Webhosting  |  VPS  |  Doményvsechno si platim sam
Obrázek vsechno si platim sam
Homeoffice pro statni zamestnance pucle fizli na to prisli diskriminace IMG-20200326-WA0011 Balconx concert
Komentáře (40) Komentovat Nezobrazovat

vsechno_si_platim_sam.JPG (,,) (25.2.2020 22:13)
maximus: Že se ti eklují líbající se chlapi, to je úplně normální. Ono není úplně příjemný vidět na veřejnosti cicmající se cokoliv, je to přeci jen dost intimní činnost (pro mě je to na hraně sexu). Jinak zcela záměrně jsi vynechal společné jmění, a případně starost o již existující děti osob v tomto svazku, pokud rodič těchto dětí zemře. Bohužel, černobílé je tvé vidění světa, šedá je teorie, a zelený je strom života. Odsuzovat všecko šmahem... nepomáhá nikomu a ničemu.

vsechno_si_platim_sam.JPG (sennaR (25.2.2020 21:40)
ale ma ten mafioso styl. To mu nemuzete neuznat. Takove ceskej Al Capone.

vsechno_si_platim_sam.JPG (Baator) (25.2.2020 19:24)
Vždycky je třeba na to koukat individuálně, jsou homosexuální páry které jsou k výchově dětí daleko vhodnější než některé heterosexuální páry. adopce je dlouhý proces který zajistí že páry nevhodné k výchově budou z procesu vyloučeny.

vsechno_si_platim_sam.JPG (maximus) (25.2.2020 17:48)
,,: Nejde o to že se o mě omylem otřel, ale o to jakej nepříjemnej pocit to ve mně vyvolalo a když vidim cicmající se chlapy je mi z toho fyzicky na blití, s tim těžko něco udělám. Když mluví buzniči přijde mi to spíš legrační než cokoli jinýho a nemám s tim žádný problém, ale usmívám se a nejde to zastavit. Ohledně sdílení informací o zdravotním stavu a dědictví máte registrované partnerství. Ale umožnit manželství buzerantům = umožnit adopci buzerantům a to je čiré šílenství.

vsechno_si_platim_sam.JPG (Anjinsan) (25.2.2020 10:45)
Já bych to asi shrnul: ...se s tim smiř...

vsechno_si_platim_sam.JPG (,,) (25.2.2020 10:12)
maximus: Nevím, já letmý kontakty fakt neřeším. V obchodě je občas narváno, takže občas do sebe lidi šťouchnou, a ano, občas do tebe šťouchne buzerant, protože i buzeranti chodí nakupovat. Vidět v tom něco sexuálního... to aby se jeden bál na kohokoliv jenom podívat. Co se perzekuce týče, no, to, že nemůže mít soužití dvou buzerantů/leseb stejný práva jako soužití dvou heteráčů, je perzekuce. Dědění, sdílení info o zdravotním stavu, společné jmění apod. nejsou omezeny přírodou, ale společností.

vsechno_si_platim_sam.JPG (Baator) (25.2.2020 9:52)
Děti mají spoustu lidí kteří k tomu nejsou moc vhodní, tak proč ne normální homosexuální pár?

vsechno_si_platim_sam.JPG (maximus) (25.2.2020 9:44)
To se neboj to se nestane, pedofilní buzeranti mít děti ze zkumavek nebudou. U leseb je to jiný a víme proč. Nikdo vás neobtěžuje a neperzekuje. Těžce nadměrnou promiskuitu a pedofilní sklony u homosexuálů ničím neokecáš. Obávám se že si ale težko naordinuju aby mi to nepřišlo úsměvný, nechutný nebo vyloženě odporný když na nějaké buzny narazím. Naposled když se o mě otřel buzerant v obchodu, dostal jsem z toho husí kůži a musel jsem se oklepat. A něco takového co člověk vídá aby mělo děti?!

vsechno_si_platim_sam.JPG (,,) (25.2.2020 8:00)
(pokr...) Vážně bych doporučil k tématu sexuální orientace a sexu obecně si projít relevantní výzkumy a ne jedna paní povídala někde na Novinkách, v putyce nebo na FB SPD/3K. Homosexuálové jsou hodně často vykreslováni jako zneužívači dětí, a používá se to jako hůl na psa, nicméně když se to rozhodneš zkoumat a hledat relevantní statistiky, tak těch 40/60 procent prostě nenajdeš. Jinak muži obecně mají riskantnější chování, takže je obvyklejší že sexuálně obtěžují muži, ale obtěžují častěji ženy než muže.

vsechno_si_platim_sam.JPG (,,) (25.2.2020 7:52)
Bizmatek: Heterosexuálních mužů je v populaci 48 %. Kdybychom brali jen muže, je to 96 %. Homosexuálních jsou 4 %. Vezmeme-li čistě zneužívání dětí, nejčastěji k tomu dochází v navenek obyčejných rodinách. Mimo rodiny dochází ke zneužívání lidmi, pro které je dítě snadná oběť. Závislost na orientaci jsem nenašel... těch 60 / 40 % bych vážně někde rád viděl, co jsem hledal já, tak tam byly věci jako agresivita, alkohol, návykové látky, částečně i pedofilie (nicméně jen částečně). (pokr...)

vsechno_si_platim_sam.JPG (,,) (25.2.2020 7:39)
Hnidopich original: Jo. U leseb to už dneska není problém. Mají dvě dělohy, můžou si vybrat, kdo to odnosí. U buzerantů je zatím potřeba náhradní matka, která to odnosí. Zatím. I na umělé děloze běží výzkum. Vytvořit spermii s genetickým kódem ženy či vajíčko s genetickým kódem muže už se umí. Takže tomu nápadu s biologickým potomkem dvou osob stejného pohlaví bych se tak úplně nesmál.

vsechno_si_platim_sam.JPG (cern0usekR (25.2.2020 7:18)
Bizmatek: Prosim o zdroj.

vsechno_si_platim_sam.JPG (Syndikát Mrdek NeregistrovanýchR (25.2.2020 7:01)
Z celé této plodné diskuse si odnáším poznatek, že Anjinsan je latentní homoš, jinak by nebyl tak fixovaný na buzíky. Kudoz, tentokrát za normální názory, jdou za Dylinem a DD. Co se křiváka mladšího týká, nezapomeňte, že je z křivé rodinky Pružinského.

vsechno_si_platim_sam.JPG (DD) (25.2.2020 6:19)
Bizmatek: pěkný příklad účelového zacházení s daty :) takhle žonglovat a procenty a dodat k tomu vlastní výklad dokážu taky :)

vsechno_si_platim_sam.JPG (DD) (25.2.2020 6:17)
Anjinsan: státu není nic do toho jestli je funce manželství založení rodiny a nebo ne, ani ty lidi v manželství nějak extra nemotivuje ve srovnání s páry které žijí na hromádce Každopádně manželství se uzavírá u různých důvodu a nevzpomínám si že bych s manželkou podepisoval prohlášení že musíme být plodní a zavázat se k plození potomků jinak naše manželství neplatí.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...