VPS  |  Domény  |  Webhostingwould you rate my tits
Obrázek would you rate my tits
uvolnujeme opatreni paint it Putin s opozici shiny table Po karantene Ryc te pic
Komentáře (41) Komentovat Nezobrazovat

would_you_rate_my_tits.jpg (xXLečoXxL) (23.1.2020 7:18)
Tvl. to je Čunek, ne?

would_you_rate_my_tits.jpg (Newerer.) (21.1.2020 19:20)
Podkoní. Na to, jakej ty seš člověk se divím, že tě ještě nikdo nesejmul.

would_you_rate_my_tits.jpg (GeorgethebestR (21.1.2020 17:50)
Vy se tady pořád hádáte o něčem a každý si myslíte že máte svoji pravdu, ta je ale někde úplně jinde :-) Je to úsměvné :-D

would_you_rate_my_tits.jpg (krmivo pro papoušky) (21.1.2020 16:57)
,,: je irelevantní jestli ty řešíš nějaké čáry na mapě. Jsou tací, co je řeší, taky za tou čárou se dějí teď fakt drsné věci, třeba Merkel přikázala každé obci počet kolonizujících muslimů a ty obce je musely převzít. V Česku nemyslitelné, Sobotka to zkoušel v Králíkách a Benešově a bez šance. Za tou čarou je jiný myšlenkový komplex, před lety vedl třeba k holocaustu, zatímco tady ne. Teď vede k islamizaci. Podporou lokální ekonomiky podporuješ místní pohled na svět.

would_you_rate_my_tits.jpg (,,) (21.1.2020 15:14)
Spíš tolik nežeru ty čáry na mapě. Rozdílů mezi českým a německým může být plno, no nakonec se rozhodnu podle kvality, ceny, případně sympatií k té či oné značce. Nepřijde mi na tom vůbec nic čuráckého, Kupovat věci jen z ČR, tak nemám asi tak 95 % vybavení své domácnosti.

would_you_rate_my_tits.jpg ( . ) ( . ) (21.1.2020 14:56)
(,,): aha...tak ty jsi ještě větší vypatlanec než jsem si myslel. Pokud nevnímáš a nevidíš rozdíl mezi českou firmou s českým výrobkem a zahraniční firmou se zahraničním výrobkem, tak nemá cenu se s tebou bavit. Žasnu, kolik čuráků žije v české zemi...

would_you_rate_my_tits.jpg (krmivo pro papoušky) (21.1.2020 14:52)
,,: mysli globálně, jednej lokálně. Pro zlepšení svého okolí je nejlepší mu pomáhat, tedy i točit peníze právě v tom okolí, tedy české výrobky. Je fuk, kde má většina lidí politiku, když se Němci sejdou, tak zase hodí dost hlasů Merkelové, socanům a ještě hůř, zeleným, všechny tyhle zmrdské strany zastupují většinu Němců a umetají cestu islámské kolonizaci včetně tlaku na jiné země v této problematice.

would_you_rate_my_tits.jpg (,,) (21.1.2020 14:45)
kozy: O té tvé etatistické, která dělí tebe od zbytku světa. Prostě... nevidím na preferenci českých firem nic zajímavýho nebo chvályhodnýho.

would_you_rate_my_tits.jpg (,,) (21.1.2020 14:44)
krmivo pro papoušky: Většina lidí má politiku u řiti. To platí tady i tam. Jasně, že novináři, politici a další budí dojem, že politika je č. 1 v žebříčku každého, zvláště pak za hranicemi. Reálně je však politika něco, na co se všude nadává, prakticky bez výjimky. Takže za čarou žijí lidi, a mají podobný starosti jako já nebo ty. Čára je umělá věc, která nás má rozdělit, ale zato nás spojuje spousta společných běžných lidských, profesních, obchodních a dalších zájmů.

would_you_rate_my_tits.jpg (krmivo pro papoušky) (21.1.2020 14:39)
,,: jo sice tam žijou, ale očividně chtějí zemřít, když tam tahají muslimy. A chtějí i naší smrt, když je nám chtějí skrze kvóty narvat sem. Nacionálně socialistické (zkratkou nacistické) Německo chtělo lebensraum (životní prostor) na východě pro Němce. Dnešní merkelino Německo chce lebensraum pro muslimy. Fašismus jako fašismus, Němci prostě na demokracii nejsou a v 1918 i 1945 jim byla vnucena porážkou ve válce, kterou začali.

would_you_rate_my_tits.jpg ( . ) ( . ) (21.1.2020 14:38)
(,,): nerozumím tvému dotazu...o jaké čáře mluvíš?

would_you_rate_my_tits.jpg (,,) (21.1.2020 14:35)
kozy: Jako že čára na mapě je něco posvátnýho? Nevím jak pro tebe, ale tam za čarou taky žijí lidi.

would_you_rate_my_tits.jpg ( . ) ( . ) (21.1.2020 14:18)
just saying: za mě...dodavatele se rovněž snažíme preferovat české. Ale vzhledem k tomu, že jsme nadnárodní firma, tak není to úplně jednoduché. Když máme v tendru vyrovnané podmínky, bereme českou firmu. A u zákazníků to je snad jedno, ne? Je mi jedno, jestli si můj produkt koupí Čech, Američan, nebo Uganďan...? A obecně by bohatě stačilo, pokud by všichni v osobním životě se řídili pravidlem preference ryze českých produktů a služeb. Bohatě by to stačilo.

would_you_rate_my_tits.jpg (just saying) (21.1.2020 14:12)
A všichni dodavatelé a zákazníci vašich firem jsou taky jen češi?

would_you_rate_my_tits.jpg (krmivo pro papoušky) (21.1.2020 13:56)
jak píše kozy jako vozy, dělám v české firmě vlastněné komplet Čechy zaměstnávající taky jen Čechy, děláme it pro zahraničí, tedy taháme prachy sem, co jde to kupuji české. Tak se z toho Německa třeba okoť, každý by dokázal mít vyrovnaný rozpočet nakrást si tolik židovského zlata a vyhladit mentály jako to zvládli oni.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...