Pravda24  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapkyzivit armadu cizi 25.11.2022 
Obrázek zivit armadu cizi
nove rtakety a hrdost lahne vratve Stale se zlepsuje You cannot rely on puberty skutecna konspirace vnutro je dolezite
Komentáře (30) Komentovat Nezobrazovat

zivit_armadu_cizi.jpg (lubaR (26.11.2022 11:28)
Lol jakoby těch pár vojáků, hrst tanků a štyry stíhačky něco zachránili :-D :-D :-D. Dneska je válka o technologiích, podívej se na ukrajinu, rusové tam lifrujou maso, ale furt ne a ne vyhrát.

zivit_armadu_cizi.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (26.11.2022 4:19)
Tak jsem si prošel historii a každému napadení něco předcházelo. A dál, komiku?

zivit_armadu_cizi.jpg (mikoR (25.11.2022 17:49)
rozdile: usa se jednou vzbudil do krasneho rana reklo si, co dnes budeme delat, abychom se nenudili? aha - to je napad: napadneme srbsko a irak! a jak si rekli, tak i udelali. ... hele, radsi si prijdi historii, co tomu predchazelo a nedelej ze sebe saska jak blm. jeden sasek na portal staci uplne

zivit_armadu_cizi.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (25.11.2022 17:41)
Samozřejmě že kromě amerického napadení Iráku a Jugoslávie lze najít i nespočet dalších svinstev bez mandátu OSN. A co jako?

zivit_armadu_cizi.jpg (cyklistaR (25.11.2022 17:35)
Milý rozdíle, máš opět pravdu, Srbové k napadení sousedních národů ani Irák k teroru vlastních obyvatel neměli požehnání OSN.

zivit_armadu_cizi.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (25.11.2022 16:43)
Ne každý terorista je Rus: Já žiju ve světě, kde k napadení jiné země mandát OSN potřebný není. Viz Jugoslávie nebo Irák.

zivit_armadu_cizi.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (25.11.2022 15:17)
"Tobě připadá normální vojensky napadnout nějakou zemi jenom proto, že uprchlík z napadené země v jiné zemi spáchá nějaký zločin" Ale tady jsi záměrně neřekl další část toho příběhu. Proč asi. Chybí tam ten doplněk, že ten "nějaký zločinný uprchlík" měl v dané zemí zázemí, kde cvičil své kozomrdské bratry na další zločiny, a dotyčná země to buď nechtěla řešit, a nebo to naopka kryla. Ovšem, já nejsem abych rozhovdoval. Mým argumentem je, že se na tom shodla dostatečná část členů OSN. V takovém světě žiješ

zivit_armadu_cizi.jpg (mikoR (25.11.2022 13:26)
a taky ne kazdy rus je terorista. nekteri pro svou vlast musi pachat sebevrazdu. treba skokem z okna (to je ted v kurzu), nebo se umlati kladivem (ale to asi neni pro kazdeho, nekomu muze byt pohled na vlastni krev docela traumatizujici, ze pak musi skocit z okna)

zivit_armadu_cizi.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (25.11.2022 13:14)
Ne každý terorista je Rus: Tobě připadá normální vojensky napadnout nějakou zemi jenom proto, že uprchlík z napadené země v jiné zemi spáchá nějaký zločin? Vždyť podle této "logiky" by válčil každý s každým permanentně.

zivit_armadu_cizi.jpg (dzejkR (25.11.2022 11:52)
Blm má více nicku?

zivit_armadu_cizi.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (25.11.2022 11:15)
@Dr.Str.: Proč podsouváš, že jste ty zbraně poslat "museli"? Nemuseli jsme nic, stejně jako nemusí Maďarsko - to nechce a neposílá, byť je členem NATO. My chtěli a poslali. Takže členství NATO automaicky nenamená, že stát posílá zbraně na Ukrajinu - je to dobrovolná podpora.

zivit_armadu_cizi.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (25.11.2022 11:11)
@Dr.Str.: "Tuhle Fiala tvrdil, že jsme ve válce (i když jsme nikomu válku nevyhlásili). Takže, zbraně na Ukrajinu posílat musíme nebo jenom chceme?" - Málo posloucháš Rusy. Rusové podle svých slov vedou válku s celým Západem, jehož jsme součástí. Ukrajině také Rus válku nevyhlásil a vraždí tam lidi. U nás Ruští teroristi "zatím" jen dělaly teroristicé útoky, a kdyby je nezastavili na UA, budu vraždit i u nás. Netají se tím. Jinak: poslat (těžké) zbraně na UA jako první rozhodla česká vláda

zivit_armadu_cizi.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (25.11.2022 11:04)
@Dr.Str.: "Minimálně musí mít klubovnu a ta se z něčeho musí platit. Prostě prachy do NATO jdou. Tak si to přiznej." - Ano, přistihl jsi mě. Pár desítek tisíc z těch desítek milionů určitě jde na administrativu, elektřinu, uklízečky. Otevři si na vítězství šampus ;-)

zivit_armadu_cizi.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (25.11.2022 11:00)
Strkání hlavy do písku před Kozomrdama a Novorusama (Ruské Federace má nemalé procento kozomrdkých států) a předstírání, že nebezpečí neexistuje, nás před nimi neochrání. Viz text pod kterým se bavíme. A co ti na NATO tolik vadí? Bez vlastního napadení nic nedělá, a rozvoj naší armády je snad v pořádku, ne?

zivit_armadu_cizi.jpg (Dr.Str.R (25.11.2022 10:58)
(Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) Hele, když lžeš, tak prostě ne tak úporně a přiznej si to - každá organizace potřebuje prachy na provoz. Minimálně musí mít klubovnu a ta se z něčeho musí platit. Prostě prachy do NATO jdou. Tak si to přiznej.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...