v hlave prasatka blmbatka 24.06.2024 
Obrázek v hlave prasatka blmbatka
a naco mi to bude bures anofertizuje nejen CR vystava vzpominka na odvod black with pink peach vsichni jsou spokojeni s Edge
Komentáře (38) Komentovat Nezobrazovat

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Libtardí kňůůů) (26.6.2024 6:46)
Chudáčci libtardi. Projekce svých posraných životů serou po Roumingu. B-)

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Děkan fuckulty dezolátologie VŠŽ) (25.6.2024 18:13)
Mrdline, kromě toho mám opravdu chuť páchat násilí na debilech, jako jsi ty. Takových pár přes hubu by ti prospělo, podle mě. A podle tvé "morálky" by to bylo ok, pže mě provokuješ! :-D Ale nedělám to - je to nemorální a zákon to zakazuje (a je správné, že to zakazuje). Jenže to je tak nesmírně daleko od údajných "převýchovních lágrů" (tvůj strawman) jako jsi ty daleko od jakéhokoli zdravého rozumu. A svoboda slova znamená, že tě za tvé sračky nikdo nemůže zavřít a ne že já je nemůžu nazvat sračkama.

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Děkan fuckulty dezolátologie VŠŽ) (25.6.2024 18:00)
Mrdline, ty svoje strawmany si strč do zadele, blbe. To rozkopání prdele jsou tvoje kecy, já psal o kopání do gluteu maximu. A o konziliu, atd. Ty asi nejsi schopen dekódovat v tom sarkasmus, protože jsi retard, nebo děláš, že nejsi schopen, abys tady mohl hysterčit na téma, jak vám čůrákům chtějí ubližovat libtardi. A svoboda slova se v pohodě slučuje s označením tvých sraček pravým jménem (pže to opravdu jsou sračky a ne názory). Svoboda slova totiž neznamená, že vaše dezolé "názory" se musí respektovat.

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Vasimír) (25.6.2024 17:44)
Chudáček Dezochcát Těžko. Posral si život a teď sere svý hovna po roumingu. B-)

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Sukalavyfukautamoc) (25.6.2024 14:39)
Rusko omezí přístup k desítkám médií z EU, jsou mezi nimi i česká. No tvl. Komplot jak svin. 80 médií z EU jedou Fialovo propagandu.

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Libtardí kňůůů) (25.6.2024 14:17)
Chudáčci libtardi. Dezoláti jim svými příspěvky posrali Rouming i život. :-D

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (egal) (25.6.2024 13:34)
Modus 1:41 # A teraz pouč roumenistov, ako dr.Beneš podpísal odstúpenie Podkarpatskej Rusi. 8-) https://plus.rozhlas.cz/podkarpatskou-rus-nabidl-benes-stalinovi-uz-v-roce-1943-jako-odmenu-za-valecne-8197056

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (NN/A) (25.6.2024 13:25)
Jericho - tohle je předvším dílo BLM, dezláta Těžka a merlina. Ano dřív se tady člověk nestyděl číst názory ostatních. Díky těmto 3 chcípákům co umí v životě jen zasírat fora24/7 je to totální dno. Na druhou stranu je to aspon sonda do života lidí co jsou totálně zmaštění posraným životem.

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Jericho) (25.6.2024 12:19)
Neslo by zase vratit rouming tam, kde byval kdysi? Web, kde se clovek podival na dobry fotky, gify, vtipy a nemusel se porad brodit temahle politickyma srackama? Je fakt opravdu potreba tady porad resit valku, politiku a jiny hovna?

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (kozička_x) (25.6.2024 10:33)
@Děkan Fakult: Ano, jsi naprosto typický bruselský degenerát se všemi těmi hláškami jako: "Chtěl bych ti rozkopat prdel kanadou, ale neber si to tak, to já jen žertuji. A rozmlátil bych ti hubu na kaši, ale já to tak nemyslím, jen žertuji. Samozřejmě že jsem pro svobodu slova a pluralitu názorů, ale ty nemáš názor, ty meleš sračky." Jste přizdisráči, vole. Sice v hloubi duše máte sto chutí páchat násilí na ideových odpůrcích, ale víte, že společensky je to nepřijatelné a tak jen mlžíte a kroutíte se.

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Děkan Fakulty dezolátologie VŠŽ) (25.6.2024 10:11)
Mrdline a ono čekat od debžota jako ty, že umí rozeznat násilí, když se snaží násilí legitimizovat sračkama typu (parafráze): "Ukrajinci provokovali Russko, tak ať se nediví" je ode mne jistá naivita, uznávám. A kvůli čemu to vlastně Putler trestá Ukrajinu - ne náhodou kvůli jinému názoru v otázce, zda vstoupit do NATO? Už vidíš ty rozpory ve svém žvatlání, co, blbečku? B-)

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Děkan Fakulty dezolátologie VŠŽ) (25.6.2024 10:01)
Mrdline přesně tak, neumíš rozeznat násilí od prdele, protože máš v prdeli svou hlavu. Konkrétně v Putlerovic prdeli. B-) Ještě jednou: sračky nejsou názor. Názor se totiž alespoň trochu snaží opírat o fakta a držet se nějaké té elementární logiky, víš? A ano, máš totalitní manýry. Třeba se zastáváš tyranů jako je Putler, už tohle úplně stačí. A ty máš ještě tu drzost plácat něco o nízkém intelektu, truhliku? :-D Vždyť neumíš ani číst s porozuměním! :-D

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (ModusRP (25.6.2024 9:28)
[odkaz] všechny milovniky a obdivovatele ruZZka, jednu krátkou inspekci na vlastní kůži a bude navždy pokoj B-)

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (kozička_x) (25.6.2024 9:18)
@Děkan Fakulty: Takže ty chceš rozkopat něčí prdel a mlátit někoho po hubě a já neumím poznat násilí? A chceš tímto postupem trestat někoho, kdo nezastává stejný názor, jako máš ty, což pro tebe znamená že má v hlavě sračky a já mám bolševické manýry? Hochu nešťastná, vždyť ty si nevidíš do té své bolševické huby. A vlastně asi ani nemůžeš, tvůj nízký intelekt ti nedovolí vidět ty rozpory. ;-)

v_hlave_prasatka_blmbatka.jpg (Děkan Fakulty dezolátologie VŠŽ) (25.6.2024 9:09)
Ne, kozisko Mrdline. Exkrementy v hlavě nejsou žádný "názor", jsou to prostě sračky. A když někdo zasírá veřejný prostor sračkama, zaslouží si výsměch. Je docela směšné a taky hodně trapné, když pohrobek totalitních režimů - ano, myslím tím tebe, debile - obviňuje oponenty z bolševizmu. A aby ses naučil rozeznávat prdel od skutečného násilí, doporučuji ti stejnou terapii. Protože v dutině lebeční máš nasráno stejně, jako tvůj kámoš Dezochcát. B-)

další...