TechSvět  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapkywoke nigga
Obrázek woke nigga
Now-she-knows Jermanova Citron Zivot pred koronavirem Redpiller irl what would cimmrman do Meanwhile-in-America
Komentáře (44) Komentovat Nezobrazovat

woke_nigga.jpg (TřykoR (2.7.2020 21:06)
*/KOŠ

woke_nigga.jpg (Pussylover) (2.7.2020 19:07)
Není v koši pičo

woke_nigga.jpg (HarpagonR (2.7.2020 18:59)
Nějakej důvod, proč je obrázek s 58 plusama v koši?

woke_nigga.jpg (Bitch Please) (1.7.2020 12:24)
Samozdřejmě shrnout některé duležité světové události a zjednodušit je do tvrzeni že za všim stojí penize je důsledek zjedodušeného myšlení které nedokáže pochopit širší udalost a všechen kontext který k nim vede, z toho důvodu si někteří musí ve své hlavě zjednodušovat tenhle svět, jinak by ho nepochopili. O to horší je když se pak vydávaji za vzor moudrosti a poznaní.

woke_nigga.jpg (Bitch Please) (1.7.2020 12:20)
Koukám že jsi mě stále nepochopil, a misto toho jsi nabídl klasický řetězec urážek a osočovaní. I přesto že skáčeš od tématu k tématu, mluvíš z cesty a nemáš žadné argumenty, tak ty tvé myšlenkové pochody nejsou tak složité jak si ve svě hlavě představuješ, je to trochu vtipné jak mě s dětinskou vytrvalostí přesvědčuješ že jsem něco nepochopil, ikdyž opak je pravdou. To že nechápeš ty mě je už taková třešnička na dortu tvé ignorace. Slyšel jsi někdy o psychologické projekci? Možna se v tom najdeš.

woke_nigga.jpg (neser) (1.7.2020 12:05)
Bitch, ty mas dost problem s chapanim jednoduchych veci, tak se nediv, ze nejsem schopen (zvlast tady na omezenem foru) ti vysvetlit ty slozite. Za vsemi "velkymi" vecmi (musim to napsat, i kdyz to je logicke, samozrejme nemyslim tim, ze kdyz se stouras v rypaku, delas to pro penize, myslel jsem, ze ti to dojde,ale zbytecne) jsou penize. Platilo to a platit to bude. Za vsemi valkami, za obchodem, za politikou, nakonec i za zakony. Za tim všim jsou prachy. Psat bych to nemusel, ale ty nejsi moc vnimavy.

woke_nigga.jpg (Bitch Please) (30.6.2020 10:57)
neser: já jsem si nebyl jistý jestli tou tajemnou entitou myslíš ještěřany, marťany, illumináty nebo tradičně Židy. Konečně po dvaceti komentářích jsi byl schopný odpovedět alespon na jednu otázku na kterou jsem se tě ptal. Ted mužeš i na ty ostatní, jak? a proč? Tu co jsem psal o penězích jsi očividně nepochopil ty, ale to už jsem zvyklý že se vžycky chytneš nějaké mojí věty a překroutíš jí. Mluvil jsem o tom že motivace pro ruzné věci nemusí spočívat vždy jen ve finančích výhodách respektive penězích.

woke_nigga.jpg (just saying) (30.6.2020 10:38)
shado: ledlampa je něco jako lampa na led světlo, nebo na vodu v pevném skupenství?

woke_nigga.jpg (neser) (30.6.2020 8:56)
Tak jo, pro blbce, kterej se nakonec schovava za ironii. Věříš ve svobodné zednáře? Víš, jaké měl postavení Karel Gott, ktery o tom sam mluvil? Víš to, nebo jsem jen konspiracni blbec? Pokud to víš, tak to sem napiš (ne , nebudu ti davat zdroje). At vim, jak moc naivni jsi. Nakonec jde o MOJI motivaci penezma, ty jsi fakt trdlo neskutecny co nechape vubec nic. Vsadim se, ze zednari jsou podle tebe vymysl konsipratoru, že mam pravdu? A predpokladam, ze 90% mistnich troubu ti to potvrdí

woke_nigga.jpg (shado) (29.6.2020 19:31)
nejspíš kdyby řekla koho tím myslí, přišlo by večer 5 negrů s ledlampou....

woke_nigga.jpg (0zzdaR (29.6.2020 19:00)
Roumen mi rozhodil řádky... Snad se v té anketce vyznáte. ;)

woke_nigga.jpg (0zzdaR (29.6.2020 18:59)
Jako hlupák mi přijde: 1) Bitch Please 2) neser Za mě 2. Bitch Please se podle mě snaží vést konstruktivní diskuzi...

woke_nigga.jpg (Bitch please) (29.6.2020 18:31)
Ja myslel že ironicky se tady bavíme pořád, ale ty to koukám myslíš vážně. Pokud chápeš jako motivaci za úplně vším peníze tak máš docela zvláštně nastavené hodnoty, ale to se bavíme pořád jen obecně protože konretně jsi pořád nic nenapsal. A ano, pořád chci důkaz, o něčem co je podle tebe tam zjevné pro tebe určitě nebude problém jich vysypat z rukávu hned několik. Kdo, proč a jak, odpověz na tyhle otázky, misto obecných řeči a nadávek a možná tě někdo začne brát vážněm

woke_nigga.jpg (neser) (29.6.2020 16:54)
Mě to prostě nedá: Ty si myslíš, že za náboženstvím (tvuj argument) nejsou zase jen prachy? Jasne, fanaticke ovečky to nedelaji pro penize, ale cirkev jako takova, ktera je vede ano. Ale ja to chapu - že ty si myslis, ze cirkev to dela pro blaho, že jo? Ty to nepochopis, ale i za temi fanatiky jsou nakonec prachy. Ale ja jsem debil. Pro tebe jsem to ja, pro me zase ty. Takze se shodnem.

woke_nigga.jpg (neser) (29.6.2020 16:46)
a koukam ironii , že žadny dukaz neni jsi taky nepobral...moc toho nepobiras, kryple, ale asi jsi jen prebral. Ty vole, hovna jako seš ty fakt dokažou zkazit den. človek si rika , tak ostatni taky museji mit svuj rozum, no ne? A pak se tu objevis ty a nadeje umiraji. To ze jsem psal o Babišovi neznamenalo , že ho volíš, kryple, byl to příklad, kterého ses dožadoval, kryple. Jestli ho voliš je mi u prdele, na věci to nic nemeni. Ale to nechapes.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...