Domény od 79Kč  |  Fleshlight  |  Hosting zdarma  |  Nebankovní půjčky  |  Rychlá půjčka


why people support socialism
Obrázek why people support socialism
Jeste nesedi sykorka modrinka Math is hell fixed - ano lzive - Krajec chleba stool
Komentáře (34) Komentovat Nezobrazovat

why_people_support_socialism.jpg (Abdul_HasanR (11.7.2018 17:14)
ZOrbin: což je omezování svobody slova. Profesionální žurnalista by to říkat neměl, on jím ale není, tudíž by měl mít právo svobodně vyjádřit svůj názor, pokud nenabádá k násilí, což pokud vím on nedělal. Krom toho z některých britských médií jsem četl o Weinsteinovi, že je to násilník (abuser a rapist), pokud vím, on ještě taky odsouzen nebyl, to ovšem britským soudům nevadí (popř. našim, u nás podobný zákon taky platí).

why_people_support_socialism.jpg (pamětník) (11.7.2018 12:07)
ZOrbin: Sorry, ale to je taková sračka, že jsem to vydržel číst jen do půlky třetího odstavce. A takhle jako novorozeňata nepojídá a nekoupe se v krvi panen? Jinak "On 25 May 2018, Robinson was arrested for a breach of the peace" - ehm, "breach of the peace" není "pohrdání soudem", viz níže, naším ekvivalentem si myslím, že je "výtržnictví" (ekvivalentem se vším všudy, viz třeba ten Magor). "Pohrdání soudem" je zřejmě "contempt of court", to měl na krku vloni. Obecně k tomuto viz co píše dnkroz 10.7. 22:14.

why_people_support_socialism.jpg (ZOrbin) (11.7.2018 8:49)
Pamětník: Robinson šel sedět za "pohrdání soudem", v Británii je zákon, že zkrátka nesmíš do médií o někom řikat, že je vrah, zloděj atd., dokud to není potvrzený soudem. Za porušení tam lítaj tvrdý tresty, čekni tohle video, je to tam vše vysvětlený: [odkaz]

why_people_support_socialism.jpg (dnkroz) (10.7.2018 22:14)
Okolek: opozice se dá zlikvidovat i ohýbáním zákonů, zneužíváním funkcí, klientelismem a podobně, prostě všechny klíčky co demokracie nabízí, zachvili to možná uvidíš i u nás jak to tak vypadá :)

why_people_support_socialism.jpg (opozice) (10.7.2018 22:06)
Vítejte na každodenním srazu odborníků na politiku a sociologii na Roumingu. Povšimněte si především vybrané slovní zásoby, argumentů dobře podložených nepopiratelnými fakty a zejména skromnosti a tolerance nesouhlasných názorů.

why_people_support_socialism.jpg (okolek) (10.7.2018 21:02)
pokr. Cynycký pohled mi říká, že právě o tom odstranění národních států vlivem namíchání obyvatel a jejich rozdělení to právě celé dnešní absurdní dění je. Logiku to má. Prostě klasické římské Divide et impera. Možná to bude to znít jako klišé, ale největší současnou překážkou v další expanzi a uchopení absolutní moci jsou globálním korporacím právě národní státy a Evropské parlamentní demokracie. Pokud se jim to povede, můžeme čekat něco co jsme viděli např. ve filmech Equilibrium či THX1138, 1984 apod.

why_people_support_socialism.jpg (okolek) (10.7.2018 20:44)
2 Prudič (btw: nomen omen:): A jak ji zlikvidoval? nechal ji snad postřílet? Panebože, vždyť ta se zlikvidovala sama lpěním na v zemi, která se po staletí bránila expanzivnímu islámu (především Turkům), neobhajitelných pozicích multikulturalismu. Navíc lidi nejsou tak blbí jak si každý pseudointelektuál myslí a moc dobře vidí, že to vede k významnému zhoršení pocitu bezpečí v zemi (Němci ve velkoměstech by mohli vyprávět...) a v dlouhodobém horizontu to dokonce ohrožuje celou národní kulturu díky demografii

