Pravda24  |  Půjčka s odměnou  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  VipShow  |  ByznysDeník



worning you finland
Obrázek worning you finland
the Legend sloboda prejavu cerenka svedsko - dansko Welderka FNM neighbor
Komentáře (12) Komentovat Nezobrazovat

worning_you_finland.jpg (egal wer) (14.5.2022 14:21)
Modus: https://www.trend.sk/spravy/ma-putin-pravdu-der-spiegel-skumal-historiu-nedodrzanych-slubov

worning_you_finland.jpg (ModusR (14.5.2022 9:28)
Aha, já zapomněl, nevstoupí, protože Putin je sebestředná pyca, co se vzhledla ve stínu historicke velké rusi... Něco podobného, jako když zaměstnavatel bude bránit vstupu lidem do odborů... Sice je potřebuje k fungování všechny, odborářské a neod. ale takhle se s nima dá lépe přeci vyjebavat B-)

worning_you_finland.jpg (ModusR (14.5.2022 9:25)
Proč teda nevstoupí russko do NATO? A byl by klid, ne 8-)

worning_you_finland.jpg (:.) (14.5.2022 8:55)
Není důvod, aby Finsko zůstávalo neutrální. A Rusko ani kdokoliv jiný nemá žádné právo do toho mluvit.

worning_you_finland.jpg (miklos-abdulR (14.5.2022 8:05)
Ťuňťáček: Můžeš tedy vysvětlit, jak přesně vypadala agrese NATO, která Rusko donutila k válce?

worning_you_finland.jpg (Ťuňťáček) (13.5.2022 23:21)
Propaganda dokonalá. Vychytana na všech úrovních. Usa ty PSYOPS a INFOOPS maj kua vychytaný. No, opičkám to dojde až když to bude úplně v píči. Já, vidloň, se připravuju... je otázka co vy měšťáčci-bojovnici se třema svetrama B-)

worning_you_finland.jpg (miklos-abdulR (13.5.2022 19:45)
Kdyby s tím takhle spěchali před ruskou invazí, tak by to skutečně bylo dost provokativní, ale takhle má pravdu finský president - můžou si za to sami. Všichni podporovatelé Ruska mluví o agresi a provokacích NATO, ale zatím žádný nevysvětlil, jak *přesně* tyto provokace vypadaly a proč muselo Rusko odpovědět válkou. Ani to vysvětlit nemohou, protože to by se museli vypořádat s Budapešťským memorandem, jenže pouhá zmínka o něm způsobí, že se všichni ztratí jako pára nad hrncem.

worning_you_finland.jpg (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenkavarnikem) (13.5.2022 19:25)
miklos-abdul: Nectes, nevis. al5249 to shrnul dobre. Sultan se ze situace bude snazit neco vytriskat a s trochou stesti to zarizne uplne. Finsko, stejne jako Ukrajina, by melo zustat neutralni.

worning_you_finland.jpg (UtrumR (13.5.2022 18:39)
Zajímavé, že si Finové teprve teď uvědomili, že mají společnou hranici s Ruskem, jak kdyby nemohli vstoupit do NATO spolu s baltskými zeměmi už dávno. Teď aby se všichni kvůli rybožroutům přetrhli, aby mohli vstoupit co nejdřív, když na to měli x-let od rozpadu SSSR. Takový přístup vedení NATO a neskrývaný tlak na ostatní členy to schválit co nejdřív je dost provokativní a podobné poznámky se dali asi čekat, ostatně není Erdogan jediný, ale pochybuji, že zajde dál než k remcání.

worning_you_finland.jpg (al5249R (13.5.2022 18:23)
Protoze uz rekl, ze se mu nelibi vstup skandinavskych zemi, ktere hosti teroristy.

worning_you_finland.jpg (miklos-abdulR (13.5.2022 17:54)
Proč Erdogan? A posilování obrany poté, co Rusové zaútočili na souseda, kterému smluvně garantovali územní celistvost, je provokace? Ale že Finsko není hrozbou, to je zase pravda. Nebýt ruské invaze, zůstali by neutrální doteď.

worning_you_finland.jpg (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenkavarnikem) (13.5.2022 17:25)
Doufam, ze ten kokotskej napad Erdogan zarizne. Rusko neni pro Finsko hrozbou a rozsireni NATO je jen lacina provokace.













Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...