Domény  |  VPSzyli
Obrázek zyli
the b zenska prava obrazek od Fekaje pro kokota mrkev Thats-not-how-it-works Shocker vision 120 2020 grandma car tuning
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

zyli.jpg (Lumpenkavárník) (2.12.2019 13:00)
(,,) Už ti asi začínám rozumět. Ty nemáš zkušenosti s takovými sousedy. Ale vzhledem k tomu, kolik je sousedských konfliktů, tak nejsem já jediný kdo má sousedku, které jde pravidelně z komínu žlutý jedovatý kouř od pálení odpadků. Nebo poblíž bezdomovce, kteří pálí kabely aby prodali měď. Myslím, že tyhle problémy má skoro každý i dnes, kdy jsou způsoby jak těmito lidmi bojovat. Také myslím, že jestli ty tohle neznáš, tak budeš opravdu sněhová vločka. Bohužel se tohle děje i na celostátních úrovních.

zyli.jpg (,,) (2.12.2019 12:45)
L: A ten soused žije ve vzduchopárzdnu? Neobchoduje s žádnou jinou osobou, není pro jeho mezilidské vztahy důležitá jeho reputace...? Mysli trochu, než tě napadne takovýhle debilní co by kdyby argument.

zyli.jpg (Src) (2.12.2019 8:29)
Lol tak ted uz Greta zpusobi valku? No tak to je bozi. Incel sraz na roumingu :-D

zyli.jpg (Lumpenkavárník) (2.12.2019 7:51)
(,,)hele jak by sis chránil svůj pozemek od souseda, který by vedle tebe pálil pneumatiky a spodiny šli k tobě. Také by tam vařil pervitin a zbytky kyseliny po a organických rozpouštědel by ti tekly na tvůj pozemek. Ta utopie co říkáš by fungovala skvěle, kdyby byla Země nafukovací. Každý kdo by si kus koupil, tak by si ho pak mohl nafouknout nový a neznečištěný(včetně atmosféry)

zyli.jpg (,,) (2.12.2019 7:29)
Src: Má to společnýho všechno. Pokud ona tlačí na politiky, aby ještě více kurvili trh, může se stát, že už další vymoženosti nebudou.

zyli.jpg (Mireq Dasheen) (2.12.2019 5:40)
Způsobí krach automobilového průmyslu maximálně v Evropě, tím nastartuje ekonomickou krizi, která vyústí ve válku ... když ta postižená nevychovaná píča chce prudit, měl by se obnovit projekt letadel na jaderný pohon a ona by byla zkušební cestující a po pár hodinách by byl od greténismu klid :)

zyli.jpg (Src) (2.12.2019 0:12)
Hahahaha tak Greta tedka zpusobi krach automobiloveho prumyslu. No tak to je bomba. Jo diky trhu mam vymozenosti, co to ma spolecnyho s tim co ona rika? Na co je dobra propagace ruznych napadu? Tys asi nestravil moc casu venku z jeskyne, ze?

zyli.jpg (,,) (1.12.2019 21:42)
sin(x): Psychicky nemocná je, ale není retardovaná a rozhodně není nefunkční, co se myšlení týká. Její IQ může být vysoké, u Aspergerova syndromu tomu tak bývá. Problémem je příliš jednostranná zaměřenost. Díky té jednostrannosti potom vnímá jen určité téma, a už ne jiné. Upnula se na globální oteplování a chce spasit svět. Jenže neví jak, protože neví, jak ten svět funguje. Hledá politickou cestu, ale tam spása nikdy nebyla. Svobodně jednající a vynalézaví lidé, tedy trh, přinesli spásy daleko více.

zyli.jpg (,,) (1.12.2019 21:35)
Src: Díky trhu máš všechny ty vymoženosti, který máš. Greta je akorát ta píča. Že se otepluje, víme i bez ní, věděli jsme to dávno předtím, ona jen dělá bububu. Na co je dobrý bububu? Na nasazení "klimatického hříchu" lidem do hlavy, aby se pak dali lépe ovládat? Každý režim potřebuje nepřítele. Rusko očividně nestačí, potřebujeme ještě globální oteplování a trvale dědičné hříchy bílého muže. Nasrat, já tuhle hru nehraju. Naprosto žabomyší nicneřešící píčovina. Děsit lidi. Fuj.

zyli.jpg (sin(x)R (1.12.2019 21:33)
Gréta je velice silně psychicky nemocná. Naivita je jen vedlejší příznak její psychické nemoci.

zyli.jpg (,,) (1.12.2019 21:30)
hatefree: Greta není retardovaná, ale naivní.

zyli.jpg (,,) (1.12.2019 21:29)
Lumpenkavárník: Takže konkrétní komerční projekt Greta nepropaguje žádný. Ok. Jenom žádá ty největší parazity světa (politiky), aby parazitovali ještě více (uplatnili více svou moc). Ok. A já jsem debil. Ok. Ochrana prostředí v anarchii... no, každý si bude chránit to, co je jeho. To teď ve "společném" vlastnictví mnohých věcí dost dobře nejde, vlády na to serou a kroutí trh vytvářením zcela zvrácených motivací. Např. dotováním nesmyslů, snahami snižovat cenu uhlí nebo zakazovat jadernou energii.

zyli.jpg (Th ER (1.12.2019 17:04)
Prej už konečně přestala i žrat. To budou asi ty mikroplasty. Nuže, sena je dost a jehličího taky. :-P

zyli.jpg (Lumpenkavárník) (1.12.2019 16:33)
(hatefree): No on sice nekrachne, protože lidi budou chtít jezdit autama dál. Jen se trochu přizpůsobí. A i kdyby krachnul, tak to nebude takový problém, jako snížování životního a produkčního prostoru na celém světě. Ty si ten co se tváří, že mu vadí migranti? PS: je spousty lidí mezi géniem jako jsi ty a mnou. Třeba jsou to ti, kteří rádi uvěřili lidem nabízející jednoduché řešení typu: "žádné globální oteplování není, není co řešit"

zyli.jpg (hatefree) (1.12.2019 15:55)
A až kvůli greténům krachne automobilový průmysl v Evropě tak to bude teprve problém!

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...