze neustale lze a tlaci svou propagandu." Liberální demokracie, čili politicklý systém lže? On může mluvit? Tomu přece sám neveříš, blm. Možná lžou nějací politici, jsou to ostatně jen lidi. Pak je máš možnost v rámci systému liberální demokracie nevolit. O nějaké propagandě nevím, ale máš možnost svobodně vyjádřit svůj názor i proti systému (pokud jeho součástí není posílání skupin obyvatel do plynu, nebo vyhrožování násilím, což mnozí vydávají za kritiku). Málokterý systém toto umožňuje, važme si toho

tokyo_konimura.jpg (blm v prestrojeni 4) (22.4.2024 18:28)
No treba to, ze demokracie neni diktatura vetsiny. Liberalni demokracie by tak mela mimo volby politicke reprezentace dbat na prava lidi, svobodu slova a dalsi svobody, no a to se nedeje, kdyz jsou lide vlaceni po soudech a vyhazovani z prace za svuj nazor. Pouzivas zajimavou argumentaci, jako kdyby pracovne pravni vztahy existovaly v pravnim vakuu a v totalni anarchii. Coz, pokud vim, nejsou, a existuje neco jako zakonik prace, ktery prava zamestnavatele stran rozvazani pracovniho pomeru upravuje.

tokyo_konimura.jpg (Těžký život pochcaného Dezoláta) (22.4.2024 18:26)
"Ze vlaci lidi po soudech za noseni nasivek a mikin." - Což ovšem není problém liberální demokracie, nošení nášivek organizací, které podněcují násilí ke skupinám obyvatel, popřípadě jsou přímo teroristické není vítáno v žádné společnosti. Ani v totalitách, ani v demokraciích. Se s tim smiř. Tobě vadí že nemůžeš chodit s hákáček na bundě? Nebo si na náměstí svobodně zařvat "xxxxx do plynu"?

tokyo_konimura.jpg (Těžký život pochcaného Dezoláta) (22.4.2024 18:24)
"Ze trpi vyhazovani lidi z prace za jiny nazor" - Co mo má co dělat s liberální demokracií? On je na to nějaký zákon, blm? A co bys protio tomu chtěl dělat, aby soukromník nemohl nikoho vyhodit, pokud chce? Znárodnit ten podnik? Nastavit tady nějaký nový komunistán, nebo příémo ruský svět?

tokyo_konimura.jpg (blm v prestrojeni 4) (22.4.2024 18:16)
Na liberalni demokracii neni cool treba to, ze neni liberalni. Ze strka lidi do vezeni za zly slovicka. Ze trpi vyhazovani lidi z prace za jiny nazor. Ze vlaci lidi po soudech za noseni nasivek a mikin. Ze cenzuruje media a nazorove proudy. Ze neustale lze a tlaci svou propagandu. Ze pouziva dvoji metr a nemeri vsem stejne a fer. Staci to takto?

tokyo_konimura.jpg (Těžký život pochcaného Dezoláta) (22.4.2024 17:53)
Těžko, ty už zase kopeš do systému, díky kterému na něj můžeš beztrestně nadávat? Co není podle tebe demokratického na liberální demokracii? A chtěl bys raději demokracii neliberální? Co nemá ohled na lidská práva? Takže když by se dostatečný počet lidí shodlo, že Těžko dostane každý den naplácáno přes držku, tak bys byl bit až by ses z toho pochcával ještě víc než teď, ale byl bys spokojená krysa?

další...