why_people_support_socialism.jpg (brnonymousR (10.7.2018 19:36)
To je otazka, kolik muslimskejch ilegalu tu mame... Podle tebe nikoho, podle bavorskejch bezpecnostnich slozek spousty. Nejak se budete muset, multikulti neomarxisti, domluvit. Ja proti jinak barevnejm nic nemam (narozdil od tebe, co slepe nenavidis Okamuru, fuj styd se), s nekolika dokonce delam, ale ti jsou tu legalne, plati dane a dodrzuji zakony a cti mistni kulturu. Vadi mi ilegalove, bez ohledu na barvu. Vadi mi dotovany import zvracenosti primitivnich kultur.

why_people_support_socialism.jpg (Prudič) (10.7.2018 18:48)
okolek: Orbán ale při tom jaksi víceméně zlikvidoval opozici. Pořád platí, že imigranti do východních zemí nechodí a nechtějí. Proč je tu teda krucinál nejvíc protiimigrantskejch stran? Proč se tu pořád točí příspěvky o imigrantech, když tu žádný nejsou? I Merkelová je sem už posílat nechce. Koukáte někdy z okna?

why_people_support_socialism.jpg (Prudič) (10.7.2018 18:46)
brnonymous: kdykoli se na fotce objeví někdo, kdo není bílej, vystřelíš jako čertík z krabičky. Fakt mám pocit, že ti vypíná mozek a že slepě adoruješ kohokoli, kdo vystupuje proti imigrantům. Nechápu, že nevidíš, že Okamura od demokratickejch stran imigranty chce a potřebuje. To s tím parazitem vůbec nechápu, co mysíš.

why_people_support_socialism.jpg (brnonymousR (10.7.2018 18:00)
A hele, Prudic, jake ze to reseni nabizim ja? Jate chapu, vsichni ctyri mame radi zbrane a helikoptery, zatimco zrovna nemusime neomarxisty (v jakekoli podobe), z toho ti musi naskakovat husi kuze, ale na rozdil od tech trech levicaku by me reseni pripominalo asi nejvic anarchokapitalismus. Takze se nemusis bat, pokud nejsi parazit, napojeny na statni cecek, nezhorsi se ti standard zivota, spis naopak. Pro me za me, at si kazdy zvasta, co chce. Ale za svoje.

why_people_support_socialism.jpg (okolek) (10.7.2018 17:12)
2 Prudič: Skvělé, evidentně jsme na stejných pozicích a jsem rád za každého rozumného kriticky přemýšlejícího člověka, který nekouká jen na jednu stranu, ať už je jakákoli. O autoritářském režimu v Rusku nemá smysl debatovat, to je jasná věc, Okamura je klasický oportunista (podívejte se na jeho názory z doby kdy předsedal asociaci cestovních kancláří). U toho Orbána jsi imho ale trochu přestřelil, má lví podíl na uzavření balkánské migrační cesty a zatím má dost rozumné názory, ale chápu, že hlídat se musí

why_people_support_socialism.jpg (Prudič) (10.7.2018 15:43)
fekalista: ty moc nejseš zvyklej argumentovat, co? :-)

why_people_support_socialism.jpg (fekalista ovčieho trusu) (10.7.2018 15:41)
pôjdete všetci do basy len čo vás nahlásim hatefree úderke

why_people_support_socialism.jpg (Prudič) (10.7.2018 15:28)
Myslím horší než ten stav, kterej máme teď: nevím, jak tobě, ale mně se daří celkem dobře. A podle všeho většině Evropanům taky. S těma zdrojema: stačí si přečíst trochu objektivní noviny, aby člověk zjistil, že v Rusku to prima není, že tam můžeš např. jít sedět za názor. A že tam vládne nacionalismus - viz třeba zostuzování Rusek, kterej se během šampionátu spustěj s Nerusama. Co je komu do toho? Opozice je zlikvidovaná. Přijde mi pitomý si v rámci boje proti multikulti zlikvidovat demokracii.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...