Domény  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  VPS  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  Pravda24zvysovani statniho dluhu
Obrázek zvysovani statniho dluhu
DrevenaNoha ty chranis me ja chranim tebe what you find only in white people houses zijeme v dobe bude lip Dopis Buresovi boj se zlem
Komentáře (39) Komentovat Nezobrazovat

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (vecernikR (30.10.2016 10:21)
str - nesnizilo. Musis vzit v potaz zaprve to, ze se navrzeny rozpocet projevi az v dalsim roce (takze vlada v prvnim roce dedi to, co tam dali jeji predchudci). Druha vec je, ze schodek (nedejboze planovany schodek) rozpoctu neodpovida rustu/klesani dluhu. Schodek odpovida tomu, kolik si pujcujeme. Avsak splaceni dluhu je zahrnute ve vydajich, takze si klidne muzes mit schodek 100M ale kdyz budes splacet 200M, tak budes dluh snizovat i kdyz sis pujcil.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (Dr.Str.R (9.9.2015 16:15)
to jako vážně že ANO snížilo státní dluh o 19 miliard? já myslel, že příští rok to bude 70 miliard

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (Dr. LecterR (9.9.2015 16:04)
Tohle je scestná tabulka. Každý rok je jiná ekonomická situace, jiné potřeby na výdaje... (například ne každý rok jsou všude povodně, že?) Každý kdo se v takovýchto věcech aspoň trochu vyzná potvrdí, že to záleží nejvíc na náhodě. A když se ušetří - tak to je spíš o to větší důkaz, že se někde něco neudělalo.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (jaroschek) (9.9.2015 14:22)
KAlousek byl takový srandovní lidovec, pak KDU radši opustil, protože její penězovody mu byly málo výkonné.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (klatomR (9.9.2015 13:52)
tak Babiš šetří, kde může, o tom žádná, jenom je škoda, že co ušetří, hned ukradne

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (Ihatetv) (8.9.2015 21:35)
Pokaždé, když Kalousek komentoval makroekonomické otázky, byl těžce vedle. Nepovažuji se za erudovaného, ale myslím, že kdejaký vysokoškolák by ho ve znalostech rozdrtil.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (mrkevR (8.9.2015 21:06)
Tak 92,94 privatizace, podniky v ceně cca 400mld. Potom 2002-2003 za Sobotky podíly v ČEZu a Telekomu dohromady přes 100mld. atd...

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (velkej Ká) (8.9.2015 19:44)
A nichalova reakce, že jen pindám... no, zloděj/šmejd/idiot, ono to je jedno, všechno je špatně. Na to nemusš být odborník, aby ti to došlo. Jen prostě musíš vyndat hlavu z prdele.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (velkej Ká) (8.9.2015 19:41)
Problém není, že někdo dostává peníze za nic. Holt si to dobře zařídil, nebo měl štěstí, budiž mu přáno. Problém je, že to platí lidé, kteří to platit nechtějí. Každý z nás, co platíme daně, je v pozici sprostého okradeného. A když se brání, je mu ještě nadáváno do zlodějů, nebo, jak ukázal Yety, do závistivců.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (komousi do plynu) (8.9.2015 19:07)
totalni blbost, ktera nezohlednuje nic a predevsim stav ekonomiky, ale dat Babisovi -19 i kdyz za ekonomickyho rustu zadluzuje stat o cca 70mld rocne je nejvetsi gol. To co dela babis je jako kdyby clovek vydelal 20 tisic, utratil 25, ale jelikoz prodal svuj pocitac za 10, tak je v plusu 5 - jen Babis misto pocitace prodal statni rezervu - genius

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (nichalR (8.9.2015 14:17)
Reacher: for je v tom, ze priroda si toto regulovala sama a take valkou. ted, v dobe humanity a slunicek to nejde. tedy budeme mit hodne nemakacenku. a tito budou chtit jist a mit se stejne dobre (ano, zde je krasne prirovnani k cikanske otazce). co s tim? a ze se postaras sam... nemysli si. stavby obsadi, penize devalvuji... Yety: tady jde o vychovu k tomu, aby dotycny prispival do systemu. takze nejde o to, ze je hned utrati. jde o to, ze si toho nevazi. a ze usa a valka je mala domu je jasne.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (YetyR (8.9.2015 13:37)
To je stejnej tupoovčí řev, jako když američani protestujou proti výdajům na válku. A už neřeší, že naprostá většina těch peněz zůstává v USA, nebo se tam velmi rychle vrátí.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (YetyR (8.9.2015 13:34)
A co je na tom, že někdo dostává peníze za nic? To je jen závist. On si ty peníze nesyslí v polštáři, narozdíl od Reachera, kterej si šetří na důchod. On je hnedka utratí. Všechny sociální dávky jsou jen jinou formou investic.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (Reacher) (8.9.2015 13:17)
nichal: o svůj důchodový věk se, když dovolíš postarám sám, díky za tvů zájem. Chápu tvůj argument, že poroste nezaměstnanost a kriminalita. Ale současným systémem podporujeme korupci v národním měřítku, to moc morálce neprospívá. Krásně je to vidět na cikánské otázce, i když to je minoritní problém. Hlavní problém, že současný stav je neudržitelný a navíc fungule proti evoluci, takže podporuje množení neúspěšných a neschopných.

zvysovani_statniho_dluhu.JPG (MemR (8.9.2015 11:16)
Reacher: Místo toho se plánuje navýšení počtu státních zaměstnanců o 12 tisíc, celkové náklady pro rozpočet na příští rok tím vzrostou o dalších 10 miliard. [odkaz]

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...