TechSvět  |  Linh ART foto  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  MyMužiuz to podepsal 18.03.2023 
Obrázek uz to podepsal
bereme jen ty inteligentni Slovensko od pondelka slovensky google asi to nebude prijemne mordor Slovakia Last beer
Komentáře (44) Komentovat Nezobrazovat

uz_to_podepsal.jpg (KaldaRP (20.7.2023 13:53)
prej dfens :-D uz druhej bod na ty fun strance je: 2. Veškerá podobnost popisovaných osob, jevů nebo věcí s reálně existujícími osobami, jevy nebo věcmi je čistě náhodná.

uz_to_podepsal.jpg (KaldaRP (27.3.2023 7:50)
LOL zas ty vase pohadky z dfense. Na uvodni strance vam pisou upozorneni: 2. Veškerá podobnost popisovaných osob, jevů nebo věcí s reálně existujícími osobami, jevy nebo věcmi je čistě náhodná. :-D

uz_to_podepsal.jpg (mahta2) (20.3.2023 0:23)
@NikdySeNezaregistruji, ČNB a Babiš souhlas (hlavně ČNB), ale Fiala a spol. na tom též mají též svůj podíl. Veřejné výdaje jsou utržené z řetězu už delší dobu a pro jejich podporu se zvedlo i dost pětikoaličních rukou. Každopádně tohle nemá nic s tím, co říkal Pavel. A ano, "podepsat každé hovno, které kolem letí", akorát k němu přidat "výhradu" ve smyslu, že to má napravit někdo jiný, to mi skutečně přijde tragikomedické. A být prezident Babiš, tak se vsadím, že by to přišlo i tobě.

uz_to_podepsal.jpg (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 23:04)
@mahta2: Ale ten podíl je menší, než podíl ČNB a je o řád menší, než podíl Babiše. Psát, že Fialenkova vláda tu inflaci vyvolala je prostě lež. Pokud podepsat něco s výhradou = podepsat každé hovno, které kolem letí, tak ti ten vtip může připadat trefný.

uz_to_podepsal.jpg (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 23:00)
@mahta2: Jsem ochoten ustoupit a uznat, že to dfens napsal tak, že z toho jednoznačně nevyplývá, jestli myslí snížení základu, nebo pokles trendu. Tak klidně dál: protože byl svými parametry navržen na menší inflaci, než jakou se JIM (Fialenkově vládě) povedlo vyvolat. Další prasárna. Drtivá většina inflace jde za Babišem, ten roztočil kola.Po Babišovi mohl (a měl) Fiala duplnout na brzdu, neudělal to. A ČNB měla napálit úroky (Babišo-Zemanův Michl to neudělal). Fialova vláda má na inflaci svůj podíl.

uz_to_podepsal.jpg (Osli_hovno) (19.3.2023 22:17)
Těžko je KRETÉN, nekrmte KRETÉNA!

uz_to_podepsal.jpg (mahta2) (19.3.2023 21:27)
@NikdySeNezaregistruji, já vím, že se pořád budou zvyšovat, D-FENS to ví taky, proto to tak napsal. Výrokově i matematicky správně. Což si buďto blbě pochopil nebo ses to rozhodl blbě pochopit, abys mohl mohl autora zaškatulkovat mezi skupinu nějakých odpůrců vlády (kterých?) a mohls tak předstírat, že máš nějaký protiargument. A pokud své posty dementuješ, tak můžeš namísto toho rozporovat můj argument: Pavel svými pochyby o nezávadnosti a přesto podepsáním naplnil karikaturu mašiny na podpisy z obrázku.

uz_to_podepsal.jpg (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 21:02)
To D-FENsovo vyjádření "růst důchodů směrem dolů" znamená, že když dostaneš přidáno méně než činí inflace, tak sice dostaneš vyšší částku, ale reálná hodnota té částky bude nižší než v minulosti. Neboli pokud dostaneš přidáno třeba 10% v situaci, kdy je inflace 20%, tak si při těch 10% navíc koupíš o 10% méně než v minulosti.

uz_to_podepsal.jpg (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 21:00)
@mahta2: Jde o to, že se důchodcům budou ZVYŠOVAT důchody. Ale budou se jim snižovat méně, než by odpovídalo zákonu, který platil dříve a který prostě nepočítal s vysokou inflací. A jde o to, že hodně odpůrců vlády se tváří, že se budou důchody snižovat, nebo, že se vůbec zvyšovat nebudou. Ano, na efektu to nic nemění. A tam jsi mě bohužel ztratil, dál to nechápu. O jakých argumentech mluvíš? A kdo má co zapírat?

uz_to_podepsal.jpg (mahta2) (19.3.2023 20:52)
@NikdySeNezaregistruji, snížení "tempa růstu" má pořád za výsledek snížení pozorovaného (průměrného) růstu. Ono je to docela jedno, protože i kdyby to blogger napsal blbě, tak to na skutečném efektu toho zákona nic nemění. Toto a fakt, že ti to přijde nudné, nejsou zrovna silné argumenty. Proč to zapírání?

uz_to_podepsal.jpg (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 20:51)
NikdySeNezaregistruji: Pokud kokota hrát nechceš, tak tu kokotinu pro mě za mě opakuj do nekonečna, když tě to baví...

uz_to_podepsal.jpg (Chytrá bezdrátová kulma) (19.3.2023 20:48)
Těžko je KRETÉN, nekrmte KRETÉNA!

uz_to_podepsal.jpg (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 20:40)
@Chciválkům pro radost: Já myslím, že dokud tu budeš hrát kokota, tak to má smysl opakovat.

uz_to_podepsal.jpg (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 20:15)
NikdySeNezaregistruji: A já si zase myslím, že je zbytečné opakovat stále dokola to samé - byť jinou formou. Ten přílepek v podobě provařeného argumentačního klamu na tom nic nemění.

uz_to_podepsal.jpg (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 19:21)
@Chciválkům pro radost: Já myslím, že kdo není kokot, nebo provokatér, tak se celkem zorinetuje, co říkali různé právní osobnosti v případě Zemanových pokusů a co říkají dneska.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...